Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Tomasz Lis na żywo

"Dwójka" - rozrywka, kultura, seriale.
Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: Przemek » (pt) 18 cze 2010, 11:06

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Brawo!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 20 cze 2010, 11:05

Przepraszam, zapomniałem jest jeszcze pani Senyk z Wiadomości, które kreują nowe trendy - smarkate panienki czytają z promptera cudze teksty i udają, że są anchorami...
Z tego co wiem we Francji czy Wielkiej Brytanii anchorzy mają "troszeczkę" większe doświadczenie, więcej lat na karku i przede wszystkim honor. Tam 25-cio letnie panienki nie mają szans na prowadzenie głównego wydania serwisu informacyjnego....

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: Przemek » (ndz) 20 cze 2010, 14:53

Nie rozumiem Cie. Pani Senyk to wspaniała, młoda, doświadczona osoba, która z powodzeniem będzie w przyszłości głównym filarem programu. Razem z Danutą H. tworzą wyjątkowy team, wspaniałe, bezstronne prezenterki, które własną piersią będą bronić pewnych wartości, prezentowanych w głównym dzienniku TVP. Jedna - bo nie ma wyjścia, druga - bo takie są jej poglądy.

(oczywiście powyższa wypowiedź do kpina i ironia...)

Fajnie, że wróciłeś : )
Ostatnio zmieniony (ndz) 20 cze 2010, 15:48 przez Przemek, łącznie zmieniany 2 razy.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: viper » (ndz) 20 cze 2010, 15:36

Senyk jest młoda, ale doświadczenie ma zbyt małe, żeby prowadzić główne wydanie. Pamiętacie chyba słowa jednego z medioznawców na temat młodzieży w telewizji publicznej...
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: michal » (ndz) 20 cze 2010, 17:22

A jak Lis broniła interesów i wizerunku pewnej partii to było dobrze, co?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: Kasztelan » (śr) 23 cze 2010, 19:36

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale w poniedziałek nie puścili Foxa :x
d. YT:bartusgo

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: zielarz155 » (czw) 24 cze 2010, 9:11

W telewizji jest już sezon wakacyjny, a w wakacje chyba nie ma Lisa :D

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 24 cze 2010, 9:40

Fajne tłumaczenie - są już wakacje... A druga tura? No ale wiadomo - skompromitowana TVP ( w której chyba nawet sprzątaczki muszą mieć właściwą legitymacje) sprzyjająca jednej opcji politycznej, ma pewnych, rzekomo "niezależnych" dziennikarzy, którzy lepiej sprawdzą się w okresie wyborów. Na szczęście w tym przypadku pilotami głosują widzowie, którzy nie do końca zainteresowani są propagandą Wildsteina, Ziemkiewicza, czy Sobali - gwiazd polskiego dziennikarstwa telewizyjnego :x

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: michal » (czw) 24 cze 2010, 10:34

Ale już wcześniej podczas pierwszego zawieszenia było podane, że są wakacje i Lisa nie będzie. Dla mnie wszystko było więc zgodnie z planem (na chwilę włączyłem TVP2 i widziałem, że leci serial), także brak poniedziałkowego Lisa był naturalną koleją rzeczy. Nic nadzwyczajnego. Niech poagituje sobie tym razem we Wprost. Ramówka TVP była zmieniona już w środku zeszłego tygodnia.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 24 cze 2010, 11:25

Agitacje to masz w TVP1, PR3 i PR1 przez całą dobę siedem dni w tygodniu non stop - w każdym programie informacyjnym i publicystycznym. Żenującą i prymitywną agitacje, porównywalną do tej ze stanu wojennego...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: Ania » (pt) 25 cze 2010, 21:54

A tutaj są dowody na tą agitację http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010 ... lnosc.html POLECAM ! :x
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: michal » (wt) 21 wrz 2010, 16:56

Oglądałem wczoraj program Tomasza Lisa (setny program, spodziewałem się jakichś rewelacji, ale była tradycyjna pogadanka). Publiczność jak zawsze kiedy oglądam pokazała stronniczość, choć muszę przyznać, że była bardziej kulturalna niż wcześniej - nie buczała kiedy była mówiona prawda, ale nadal klaszcze kiedy padnie jakaś lewicowo-platformerska riposta. Wczoraj pokazała jednak, że jest to publiczność trochę bezmyślna, bo najpierw klaszcze, a potem myśli co oklaskuje. Magdalena Środa powiedziała, że krzyż ją w ogóle nie interesuje i nie obchodzi, bo jest ateistką, ale osobiście cieszy się w Polsce jest taki problem, bo dzięki temu Kościół się ośmiesza i pojawiają się wobec tego racjonalne jej zdaniem, lewicowe, ateistyczne i antykościelne wystąpienia i manifestacje. Zaczęły się brawa, ale szybko dotarło co takiego powiedziała i w jakiej sprzeczności jest to co chwilę wcześniej o krzyżu i wierze mówiła Róża Thun (PO). Klakierskie ręce dość szybko im powiędły.

Co do Tomasza Lisa to schudł, dość mocno. Momentami wyglądał jak z lat wczesnych lat 90. Czyli nie za dobrze...
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: janekpogwad » (wt) 21 wrz 2010, 18:39

michal pisze:Co do Tomasza Lisa to schudł, dość mocno. Momentami wyglądał jak z lat wczesnych lat 90. Czyli nie za dobrze...
Co nie na dobrze? Czy ktoś coś wie więcej na jego temat niż ja?

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: michal » (śr) 22 wrz 2010, 8:23

Chodzi o to, że schudł (pozytywna informacja, bo miał przecież z czego zrzucać), ale miał podkrążone oczy, co całościowo nie wyglądało najlepiej. Podobnie wygląda na starych zdjęciach z lat 90.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: Ania » (wt) 28 wrz 2010, 12:27

Czy to prawda iż Tusku ośmieszył Leesa tymi słowami ??
ranie przywilejów innym grupom społecznym. - Tnijmy przywileje tam, gdzie one dotyczą ludzi zamożniejszych. Kiedy wybitny publicysta, którego oceniam na 30 tys. zł miesięcznie, mówi "zamrozić emerytury i renty", to ja mówię: "zamroź sobie swój przywilej 50 proc., a ja poważnie potraktuję twój apel" - powiedział Tusk Lisowi. - Nie znoszę hipokryzji ludzi, którzy co rok zmieniają samochód na lepszy i mają gębę pełną frazesów, ile zabrać ludziom, którzy zastanawiają się 25-ego ile mają na chleb - dodał Tusk.
:smiech: :smiech: :smiech: :smiech: :smiech: :x :x :x :x

BRAWO !!!! :jupi:
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ