Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Transmisje sportowe...

Rozmowy dotyczące kanałów Telewizji Polskiej i ich pozycji programowych.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Transmisje sportowe...

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (sob) 28 sty 2006, 18:01

oglądam własnie skoki narciarkskie... i ogarnia mnie lekki niesmak . Nie dość ze co 5 minut podkreslają że to własnie TVP transmituje , tka jak bym nie widziała co oglądam... To jeszcze co 1.2 h podkreślają że na trybunach jest Marcinkiewicz przed chwilą był wywiad... :/
Przypominam że TVP planuje 180 godzin relacji z Igrzysk olimpijskich mam nadzieje że 80 h to nie bedzie reklama TVP a kolejne 50 rząd na olimpiadzie :/
^@^
Obrazek

enki1975
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (pn) 28 mar 2005, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: enki1975 » (ndz) 29 sty 2006, 10:37

Coz przy nowej wladzy wszystko jest mozliwe ja bede ogladal olimpiade na Eurosporcie nie bede sie denerwowal brakiem kompetencji panow z TVP :zly:

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

Re: Transmisje sportowe...

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Grzesioo » (ndz) 29 sty 2006, 11:00

Ania pisze: Przypominam że TVP planuje 180 godzin relacji z Igrzysk olimpijskich mam nadzieje że 80 h to nie bedzie reklama TVP a kolejne 50 rząd na olimpiadzie :/
Jak mogłaś zapomnieć o Lechu Aleksandrze, który napewno osobiście zagości na IO.:D
Podczas ostatnich Igrzysk pamiętam jak pokazali niewyraźną mine Kwaśniewskiego, zaraz po tym jak Wałęsa niósł flage olimpijską.
enki1975 pisze: ja bede ogladal olimpiade na Eurosporcie nie bede sie denerwowal brakiem kompetencji panow z TVP :zly:
Z komentatorów Eurosportu najlepsi są Wyrzykowski i Jaroński (innych praktycznie nie kojarze), najczęściej komentują biatlon i kolarstwo. A skoki to napewno będę oglądał na TVP, coby nie mówić "leeeeeeeć Adam , leeeeeć", "fajter" albo "dobry skok tylko troche za krótki" dodają smaczku :x. Szaranowicz i Miklas rulez. :jupi:

enki1975
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (pn) 28 mar 2005, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: enki1975 » (ndz) 29 sty 2006, 15:57

Wyrzykowski i Jaroński ehhhhh coz za wspanialy duet :D Szaranowicz co on zrobi jak Adam przestanie skakac :x

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: looser106 » (śr) 01 lis 2006, 11:21

No przecież to telwizja publiczna, to muszą jakąś reklamę zrobić :/
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

ODPOWIEDZ