Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TV Puls

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#61

Post autor: janekpogwad » (ndz) 14 kwie 2013, 14:12

Oto kilkanaście "kapsów" z programów informacyjnych Pulsu za czasów Telewizji Familijnej:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#62

Post autor: Haello » (pn) 15 kwie 2013, 20:02

Jejku, mimo że to było raptem 10 lat temu, to scenogriafia już "trąci myszką", może też przez jakość emisji (zbieżna z zapami). Mam jeszcze pytanie- czy przy informacji o zamachu na WTC jest Magda Mołek?
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#63

Post autor: janekpogwad » (pn) 15 kwie 2013, 20:56

Tak, Magda Mołek, wówczas jedna z gwiazd Pulsu. ;)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#64

Post autor: michal » (śr) 25 wrz 2013, 22:53

TV Puls wypuściła pierwszy od dawna własny program - "Bankomat - wyścig z czasem". Przykro mi to pisać, ale po pierwszych 10 minutach mogę tylko opisać to jednym słowem :arrow: Gniot. Szkoda, bo mnóstwo kasy zapewne to kosztowało (zagraniczny format, produkuje firma zewnętrzna). Poza tym wszędzie bezczelnie wtryniony na chama product placement, np. popijanie napojów z firmowych kubków Kasy Stefczyka przez przypadkowych gapiów (ze zbliżeniem na kubek), filmowane reklamy Orange na kamienicach. Całość straszliwie drętwa i nieciekawa. A atmosfera robiona jakby to był co najmniej finał Big Brothera.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#65

Post autor: Trzeciak » (czw) 26 wrz 2013, 17:06

michal pisze:Szkoda, bo mnóstwo kasy zapewne to kosztowało (zagraniczny format, produkuje firma zewnętrzna).
Nie do końca jest to format zagraniczny, bo jednym z jego twórców jest m. in. obecny szef programowy kanału Puls 2.

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#66

Post autor: Kasztelan » (śr) 13 lis 2013, 22:11

Obejrzałem parę wydań "Bankomatu" i nie jest źle. Z drętwością bym się nie zgodził. Lepsze to dla mnie niż przesadzona spontaniczność. Na minus przesycenie lokowaniem produktu oraz fakt że wygląda mi to na lekką ustawkę (nie wiem, może przypadkiem pan z ostatniego wydania pojawił się też w "I kto to mówi" w Dwójce). Ale nie jest źle.
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#67

Post autor: janekpogwad » (pn) 08 gru 2014, 14:35

Na Onecie pojawił się artykuł z Newsweeka o rodzinie Pawlickich. Było w nim zdjęcie Macieja Pawlickiego, ówczesnego szefa programów informacyjnych w pierwszej Telewizji Puls. Za zdjęciu jest w studiu "Wydarzeń" w marcu 2002 r., czyli na kilka miesięcy przed zawieszeniem "Wydarzeń".

Obrazek
(foto: East News)

źródło: https://wiadomosci.onet.pl/prasa/isc-wyb ... ezka/54446

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#68

Post autor: michal » (sob) 24 sty 2015, 23:24

TV Puls jest jednym z niewielu kanałów, gdzie można oglądać jeszcze telenowele. Wszystkie emitowane od 10:30 do 15:30. Do tego tygodnia emitowane były aż cztery - dwie premierowe i dwie starsze, powtórkowe, choć jedna z tych powtórkowych akurat w Pulsie jest po raz pierwszy. Od przyszłego tygodnia właśnie ta wspomniana na końcu zostaje przerwana bez szans na wznowienie. W zamian dają dodatkowy drugi odcinek telenoweli "Sekret".

Premierowe telenowele powtarzane były dodatkowo w Puls 2 w porze dogodnej dla ludzi pracujących (o 19:00, potem przesunięte na 21:30, a ostatnio na 22:30). Ta ostatnia zmiana już wywołała burzę, a teraz w dodatku przy dwóch odcinkach emisja "Sekretu" będzie jeszcze później - od 23:30 do 1:30. Niezadowolonych widzów, których po komentarzach na ich stronie jest zatrzęsienie, administratorzy odsyłają do platformy PlayPuls i tłumaczą, że to pośrednio decyzja samych widzów, bo to od widzów zależą wyniki oglądalności, które rzekomo są fatalne. Widzę też częste opinie, że na Pulsie nie będą już niczego oglądać, bo najpierw coś zaczynają, a potem przesuwają aż do całkowitego zniknięcia albo na pory, które dla pracującego człowieka w trybie dziennym są nieosiągalne.

Co do "nowych" pozycji to od 26 styczna od poniedziałku do piątku o 9:50 Puls zacznie emisję serialu "Co ludzie powiedzą?". Kiedyś na naszym forum był tu aktywny użytkownik, który bardzo lubił ten serial i oburzył się jak napisałem, że to jakiś beznadziejny serial o grubej babie ;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Sokhzyf
Chipsy przyszły
Posty: 22
Rejestracja: (wt) 08 kwie 2014, 10:28
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Gorzów Wielkopolski
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#69

Post autor: Sokhzyf » (czw) 19 lut 2015, 17:11

A ja do TV Puls mam szacunek za to że w ramówce puszczają fajne filmy. Mam wrażenie, że pod tym względem są o wiele lepsi niż TVP2 a już na pewno niż TVN. Duży plus zarobili również za serial Vikingowie :)
Pobierz najnowszy Skype. Świetny sposób na darmowe gadanie!

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#70

Post autor: Haello » (wt) 28 kwie 2015, 0:44

michal pisze:Co do "nowych" pozycji to od 26 styczna od poniedziałku do piątku o 9:50 Puls zacznie emisję serialu "Co ludzie powiedzą?". Kiedyś na naszym forum był tu aktywny użytkownik, który bardzo lubił ten serial i oburzył się jak napisałem, że to jakiś beznadziejny serial o grubej babie ;)
"Co ludzie powiedzą?" to Ty szanuj. :D

Nie mam okazji oglądać TV Puls, ale z tego co czytam jest całkiem przyzwoicie. Jednak bez porządnych produkcji własnych stacja w dalszym ciągu będzie niszowa. Tak...przypomniałem sobie, że oglądałem raz "Maczetę" która była późno emitowana, za to więc mają mój mały plus. :D
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#71

Post autor: janekpogwad » (ndz) 13 wrz 2015, 20:35

Dokopałem się na YouTubie do naprawdę pięknych perełek z początków Telewizji Puls, z 2001 r. Kawał czasu, ale wspomnienia o tej telewizji we mnie ciągle żywe. Nadal drążę temat archiwaliów starego Pulsu, nadal szukam Serwisu Pulsu, a być może kiedyś uda mi się stworzyć jakiś esej o tej Telewizji na moim blogu. ;) A tymczasem raczcie się tym:





wetel
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (pn) 11 sty 2016, 20:04
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#72

Post autor: wetel » (pn) 11 sty 2016, 20:09

bardzo ciekawa telewizja. często oglądam. od jej początków dużo zmian nastąpiło.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#73

Post autor: michal » (pt) 04 mar 2016, 18:03

TV Puls wydała dziś na fanpage'u komunikat, że widzowie są dla niej najważniejsi i wszystkie decyzje programowe są podejmowane dla ich dobra. Oświadczenie ma związek ze zdjęciem emitowanej od kilku lat telenoweli "Sekret", którą jakiś czas temu przesunęli z 10:30 na 5:55, a dzisiaj postanowili ją całkowicie zawiesić (od poniedziałku). Pozostało jedynie 35 odcinków do końca pierwszej serii zamykającej wszystkie wątki. W sumie wyemitowali 346 odcinków. To kolejne w ostatnim czasie zagranie z przerwaniem telenoweli, o ciągłym mieszaniu w ramówce przy telenowelach i innych pozycjach nawet nie wspominając.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#74

Post autor: michal » (śr) 06 kwie 2016, 0:05

Za tydzień TV Puls przerywa misję kolejnej telenoweli. Tym razem nie jest to zdjęcie z dnia na dzień, ale zapowiadane od dawna skończenie emisji drugiego sezonu tureckiego serialu "To moje życie!" (po emisji 167 odcinków) i poinformowanie, że trzeciego nie będzie (choć tam się cała historia ponoć wyjaśnia).

Jednocześnie Puls rozpoczyna dwa nowe tasiemce - "Niewolnicę Victorię" oraz aż 176-odcinkowy "Dziesięć przykazań" o tematyce biblijnej - emisja o 16:50 (wszyscy zgodnie podejrzewają, że szybko będzie latać po ramówce aż w końcu go zdejmą, bo końca na pewno nie doczeka).

Na facebooku tradycyjnie protesty, stacja odpowiada na niezadowolenie informacją, że w zamian będą przecież dwa nowe seriale. Jedna z użytkowniczek odpisała "Wsadźcie sobie tą niewolnicę w..." ;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ANTiZ16212
Chipsy przyszły
Posty: 3
Rejestracja: (ndz) 26 lis 2017, 22:11
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Radomsko

TV Puls w latach 2001-2003

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#75

Post autor: ANTiZ16212 » (ndz) 26 lis 2017, 22:30

Pamięta ktoś jak Puls upadał w 2003r.? Jeśli tak opiszcie coś o tym. Ja się urodziłem w 2002r. więc raczej nie dużo pamiętam ale opiszę. Ogólnie wtedy TV Puls nadawał za przeproszeniem ch****o bo te programy religijne napewno widza wkurzały. Spółka która wtedy nadawała Puls tak była zadłużona, że jeszcze zaczęła wyłączać nadajniki naziemne i w 2003r. Puls zakończył nadawanie. Pod koniec 2003r. znowu wrócił jako normalna stacja. A wy, co o tym myślicie?
Witam ;-)

ODPOWIEDZ