Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Polsat News

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
kuba
Chipsy przyszły
Posty: 3
Rejestracja: (wt) 01 lip 2008, 11:08

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#106

Post autor: kuba » (wt) 01 lip 2008, 11:23

Vinent ma rację... Bardzo podoba mi się ta Gaska... Kiedyś miała epizod w Klanie... Zagrała rewelacyjnie... Ma szansę być świetną prezenterką PN. A co do brzmienia Jej głosu, słychać, że ma wykształcony aparat mowy. Doskonała dykcja, głos ustawiony.. Dla mnie bomba!

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#107

Post autor: TinkiWinki » (wt) 01 lip 2008, 17:41

Kto jej tę fryzurkę układała? Chyba nikt :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

mike
Chipsy przyszły
Posty: 68
Rejestracja: (pt) 13 cze 2008, 22:50
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#108

Post autor: mike » (śr) 02 lip 2008, 20:18

kuba pisze:Vinent ma rację... Bardzo podoba mi się ta Gaska... Kiedyś miała epizod w Klanie... Zagrała rewelacyjnie... Ma szansę być świetną prezenterką PN. A co do brzmienia Jej głosu, słychać, że ma wykształcony aparat mowy. Doskonała dykcja, głos ustawiony.. Dla mnie bomba!
proponuje nie mówić o graniu... w epizodzie. To przecież nie zawodowa aktorka tylko statystka jakaś. Szkoły teatralnej nie skonczyła. A jako prezenterka chyba debiutuje z tego co wiem, wiec się jeszcze pewnie wyrobi.

Vincent
Chipsy przyszły
Posty: 3
Rejestracja: (wt) 01 lip 2008, 9:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#109

Post autor: Vincent » (pt) 04 lip 2008, 9:26

MIKE, I TU SIĘ MYLISZ... JEST PO WYDZIALE AKTORSKIM... Zagrała nie tylko w Klanie..., w Na Wspólnej, w Złotopolskich, w kilku filmach dokumentalnych jako Narrator, ma też na swoim koncie fabułę... Pozdrawiam Wszystkich

kamillo
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (pt) 04 lip 2008, 12:58

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#110

Post autor: kamillo » (pt) 04 lip 2008, 13:06

dla mnie Gaska jest mało wiarygodna, moze ma i interesujący głos ale nie do news, jes za bardzo lalkowata, nie ma żadnej wyrazistości... taki tyb bardzo słodkiej kobiey... i może sie to podobać ale nie do newsów. :/ a propo informacji to lubie agate słysz i jestem wielkim fanem kasia włodarczyk - to dopiero dziewczyna z klasą, wyróżnia sie na tle, ma ma coś w sobie intrygującego to jest takie pomieszanie subtelnej kobiety z ostrością, będą z niej ludzie :D no i najfajniej wyszła na reklamówkach polsat news, które można oglądać w kanale.


Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#112

Post autor: Przemek » (pt) 04 lip 2008, 21:01

To Paulina Jaskólska (niegdyś Atomic.TV, MTV, Sopot Festival 2005, Polsa- Idol).

Awatar użytkownika
PabloOoOo
Chipsy przyszły
Posty: 71
Rejestracja: (pn) 06 lut 2006, 12:35
Lokalizacja: Z nikąd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#113

Post autor: PabloOoOo » (pt) 04 lip 2008, 23:17

Przemek pisze:To Paulina Jaskólska (niegdyś Atomic.TV, MTV, Sopot Festival 2005, Polsa- Idol).
W 2005 roku, świetnie sobie poradziła na SF. W spółkę z Szymonem Majewskim perfekcyjnie poprowadzili koncert "TVN i MTV zapraszają" czy jakoś tak ; )
.seasons change but people don't

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#114

Post autor: kamil » (wt) 22 lip 2008, 0:52

Marek Markiewicz o Polsat News - video wywiad. :D

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#115

Post autor: TinkiWinki » (wt) 19 sie 2008, 18:12

Jakaś nowa reporterka, Olga Owczarek.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Marta Kurzyńska reporterka sejmowa. Znak rozpoznawczy - zielone powieki :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

mike
Chipsy przyszły
Posty: 68
Rejestracja: (pt) 13 cze 2008, 22:50
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#116

Post autor: mike » (śr) 20 sie 2008, 15:48

Vincent pisze:MIKE, I TU SIĘ MYLISZ... JEST PO WYDZIALE AKTORSKIM... Zagrała nie tylko w Klanie..., w Na Wspólnej, w Złotopolskich, w kilku filmach dokumentalnych jako Narrator, ma też na swoim koncie fabułę... Pozdrawiam Wszystkich
W Polsce aktor zawodowy to ktoś, kto skończył PWST czyli Państwową Wyższą Szkołę Teatralną, albo Akademię Teatralną w Wawie. Reszta to samozwańcy. Takich pseudo-aktoreczek mamy w kraju na pęczki. Jak skończyla szkołę, to którą (Wawa, Kraków, Wroclaw, Łódź), co grała na dyplomie, jakie nagrody zdobyła, w jakim teatrze pracowała?? bez umiejętności, które daje profesjonalna szkoła nie mozna się mienić aktorem i myślę, że pani Gąska to wie :D

Kpc21
Coś z niego/niej będzie
Posty: 336
Rejestracja: (pt) 01 sie 2008, 17:22
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#117

Post autor: Kpc21 » (ndz) 24 sie 2008, 23:43

A ja mam uwagę dot. reklam - reklamy, które są w formacie 16:9 (np. reklama Cyfrowego Polsatu) są nadawane spłaszczone w 4:3, inaczej mówiąc z podwójnymi (za dużymi) pasami u dołu i na górze. Rozumiem, że reklamy, które są w 4:3 muszą być spłaszczone bo cały kanał nadaje w 16:9, tak samo reklamy które są "niby" 16:9, ale de facto wystaje np. logo reklamodawcy lub jakieś napisy. Ale dlaczego spłaszczać reklamy które są oryginalnie w 16:9?
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#118

Post autor: TinkiWinki » (pn) 25 sie 2008, 18:34

Chyba dzisiaj debiutowała na wizji - Agnieszka Suwała
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ewelina Kopic chyba do niedawna jeszcze była w TVP. Z tego co gdzieś wyczytałem to ma mieć swój program w Polsat Cafe.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Marcin Jaśko - krakowiaczek ci on :D Przynajmniej stamtąd nadaje. Studio chyba gdzies piętro wyżej od tego Superstacji.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Live-y z Krakowa nadają dopiero od kilku dni.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#119

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 31 sie 2008, 20:55

Helikopter polsatu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A od jutra na Polsacie w godzinach 8-9 Polsat News. Całkiem dobry sposób na wypromowanie kanału.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#120

Post autor: zielarz155 » (ndz) 31 sie 2008, 21:47

TinkiWinki pisze:Helikopter polsatu
No tak, TVN24 ma swojego Błękitnego24, to Polsat nie chce być gorszy. Ciekawe czy TVP kiedyś się dorobi helikoptera :x

ODPOWIEDZ