Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Oficerowie

"Dwójka" - rozrywka, kultura, seriale.
Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

Oficerowie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: ArO » (ndz) 24 wrz 2006, 17:58

Obrazek

Nie nie ja nie oglądam tego serialu. Załozyłem ten temat dlatego, że TVP 2 tak bardzo go reklamuje już od kilku dni. Ma to być hit jesiennej ramówki. Przyznam sie, że nie oglądałem "Oficera" na Jedynce więc nawet nie bardzo wiem czego się spodziewac. Powtórki tego serialu w wakacje w niedziele po "Panoramie" oglądało 2,5 mln widzów więc można się spodziewać całkiem dobrej widowni w niedziele. Dziś przez cały dzień w studiu Dwójki pojawiają sie aktorzy serialu, a podczas programów w lewym dolnym rogu pojawia się informacja o dzisiejszej emisji serialu (patrz caps). Zobaczymy czy będzie to taki sukces.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 24 wrz 2006, 18:36


Nie nie ja nie oglądam tego serialu.
Arku ależ czemu się tak śmiesznie tłumaczysz? :D :D

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: ArO » (ndz) 24 wrz 2006, 18:42

doktorfaustus1 pisze:Arku ależ czemu się tak śmiesznie tłumaczysz?
To dlatego, że ktoś by sie mógł spodziewać, że oglądam i dlatego założyłem temat. Ja jestem ciekaw tylko co w tym serialu takiego i czy faktycznie bedzie hitem. :P

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: ArO » (pn) 25 wrz 2006, 11:59

„Oficerowie” w akcji

24 września Dwójka wyemitowała pierwszy odcinek serialu „Oficerowie”, opowiadający o pracy specjalnej grupy pościgowej CBŚ. Serial zainteresował 3 589 tys. widzów, co czwartego oglądającego w tym czasie telewizję (udziały wyniosły 26 proc. – dane TNS OBOP).


Podobną widownię miał nadawany w tym czasie w Jedynce film „Wygrane marzenia” – 3 490 tys. widzów (udziały 25 proc.). Tego dnia stacją pierwszego wyboru była TVP2 (udziały w rynku widowni 23,6 proc.).
Jakiś specjalnie wielki sukces to to nie jest. Trzeba jednak pamiętać, że w tym samym czasie na TVN "Taniec z gwiazdami" oglądało ponad 5,1 mln widzów, a na TVP 1 film 3,4 mln.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: viper » (pt) 08 gru 2006, 21:48

"Oficerowie" cieszą się podobno dużą popularnością - w przygotowaniu jest kontynuacja pt. "Trzeci oficer".
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: ArO » (pt) 08 gru 2006, 22:57

Podobno. Serial ogląda ostatnio 3,5 mln widzów, a gdy leciał TZG było jeszcze mniej. To nie duzo jak na godzine 20 w niedzielę. Jakaś średnia komedyjka na Jedynce miała w ostatnią niedzielę ponad 5 mln.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (pt) 08 gru 2006, 23:12

ArO pisze:Podobno. Serial ogląda ostatnio 3,5 mln widzów, a gdy leciał TZG było jeszcze mniej. To nie duzo jak na godzine 20 w niedzielę. Jakaś średnia komedyjka na Jedynce miała w ostatnią niedzielę ponad 5 mln.
Co jak co, ale na pewno nie była to komedyjka. Film "Piękna i szalona" całkiem przypadkowo bardzo mnie wciągnął, a nie planowałem go w ogóle oglądać. Nawet początek "Kuby" olałem, aby wiedzieć jak się zakończy.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ