Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Fakt

Rozmowy na temat prasy polskiej i zagranicznej.
Awatar użytkownika
Bartuś
Coś z niego/niej będzie
Posty: 280
Rejestracja: (pn) 01 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Nowy Sącz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Bartuś » (czw) 01 cze 2006, 21:48

Prawda...nawet straż obywatelska podobno powstała, która dzielnie broni jeziora i ubiera się w siatkę maskującą (eksta zdjęcie było :))jest też niewidzialna ręka w innej wsi, która wszystkim pomaga :x
Wracam :D

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Grzesioo » (czw) 01 cze 2006, 21:53

Mi chodziło czy to prawda że takie coś wypisuje Fakt a nie czy jest takie jezioro :D bo przecież to oczywiste że jest :x

enki1975
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (pn) 28 mar 2005, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: enki1975 » (pt) 02 cze 2006, 21:37

Robin nie przesadzaj to tez jest dziennikarstwo tylko innego typu .Sa dziennikarze zajmujacy sie powaznymi sprawami i sa tacy ktorzy pracuja dla brukowca przeciesz jakos na chcleb z maslem musza zarabiac ;) Czytam Fakt zawsze w piatki i musze przyznac ze obok taniej sensacji mozna znalesc ciekawe artykuly szczegolnie na stronie 2-3 .Maja tez ciekawe informacje sportowe

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: viper » (pt) 22 wrz 2006, 19:34

A propos dzisiejszego numeru "Faktu", a konkretnie artykułu na temat słabej kondycji finansowej jednej ze znanych Polek:

http://muzyka.onet.pl/10172,1407594,newsy.html
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Lerra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Lerra » (pn) 06 lis 2006, 15:15

Witajcie! Wiecie, mnie w Fakcie przeraża to, że ludzie go kupią, czytają i wierzą w to co jest tam napisane. Ta gazeta rozsiewa tyle plotek, tyle kłamstwa, obłudy i oszczerstw i nadal jest i istnieje, wiadomo "dobra cena" robi swoje ale kurcze, że to się czyta?! To samo Super Express, też jedna wielka plotka i obłuda! Zresztą sama padłam ofiarą tejże gazety i niestety nikt nigdy nie przeprosił, ani co gorsza nigdy nie zapytał czy może napisać coś o nas? No chyba są jakieś prawa w tym kraju? Ja rozumiem wolność słowa, ale na Boga...trochę sumienia i samokontroli przydałoby się tym pismakom ze zwykłych bulwarowych brukowców!!!

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Poland » (sob) 10 mar 2007, 7:52

Mnie w Fakcie wnerwiają te gołe panie z tyłu :mad: !
Poland - Aktywnie najlepszy

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: viper » (śr) 30 maja 2007, 19:12

Można powiedzieć, że ostatnio Fakt idzie w nieco ambitniejszą stronę. Wydali "Sagę o ludziach lodu".
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: michal » (pt) 20 kwie 2012, 1:15

Rozśmieszają mnie czasem sondy pod artykułami z Faktu (na fakt.pl). Dziś im się to znowu udało. Przed chwilą czytałem o kobiecie, którą od śmierci uratowała pralka. Zażyła leki nasenne i poszła spać. Podczas głębokiego snu zapaliły jej się śmieci w kuble. Na szczęście obok stala pralka, której pożar uszkodził wąż dopływowy. Zalało całe mieszkanie i niższe kondygnacje, ale pożar został stłumiony. Pralka uratowała kobiecie życie, sąsiedzi dostali się do jej mieszkania, podczas ona cały czas smacznie spała.

A w sondzie pytanko "czy pralka zalała ci kiedyś mieszkanie" :D Szkoda że nie "Czy pralka uratowała tobie kiedyś życie?" :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

Re: Fakt

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: Ama18 » (czw) 20 sie 2015, 16:35

"Fakt" umieścił dzisiaj na okładce zdjęcie rannej dziesięciolatki, uderzonej w głowę siekierą. Sama dziewczynka zginęła.

Linkować nie będę, kto chce to sobie znajdzie. Obrzydliwa okładka, na poziomie tej z Milewiczem.

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Fakt

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: janekpogwad » (czw) 20 sie 2015, 17:37

Na podobnym poziomie była jeszcze okładka Super Expressu sprzed kilku lat z prokuratorem Przybyłem, który strzelił sobie w głowę i przestrzelił policzek.

fred1987
Popisał/a już trochę
Posty: 548
Rejestracja: (pn) 25 cze 2012, 22:41

Re: Fakt

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: fred1987 » (pt) 21 sie 2015, 0:34

Dla mnie ''Fakt'' to hieny - bez dwóch zdań. Jak to powiedział o ''Fakcie'' kilka lat temu Jerzy Owsiak: ''Jesteście szmaciarze. Totalni szmaciarze''.
PRECZ Z KOD-EM!

ODPOWIEDZ