Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TV Puls

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: TinkiWinki » (pt) 03 lip 2009, 20:36

PULS wystartował z programami interaktywnymi
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Teraz kolej na TV Trwam :D Startują z komórkami to będzie miał kto dzwonić :)

Jeszcze jedna nowość. Odliczanie do końca reklam. Troszkę się przestrzeliwują. Już leca plansze końcowe reklam a Ci dalej odliczają. Ciekawe co na to reklamodawcy?
Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: Ama18 » (pt) 03 lip 2009, 21:42

Co na to reklamodawcy? Jak człowiek zobaczy, że do końca reklam została minuta, to nie przełączy na inny kanał, tylko będzie je oglądał - do ostatniego spotu ;)

Przy okazji: Puls ma nowego właściciela, jest nim Point Group. Ciekawe, czy wytrzymie nieco dłużej z o. Franciszkanami, niż News Corporation, czy ucieknie wcześniej ;) ?

Kpc21
Coś z niego/niej będzie
Posty: 336
Rejestracja: (pt) 01 sie 2008, 17:22
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: Kpc21 » (sob) 04 lip 2009, 21:32

Ama18 pisze:Jak człowiek zobaczy, że do końca reklam została minuta, to nie przełączy na inny kanał, tylko będzie je oglądał
Ale jak człowiek nie zobaczy w ogóle takiego licznika (kiedy ludzie się do niego przyzwyczają), przełączy się na inny kanał :)
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: TinkiWinki » (wt) 28 lip 2009, 18:31

Puls chce wykreślić ze swojej koncesji zapisy o nadawaniu programów o tematyce rodzinno-chrześcijańskiej. Już nawet poczynił ku temu kroki. Rozbiera panie prowadzace nocne programy interaktywne :D
Obrazek Obrazek
Na żywo bardziej się wypinała do kamery :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: michal » (pn) 07 cze 2010, 0:48

Puls późno w nocy nadawał dłuższy czas teledyski, jeden za drugim. Od niedawna pasmo teledysków zaczyna się znacznie wcześniej, a podczas teledysków na ekranie pojawiają się wróżby, czy do siebie pasujecie lub inne horoskopy dla nastolatek marzących o partnerze znane mi dotąd z 4funTV :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: janekpogwad » (pn) 07 cze 2010, 15:25

Czyli Puls się zeszmacił pełną gębą. Szkoda.

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: looser106 » (pn) 07 cze 2010, 17:22

"Money money money...". Chociaż mi to tam wisi, ja w nocy to śpię, a nie oglądam telewizję. Tym bardziej drugoligowe kanały.
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: Kasztelan » (pt) 27 maja 2011, 22:23

TinkiWinki pisze:Puls chce wykreślić ze swojej koncesji zapisy o nadawaniu programów o tematyce rodzinno-chrześcijańskiej.[/URL] Już nawet poczynił ku temu kroki. Rozbiera panie prowadzace nocne programy interaktywne :D
Minęły niemal 2 lata od napisania tego posta, a dziś największym ,,hitem'' Pulsu jest ruskie ,,Goło i wesoło''*. Dla osoby, która nie jest przyzwyczajona do takich rzeczy i nie widziała takich programów wcześniej może wydawać się fajne. Matko, przeca większosć numerów jest niemal identyczna (wylatujące staniki, schylanie się itd.), nawet aktorzy się powtarzają. Jak to się może ludziom nie nudzić? Ale jak widac jest popyt bo dali drugi odcinek i to nieco wcześniej. Puls troszkę mi przypomina Fakt. Obok broszurek o Janie Pawle II, cudach maryjnych i sanktuariach artykuły takie jak ,,UFO mnie oszukało'', ,,Ktoś przyszedl na galę bez majtek'', ,,Uciął głowę złomiarzowi maczetą'' i goła baba na ostatniej stronie. :P Tak samo jest w Pulsie - Bolek i Lolek, bajki, a gdy dzieci pójdą spać - ,,Goło i wesoło''.

A prędzej od szumnie zapowiadanego Pulsu 2 zobaczę śnieg latem ;)

* przeskakując między kanałami o tej porze w czasie reklam zawsze natrafiam na to cudo.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: michal » (pn) 30 maja 2011, 9:20

W UPC nie ma tego kanału nawet w pakiecie pośrednim (czyli 25 kanałów), co mnie początkowo zdziwiło, ale potem doszło do mnie, że teraz przecież tam sam chłam tam jak np. na Polonii 1. Wkrótce pewnie będzie tylko w ofercie cyfrowej, bo szkoda częstotliwości na coś takiego.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: Kasztelan » (pn) 30 maja 2011, 22:00

Natrafiłem (jak zwykle o tej porze, BTW ilekroć włączam na TV4 to tam... Galileo! Już zarzygania mozna dostać) na ,,hiciora'' Pulsu. I chyba pojawiło się coś jakby cenzura tzn. wiadome punkty były zasłonięte buźkami.
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
TiM
Przyjaciel
Posty: 759
Rejestracja: (pn) 03 maja 2010, 17:24
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Katowice
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: TiM » (pn) 30 maja 2011, 22:29

Najlepsze, że nadają coraz większy chłam, a oglądalność rośnie :smiech: Powiedzcie mi, czy ja jestem dziwny, czy obecna oprawa Pulsu to po prostu totalna amatorka? http://www.youtube.com/watch?v=zSr9AQUaLXs

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: Kasztelan » (pn) 30 maja 2011, 23:03

Ja już się wypowiedziałem, że na cyfryzacji najbardziej wygrany będzie Puls. Należy się spodziewac jeszcze większej dawki takich programów.

Ja coś czuję, że Puls 2 nie ruszy i byłoby lepiej, gdyby miejsce tej stacji zajął jakiś inny kanał. Już niech będzie ta Eska TV :D

PS: Chyba przerobili oprawę do 16:9.
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: janekpogwad » (śr) 30 sty 2013, 18:28

Telewizja Puls na razie jako jedyna odważy się pokazać film "Anatomia upadku" zrealizowany przez Anitę Gargas. Film przedstawia tragiczną katastrofę prezydenckiego Tupolewa z 10 kwietnia 2010 r.

http://tvpuls.pl/filmy/anatomia-upadku

Osobiście jestem pod wrażeniem i pełen uznania dla władz TV Puls. A film na pewno bardzo ciekawy.

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: Kasztelan » (śr) 30 sty 2013, 18:45

Ostatnio matka zadała mi dziwne pytanie którego po niej się nie spodziewałem czy TVN jest polski. Odpowiedź skończyłem finalną konkluzją że stacje TV z polskim kapitałem to Polsat i Puls przy czym w wypadku Pulsu podkreśliłem że nie mam żadnych wątpliwości. Nie wiedziałem że to pytanie jest profetyczne.

Decyzja dla mnie jest zaskoczeniem. Prędzej bym się tego spodziewał w Trwam. Argumentem po stronie Pulsu jest to, że odrębnie od tego puszczają serial o katastrofach lotniczych.

To co piszę od kilku lat właśnie się wypełnia. To Puls zyskał najwięcej na cyfryzacji. To ich oferta staje się aktrakcyjniejsza od tego co jest w TVP, Polsacie i TVN. Faktem jest, że wieczorami zapuszczają "megahity" ale przecież obecny lider - Polsat - robił to samo 15 lat temu. Ich kanał Puls 2 jest o wiele bardziej sensowniejszy od TV6, po trosze TTV i ATM Rozrywki czy jak kto woli Polsatu Powtórki. Mają mocne pasmo dla dzieci będące silną alternatywą dla rugowanej właśnie Wieczorynki i mającego powstać w przyszłości TVP ABC. Puszczenie co prawda później niż w TVP ale z sensowną promocją i w 16/9 (w TVP1 był dziwny format) Pingwinów z Madagaskaru było pierwszym posunięciem.

Dzisiaj będziemy świadkami historycznego wydarzenia dla Telewizji Puls bo właśnie dziś ta stacja może zanotować największą oglądalność w swojej 12-letniej historii.

Na koniec - dzisiejsze Wirtualne Media - KLIK!

Powrót do czasów Murdocha. Życzę powodzenia tylko mam obawy, że wśród niektórych Puls zacznie być traktowany jako "antysalon" co może wywoływać złe skojarzenia. Żeby jeszcze wrócił Puls Raport...
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TV Puls

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: janekpogwad » (śr) 30 sty 2013, 21:17

Film Gargas na bardzo wysokim poziomie. Zresztą jak zawsze. Chylę czoła raz jeszcze. Poza tym, strasznie smutny...

ODPOWIEDZ