Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Kunica i Biznes TVN

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Kunica i Biznes TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (pt) 29 cze 2007, 23:13

Mikołaj Kunica w Biznes TVN
Od września Mikołaj Kunica pokieruje zespołem reporterów powstającego kanału Biznes TVN.
Tym samym dziennikarz po dwóch latach wraca do Grupy TVN. W 2005 r. odszedł z "Faktów" TVN-u do "Wiadomości" TVP 1. Z telewizją publiczną rozstał się z kolei w maju ub.r., po odwołaniu Roberta Kozaka z funkcji szefa "Wiadomości". W Biznes TVN Mikołaj Kunica nie będzie reporterem, ale ma pojawiać się na wizji.
heheh i dobrze wraca jak Sobieniowski tam gdzie jego miejsce a Waramosci niech się dalej pogrążają :]

Ale do rzeczy wydaje mi się ze ten cały tvn biznes jest tylko odpowiedzią na kanał Gawrylukowej :> W sumie po co to ? Mało biznesu jest w TVN 24 ? Choć może bedzie go mniej to w sumie dobrze byle zamiast tego nie powsadzali jakiś programów Life styleowych :]

Co tam może się znaleźc ? Moim zdaniem jakieś Bilansy pewnie może firma ?
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 01 lip 2007, 10:42

Aniu jak zwykle nie masz racji. Plany opowstania TVN Biznes ogłoszono jeszcze za czasów Gawrylukowej w TVP. Ba - D.G. w zamieszczonym przez Ciebie wywiadzie wyraźnie stwierdziła, że kanał zmieni nie tylko nazwę ale i profil - z biznesowego na informacyjny.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: viper » (czw) 12 lip 2007, 16:35

Pełna nazwa nowego kanału Grupy ITI brzmi: TVN CNBC Biznes. To chyba oznacza, że będą współpracować z wielką, międzynarodową stacją.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

neorom
Chipsy przyszły
Posty: 6
Rejestracja: (czw) 16 sie 2007, 23:29
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: neorom » (pt) 17 sie 2007, 14:44

Rusza 20 sierpnia 2007. Na pewno bedę nagrywał pierwsze minuty nowej stacji biznesowej. Interesuje sie tym więc na pewno oprócz tvn24, tvn cnbc biznes stanie się moja ulubiona stacją. Już logo tej stacji bardzo mi sie podoba.

ODPOWIEDZ