Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Gwiazdy tańczą na lodzie

"Dwójka" - rozrywka, kultura, seriale.
viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: viper » (wt) 19 cze 2007, 18:13

Jak podają Wirtualne Media i "Fakt", TVP2 przymierza się do emisji polskiej wersji "Dancing on Ice". Zasady podobne jak w "Tańcu z gwiazdami", ale zamiast parkietu jest tafla lodowa, na którą wyjeżdżają łyżwiarze. Wśród jurorów ma być Mariusz Siudek, ale mogą być kłopoty z zawodowcami, którzy zatańczą na lodzie ze znanymi osobami.
Ostatnio zmieniony (ndz) 16 mar 2008, 9:59 przez viper, łącznie zmieniany 1 raz.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Przemek » (czw) 26 lip 2007, 15:28

O "Lodową gwiazdę" ma walczyć 13 par:
Przemysław Babiarz,
Przemysław Saleta,
Tomasz Kammel,
Zygmunt Chajzer,
Rafał Mroczek,
Kasia Glinka,
Anna Popek,
Marysia Sadowska,
Ewa Sonnet,
Olga Borys,
oraz prawdopodobnie Beata Chmielowska-Olech, Ewelina Serafin i Kacper Kuszewski.

Jury- Doda, Szaranowicz, Siudek i jakiś 2 zawodowiec.

Poprowadzą Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski.

Skład całkiem nie zły :]

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: viper » (sob) 28 lip 2007, 18:21

Czemu jury takie małe? Widziałem edycję włoską i tam komisja była chyba 6-osobowa. Oficjalna nazwa nowego programu brzmi "Gwiazdy tańczą na lodzie", a program produkuje firma Rochstar. Mówiono, że z umieszczeniem tej audycji w nowej ramówce TVP2 były problemy.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Przemek » (czw) 02 sie 2007, 21:07

Tomasz Kammel wystąpi w VI edycji TZG i prawdopodobnie pożegna się z TVP :D DDTVN w parze z Jolą? Bardzo możliwe.

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: AsiaMaria » (śr) 19 wrz 2007, 16:31

Ewa Sonnet??? :shock: :shock: :shock: ale wielka mi gwiazda, naprawdę :/ a pozostali też nie lepsi...moim zdaniem to się zapowada kolejna podróba TZg tak samo jak kieyś Show!Time, która może niewielu zainteresować... mnie na pewno nie zainterseuje, na pewno będzie sztuczny kicz, bo wszystkie tego typu programy są przeważnie takie.

I jeszcze ta okropna czołówka w wykonaniu Okupnik... Gwiazddy taaanczą na lodzieeeeeeee :zly: :zly: :zly: :-| szkoda gadać

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Ania » (pt) 28 wrz 2007, 20:58

Gwiazdy tańcza na lodzieeeeeeeeeeeeeeeeeee
zaraz dostaną po mordzieeeeeeeeeeeeeee :x

tragedia.... już nie wypowiadam się na temat rzekomych "gwiazd" bo te pewnie ciężko na takie barahło było namówić. Pominę też kicz totalny...

Masakrycznie przegadane, nudne. No i niezawodna Dodzia jako idiotka wieczoru. Dziwię się że TVPiS promuje takie chamstwo...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Poland » (sob) 29 wrz 2007, 11:10

Ania pisze:Gwiazdy tańcza na lodzieeeeeeeeeeeeeeeeeee
zaraz dostaną po mordzieeeeeeeeeeeeeee :x
Dobrę :smiech:
Jak ja to oglądałem to przypomniałem sobie taneczna Eurowizją (klimat programu przypominał klimat tej Eurowizji).
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Przemek » (sob) 29 wrz 2007, 12:23

Program bardzo fajny, w klimacie. Ładne studio. Dziwi mnie brak czołówki. Owszem 1 odcinek był przegadany, ale to był prolog. Za tydzień 11 par, 11tańcy i dużo więcej dynamizmu. Od programu przynajmniej nie wieje wiochą jak od JoŚ (pominę strój Sadowskiej). Jury w porządku jedynie Doda mnie wkur...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Ania » (sob) 29 wrz 2007, 13:00

Dla mnie za wyjątkiem Dody Jury totalnie bez wyrazu. Mam nadzieje że nastepnym razem będzie bardziej dynamicznie.
Prowadzący OK
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: AsiaMaria » (pn) 01 paź 2007, 9:41

Gwiazdy tańcza na lodzieeeeeeeeeeeeeeeeeee
zaraz dostaną po mordzieeeeeeeeeeeeeee :x
Dobre, :smiech: :smiech: :smiech: :smiech: :smiech: :smiech: może mogliby zmienić słowa tej piosenki, na takie?

No i co, ja oczywiście nie miałam zamiaru tego oglądać, ale w sobotę trafiłam na powtórkę, no i tak z ciekawości zerknęłam na ten "Taniec z Gwiazdami na lodzie"; i byłam pożniej nieco zniesmaczona tym co zobaczylam: po pierwsze: prowadzący, którzy swoją sztucznością dorównują Skrzyneckiej i Gąsowskiemu, czy tam Urbańskiemu, bo nie wiem już dokładnie kto tzg teraz prowadzi :] okropny strój Okupnik, i takiż sam Kurzajwski - grali gorzej niż niektórzy statyśći z W-11 :P :P :P :P
po drugie; "gwiazdy"; Ewelina Serafin - tragedia kompletna :-| :-| :-| :-| :-| takie połąćzenie Dody z Cichopek, Foremniak nie wiem, może jeszcz z Kinią, słodziutka kokietka, bleeeeeeeee Glinka - "gwiazda nowego serialu "Barwy (Nie)Szczęścia" :x :x ( swoją drogą jaki optymizm panuje w tej TVP, zaledwie pierwszy odcinek a już jakby to było coś), Sadowska też marnie a reszty już nie widziałam, bo nie chciało mi się tego oglądać.
Po trzecie: jury, rzeczywiście bez wyrazu, tylko dla Dody jak zawsze brakowało tyłka :smiech: a dla mnie brakuje tu jakiejś barwy, program jest, jak większość takich zupełnie pusty, jakieś płytkie teksty, a ich tańce to jednak nie wszystko :what:
Pozostaje mieć tylko nadzieje, że nie będą mieli zbyt wielkiej oglądalności tak samo jak poprzednie shows kreowane na hity w TVP2PiS.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: viper » (sob) 20 paź 2007, 14:52

Wczoraj mówili, że Marysia Sadowska uszkodziła sobie żebro. Tatiana Okupnik po jej występie powiedziała: "Marysia tańczyła z poszkodowanym ziobrem" :lol:
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Ania » (pt) 23 lis 2007, 9:55

Orzeczenie Komisji, zamieszczone w czwartek na stronie internetowej TVP, odnosi się do premierowego odcinka "Gwiazdy tańczą na lodzie" z 19 października. Komisja przypomniała toczony na wizji dialog pomiędzy Dorotą Rabczewską a Przemysławem Saletą: "Saleta ciągnij fleta"; "Doda zrób mi loda", podkreślając jednocześnie, że Doda "zachowywała się w sposób wulgarny wręcz obsceniczny".

"Zdaniem Komisji, nie była to sytuacja przypadkowa, ponieważ Doda była przygotowana na ten dialog, mając ze sobą odpowiedni rekwizyt, należy w tej sytuacji wnioskować, że była to zaplanowana scenka" - orzekła Komisja.
Dowiedz się więcej o Dodzie w serwisie Muzyka.onet.pl! Galerie zdjęć, wywiady, teledyski!

W orzeczeniu podkreślono, że widowisko "Gwiazdy tańczą na lodzie" to program cieszący się dużą popularnością, który oglądają także dzieci.

"(...) Jest czymś niedopuszczalnym, by były narażane na oglądanie występów osób znanych z brukowych, skandalizujących zachowań i wypowiedzi, co ma miejsce w wypadku Dody" - stwierdziła Komisja, dodając, że otrzymuje w tej sprawie skargi od telewidzów.

"Komisji znane są również liczne listy i telefony do Zespołu ds. kontaktów z widzami w Biurze Programowym od telewidzów oburzonych ignorowaniem w Telewizji Polskiej elementarnych norm dobrego obyczaju i dobrego smaku. Jedna z osób skarżących zażądała oficjalnych przeprosin od TVP i zapewnienia o »możliwości bezpiecznego korzystania z oferty programowej«" - napisano w orzeczeniu.

Komisja Etyki TVP przypomina jednocześnie, że w Karcie Etycznej Mediów zasada pierwszeństwa dobra odbiorcy głosi: "Podstawowe prawa czytelników, widzów, słuchaczy są nadrzędne wobec interesów redakcji, dziennikarzy, wydawców, producentów i nadawców".

"Podobnie w Zasadach etyki dziennikarskiej w Telewizji Polskiej brzmi zasada dziennikarz wobec odbiorców: »Dziennikarz jest świadom odpowiedzialności za słowo i treści zawarte w tworzonej lub współtworzonej audycji« i »Racją realizowanej przez dziennikarza audycji jest domniemane zainteresowanie telewidzów lub dobro publiczne, a nie interes dziennikarza lub nadawcy«" - podkreśla Komisja.
"Pogoń za wskaźnikami oglądalności i za sensacją obliczoną na najmniej wybrednego odbiorcę musi napotykać na czytelne, nieprzekraczalne granice w telewizji publicznej, która powinna służyć za wzór dla mediów komercyjnych" - podkreślono w orzeczeniu podpisanym przez przewodniczącą Komisji Etyki TVP Krystynę Mokrosińską.
Nareszcie :] mam nadzieję, że wreszcie do tych idiotów dotrze, że nie każdy chce oglądać tą wulgarną zarozumiałą laskę...

I że jednak Doda nie równa sie oglądalność.
^@^
Obrazek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: viper » (pt) 23 lis 2007, 21:46

Jestem tego samego zdania. Program - tak, Doda - nie! Mam nadzieję, że znajdą jej godną następczynię; moim zdaniem powinna to być łyżwiarka figurowa. Może Anna Rechnio?
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Poland » (ndz) 25 lis 2007, 20:45

viper pisze:Jestem tego samego zdania. Program - tak, Doda - nie! Mam nadzieję, że znajdą jej godną następczynię; moim zdaniem powinna to być łyżwiarka figurowa. Może Anna Rechnio?
Popieram choć Doda moze dodawała pikanterii temu programowi i przyciągała widzów.

Mam taką sprawę ma ktoś może pierwszy taniec Ani Popek i jej partnera z ubiegłego progamu ??
Poland - Aktywnie najlepszy

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: viper » (ndz) 25 lis 2007, 21:42

Co z tego, że Doda dodawała pikanterii, skoro jej zachowanie nie spodobało się widzom? I to jeszcze w telewizji publicznej pokazali...
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ