Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Szansa na sukces

"Dwójka" - rozrywka, kultura, seriale.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (pn) 26 gru 2005, 16:02

Własnie skończyło sie świąteczne wydanie Szansy na sukces. Zazwyczaj z zasady badziewia nie oglądam :D ale dzisiaj zrobiłam wyjątek ... ;)
Zdecydowanie lepszą obsade miało TVP - Obara, Kammel z Chylewską i Kret :D z TVN była Kazimiera Seki z Morozo A ponad to Prokop tragiczny i równie tragiczny Figurski :D

Wygrała Szczuka :D która dla odmiany była w czarnych okularach i czerwonej bluzce... oczywiście rzuciłą feministyczną złośliwość.

Co ciekawe na finale nie bylo Sekiego i Morozo. Ciekawe czy wię cbyło to ukartowane ? Musieli wiedzieć że nie wygraja skoro sobie poszli ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Szansa na sukces - Xmas edition :D

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (pn) 26 gru 2005, 16:49

Program był świetny. Szczuka sobie tańcowała pokracznie z mikrofonem, ale wyszło bardzo fajnie. Obara ładnie zaśpiewała, ale miała w sumie łatwą piosenkę. Figurskiemu jeszcze jako tako to wyszło, choć miał dosyć duże wspomaganie na zwrotkach. Kret oraz panowie z Teraz My! - po prostu tragicznie. Kammel i Chylewska nijako.

A mnie najbardziej ucieszyło to:

"Zima lubi dzieci najbardziej na świecie.
Dorośli mi mówią: nie wierzę.
Dzieci roześmiane stawiaj bałwana,
a dorośli stawiają kołnierze."
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

Re: Szansa na sukces - Xmas edition :D

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: ArO » (pn) 26 gru 2005, 17:48

Ania pisze:Własnie skończyło sie świąteczne wydanie Szansy na sukces. Zazwyczaj z zasady badziewia nie oglądam :D ale dzisiaj zrobiłam wyjątek ... ;)
A ja ten program bardzo lubie i oglądam od tych 13 lat odkąd tylko jest na antenie. Pomijam tylko te programy w których są artyski których nie znam zupełnie albo nie trawię.

Jeśli chodzi o o dzisiejszy program to byo tragicznie. Nikt nie potrafił śpiewać. Nawet w minimalnym stopniu. Najlepiej to chyba Obarze wychodziło, ale ja bym tego śpiewem takze nie znazwał. Ogólnie to nikt mi się tam nie podobał. Ani nie byli zabawni, ani jakoś specjalnie nie wysilili sie zeby to jakos fajnie wyglądało. Nuda. :P

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: tobi » (pn) 26 gru 2005, 18:09

oglądnałęm dla Kazi naturalnei. Ubrała się nijak dzisija, łądniej bya w programie 'WYDANIE DRUGIE POPRAWIONE'
ciekawa konwersacja, zakończenie piosnki pokaząło ze jest ona wyrazistą osobistością, gotowa na bycie Gwiazdą.
Choć przez wybór kariery telwizyjnej nie podjęła doktoryzowania się podobno. Miło, że tyle osób z mediów prywatnych, i Figurskiego obecność mnie ucieszyła.
Ale do końca nie oglądałem, więc dopeiro teraz dowiedziałem się, że ma idolka wygrałą. Ciekawe co zdecydowało?
Może TVP chce ją przekupić, choć dziwie się że podjęła się wyst.ępu w 'takim programie'. TVN jej kazał? :x

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: ArO » (pn) 26 gru 2005, 18:18

Obrazek
Obrazek

Apropos zwyciezczyni programu to była dziś w Teleexpressie i mówiła o swoim najgorszym Sylwestrze.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 26 gru 2005, 18:21

Podobno wszytskie był najgorsze.
tobi czegoś nei rozumiem - przecież Kazia już z tytułem doktora pojawiła się w telewizji.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: tobi » (pn) 26 gru 2005, 20:26

doktorfaustus1 pisze: tobi czegoś nei rozumiem - przecież Kazia już z tytułem doktora pojawiła się w telewizji.
to ja też czegoś nie rozumiem


fotek kilka Kazimiery z SZANSY....
Obrazek


Obrazek



Obrazek

enki1975
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (pn) 28 mar 2005, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: enki1975 » (wt) 27 gru 2005, 14:34

A ja mysle ze to bardzo dobry program ale prawdziwa gwiazda tego programu jest Wojtek Mann :D

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Grzesioo » (wt) 27 gru 2005, 15:19

enki1975 pisze:... ale prawdziwa gwiazda tego programu jest Wojtek Mann :D
Zaiste Mann jest wielką gwiazdą :D Ale ostatnio miał konkurencje w równie wielkiej postaci - Sekielskiego :x

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: viper » (pt) 24 lis 2006, 18:25

Pamiętacie odcinek z Andrzejem Piasecznym? Wyróżnienie dostali bracia bliźniacy, którzy robili sobie żarty w studiu - w momencie ogłoszenia wyników podeszli blisko Piaska i jury, żeby ich lepiej zobaczyli :lol:

Filmik: www.youtube.com/watch?v=PXzAuK3lNUA
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

dorix

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: dorix » (czw) 15 lut 2007, 13:06

ej powiedzcie mi prosze od ilu lat jest szansa na sukces i czy jak po eliminacjach bede wiedziala ze sie dostalam to mi powiedza jkaiego ykonawcy piosenke bede spiewac czy dopiero w dzien wystepu??Prosze o szybka odpowiedz.Z góry dziekuje.Pozdrowienia:) :* :)

Prose o konsultacje na mojego e-maila : doda10@autograf.pl :] :)

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: ArO » (czw) 15 lut 2007, 13:09

Popytaj najlepiej tu http://www.szansanasukces.fora.pl/ Wypowiadało sie tam kilka osób które były na eliminacjach.

dorix

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: dorix » (czw) 15 lut 2007, 13:16

jejku dziekuje Ci :):)

dorix

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: dorix » (czw) 15 lut 2007, 14:55

ale naprawde nikt nic na ten temat nic nie wie???prosze pomoznie mi :(.tak mi zalezy:(

dorix

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: dorix » (czw) 15 lut 2007, 14:56

a glownie mi powiedzcie od ilu lat jest szansa.i tamta druga sprawe to tez mi w niej pomozcie:(plis

ODPOWIEDZ