Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Miss Universe w TVP2

"Dwójka" - rozrywka, kultura, seriale.
Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

Miss Universe w TVP2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Martin » (pn) 24 lip 2006, 10:39

Dziś wstałem specjalnie o 3.00 by obejrzeć wybory Miss Universe. TVP wysiliła się i zrobiła "studio komentatorskie". Po prostu, gdy były przerwy reklamowe, to włączało się wtedy to studio. Gospodarzem był Marcin Prokop. Ze swoimi gośćmi: Tomaszem Karolakiem, Andrzejem Neumanem i [jakimśtam z M jak Miłość] oceniali światowe piękności i typowali zwyciężczynie. Niestety Polce nie udało się dostać nawet do pierwszej dwudziestki (niesprawiedliwość, bo była ładniejsza niż np. reprezentantka Ukrainy, czy Rosji). Chciałem, żeby wygrała reprezentantka Japonii, niestety oczywiście wygrała plastikowa uroda, czyli Portoryko. Nie patrzy się tam na inteligencję. :/ (gdy poproszono ją o odpowiedzenie na pytanie [brzmiało ono: Podobno mówisz po hiszpańsku i francusku...], to zaczęła gadać po francusku (po angielsku nie umie). A obok nie było żadnego tłumacza francuskiego, tylko hiszpańskiego. :x I tak organizatorzy mieli problem. :lol:

Ps. Jak zawsze do pierwszej piątki dostała się Miss USA. :/

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Poland » (pn) 11 wrz 2006, 8:47

Dobrze że TVP wzieła TVNowi prawa do pokazywania Miss World :x :x :x
Poland - Aktywnie najlepszy

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Martin » (pn) 11 wrz 2006, 15:07

Co ty bredzisz? TVN nigdy nie miał takich praw. :]

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Poland » (wt) 12 wrz 2006, 8:21

Miał miał a na przykład w poprzednim roku no i dwa lata temu też
Poland - Aktywnie najlepszy

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Martin » (wt) 12 wrz 2006, 18:02

Ah, źle zrozumiałem. ;) :twisted:

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Grzesioo » (czw) 14 wrz 2006, 20:00

He he, dzisiaj widziałem wszystkie misski w Krakowie :D Powiem tak, wszystkie ładne ale nie wyróznały się na tle klenerek z krakowskich ogódków na rynku :x
Panie wychodziły sobie z Wierzynka a ja stałem tak z 2 m od nich :D Co mnie zdziwiło więszość była mojego wzrostu czyli tak ok. 175. Myślałem że takie misski to maja min. 180? No jedna to się wyrózniała, miała chyba z 2m :D Nie wiem skąd była bo smigały dosyć szybko do autobusów. Jak jakaś skosnooka awansuje do finału to chyba tylko dzięki poprawności politycznej a nie urodzie :D Boje się myśleć jak wyglądały inne kandydatki na miss Japonii po tym jak ją zobaczyłem :x
Tak na żywo to Polka nie wypada najgorzej i ma wg. mnie duże szanse, tym bardzie że będzie u siebie :D
Najbardziej podobały mi się Ukrainka, Francuzka i Turczynka, żadna z nich nie jest blondynką :x Jedna to mnie rozwaliła, chyba chorwatka, prawie łysa i z kolczykiem w brwi. Ciekawe jak wypadnie :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Ania » (ndz) 01 paź 2006, 18:15

Hmm wczoraj oglądałm finał :]
W zasadzie nie zainteresowało mnie to ale dowiedziałam się 2 ciekawych rzeczy :D
Otóż według realizatorów Czechy leżą w płn Europie :] natomiast Izrael i Liban to też kraje Europejskie... :x

Abstrahując od tego to podział był idiotyczny Europa płn i płd za to obie ameryki razem no i Australia razem z Azją :/
^@^
Obrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Martin » (ndz) 01 paź 2006, 18:44

Obie Ameryki razem ale wydzielili im Karaiby. :x :smiech:

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Poland » (ndz) 01 paź 2006, 18:46

Dla skrócenia... Zauważ że sama Polska to też północna europa ! Południowa zaczyna się pod Austrią i Węgrami
Poland - Aktywnie najlepszy

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Martin » (ndz) 01 paź 2006, 18:49

a Francja to niby południowa :>

Dziwny ten podział, już lepiej by było: wschodnia i zachodnia, ale były by podteksty polityczne itd. :]

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Ania » (ndz) 01 paź 2006, 19:28

Kisiel Polska to europa środkowa :D czechy płd a na pewno nie płn :>

Najciekawszy był Izrael i Liban :x
^@^
Obrazek

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Robin » (ndz) 01 paź 2006, 23:10

Konkurs za nami. Miss Świata została Czeszka. Ale czy naprawdę, to tak duże wydarzenie? Mówi się o potencjalnych 2 mld widzów, co oczywiście nie jest prawdą, ale czy nawet tyle osób ma dostęp do konkursu? Mając dość propagandy, postanowiłem przeanalizować jak to jest w Europie (tylko wymienione poniżej kraje), USA i Australli. I wyszło całkiem ciekawie.

Niemcy, Włochy, Hiszpania, Holandia, Czechy i chyba także Litwa i Rumunia - zupełny brak transmisji

Wielka Brytania (matecznik konkursu!!), Francja, Szwecja, Finlandia, Norwegia - jedynie kablowo - satelitarne stacje tematyczne (np. w Wielkiej Brytanii kanał Challenge, który ma udział w rynku na poziomie 0,7 proc. - dane z sierpnia).

W nielicznych krajach (Belgia, Słowacja (ale następnego dnia o 14:00), Estonia) transmisja była na dużych stacjach komerycjnych.

W USA brak relacji, zaś w Australli też jakaś stacja kablowa (na żywo o 1:00 w dzień, ale była też powtórka o 8:15 wieczorem).

Jak widać w Europie nie jest to żaden hit i nie wbzudza specjalnego zainteresowania. Być może duża widownia jest w Azji, Afryce czy Ameryce Południowej, choć 2 mld chyba się nie uzbiera, chyba, że pół Chin i Indii siedzi i ogląda :x

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: ArO » (pn) 02 paź 2006, 0:59

Robin pisze:chyba, że pół Chin i Indii siedzi i ogląda
Z Chinami to tak własnie jest. Pewnie dlatego przez ostatnie 3 lata organizowali ten konkurs.

ODPOWIEDZ