Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TV Puls

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 01 cze 2008, 20:13

Nowy cykl o poranku
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

http://pl.youtube.com/watch?v=KAwEYjC8PXg

Tylko odchudzać to raczej powinno się w lutym, marcu tak by latem już dobrze się prezentować :D
Rozbawiła mnie ta kawa odchudzająca na końcu filmiku :D Teraz tylko czekać na lody, słodycze czy frytki odchudzające :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Przemek » (ndz) 01 cze 2008, 20:16

To jest Kasieńka Olubińska? Liczę, że w lecie, gdy będzie ćwiczenie pokazywać, będzie w takim sportowym staniku:D:D Nie wiem, jak się to fachowo nazywa :D yes! tylko czy dla Pulsu to nie będzie gorszące ? cen :x

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: kamil » (śr) 18 cze 2008, 7:20

W drugiej połowie sierpnia program informacyjny TV Puls "Puls raport", magazyn publicystyczny "Puls tygodnia" i morning show "Puls o poranku" zyskają nową scenografię. Pierwsze dwa programy mają mieć też odmienione czołówki i oprawy graficzne.

Nowa scenografia do programów Pulsu zbudowana zostanie w tym samym studiu, z którego nadawane są one w tej chwili. Pomieszczenie przejdzie remont, dlatego od 12 lipca do 17 sierpnia br. "Puls raport" będzie emitowany z newsroomu, a "Puls o poranku" będzie mieć wakacyjną przerwę w emisji.

W lipcu i sierpniu nie będą się ukazywać także programy publicystyczne "Puls tygodnia" i "Temat nr 1". Z ramówki TV Puls nie znikną natomiast magazyny "Puls kultury" i "Reporterzy", ale ich emisja przeniesiona zostanie do studia B, w którym teraz trwa remont. Po wakacjach z niego nadawany będzie także "Temat nr 1", a wszystkie wymienione audycje zyskają nowe oprawy graficzne.

http://www.wirtualnemedia.pl/article/23 ... oprawe.htm

inga
Chipsy przyszły
Posty: 42
Rejestracja: (sob) 14 cze 2008, 10:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: inga » (pt) 20 cze 2008, 22:10

Szybko zmieniają... to nie lepiej było od razu zrobić porządnie? ??

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: kamil » (pt) 20 cze 2008, 22:50

inga pisze:Szybko zmieniają... to nie lepiej było od razu zrobić porządnie?
Oni chcą za wszelką cenę się rozwijać. Odnoszę wrażenie, że nie mogą się zdecydować, w jakim kierunku bardziej.
Kilka tygodni temu mówiło się, że kanał jesienią ma przejść kolejną rewolucję. Teraz okazuje się, że ta rewolucja to jedynie lifting. :D

mike
Chipsy przyszły
Posty: 68
Rejestracja: (pt) 13 cze 2008, 22:50
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: mike » (wt) 24 cze 2008, 12:49

Trudne mają zadanie - w Polsce rynek medialny wydaje się przesycony. Pytanie, czy jest miejsce na kolejnego tv-giganta?

froguś
Chipsy przyszły
Posty: 10
Rejestracja: (pn) 30 cze 2008, 22:36
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: froguś » (wt) 01 lip 2008, 10:52

Telewizja Puls pokaże jesienią polską wersję formatu "Biggest Loser", w którym 12 osób z dużą nadwagą pod okiem specjalistów będzie próbowało schudnąć. Realizacja formatu rozpocznie się w lipcu.

Bohaterowie programu między 14 lipca a 31 sierpnia zostaną zamknięci w Ośrodku "Kudowa Zdrój", w którym będą musieli prowadzić zdrowy tryb życia, odpowiednio się odżywiać i intensywnie ćwiczyć . W każdym odcinku odpadnie jedna osoba, którą wyeliminują sami zawodnicy. Zwycięzcą zostanie ten, który schudnie najwięcej. Oprócz 'nowego życia', otrzyma nagrodę pieniężną.

Ważnym elementem programu ma być jego walor poradnikowy. Wszystkie diety i ćwiczenia dzięki którym, zawodnicy stracą dziesiątki kilogramów, będą opierały się na naturalnych metodach możliwych do przeniesienia na domowy grunt.

Trzynaście odcinków programu "Co masz do stracenia?" (robocza nazwa) dla TV Puls zrealizuje Mastiff Media Polska. Pierwsze odcinki pojawią się w emisji już we wrześniu. Castingi do programu odbędą się w najbliższy weekend.
żródło: wirtualnemedia.pl
data: 26.06.08

Jak dla mnie to ten program to całkiem dobry pomysł. Tylko oby Mastif Media Polska dobrze go wykonał.
"Pamiętaj, że liczy się jakość, a nie ilość twoich wypowiedz na tym forum"

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: TinkiWinki » (wt) 01 lip 2008, 17:44

Najlepszą dieta jest brak kasy :D Dzieciaki nie żreją wtedy chipsów, snickersów czy innych McDonaldsów :D A i rodzice zapierniczają na dodatkowych etatach by coś więcej zarobić a nie siedzą przed tv :D


Marzenka mogłaby się udać do fryzjera :D Nie dość że kobita to jeszcze pracująca w tv. Powinna zadbać o siebie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

froguś
Chipsy przyszły
Posty: 10
Rejestracja: (pn) 30 cze 2008, 22:36
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: froguś » (wt) 01 lip 2008, 21:55

Fakt. Już nie mogę się doczekać "nowej" odsłony tego teleturnieju. Aby on mi się nie znudził, to powinien on być emitowany góra 2 razy w tygodniu :D
"Pamiętaj, że liczy się jakość, a nie ilość twoich wypowiedz na tym forum"

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: Przemek » (wt) 01 lip 2008, 22:12

Ale Marzenka zawsze tak ubrana i uczesana :D Niczym Maryla Rodowicz na początku kariery + ciążowa tunika :D

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: kamil » (pt) 18 lip 2008, 0:04

Może wbrew tytułowi, nie nowa, a stara TV Puls - Piotr Michalak w ''Wydarzeniach'' w 2002 roku.

Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: Przemek » (pt) 18 lip 2008, 11:19

A masz może to nagrane?

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: kamil » (pt) 18 lip 2008, 15:25

Przemek pisze:A masz może to nagrane?
Fragment tego jest w ostatnim Łapu-capu :D

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: looser106 » (wt) 12 sie 2008, 13:31

http://wiadomosci.mediarun.pl/news/1426 ... sie,group4

Fajnie, nie będe musiał ciągnąć z torrentów. Zobaczymy jakiego lektora dadzą...
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: TinkiWinki » (sob) 16 sie 2008, 21:05

Puls przyłączył się do tanecznego szaleństwa i zakupił telenowelę :D Dance Dance Dance
Jakiś zwiastun czy cuś
http://pl.youtube.com/watch?v=ZfVEfE5-OsI
Dziwne że TVN się nie zainteresowało? Zamiast jakiegoś badziewia typu Detektywi czy w11 mogli dać to :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ