Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Gwiazdy tańczą na lodzie

"Dwójka" - rozrywka, kultura, seriale.
Krzysztof
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (pn) 09 cze 2008, 9:49

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: Krzysztof » (pt) 14 lis 2008, 3:52

PRECZ Z DOROTĄ RABCZEWSKĄ / DODĄ Z TELEWIZJI POLSKIEJ..!!!

PRECZ Z JEJ GŁUPKOWATYMI GADKAMI EMITOWANYMI W KIERUNKU LUDZI..!!!

PRECZ PO TRZYKROĆ DODO - NIEMENTALNA DEBILKO..!!!

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: zielarz155 » (pt) 14 lis 2008, 20:37

PRECZ Z DOROTĄ RABCZEWSKĄ / DODĄ Z TELEWIZJI POLSKIEJ..!!!

PRECZ Z JEJ GŁUPKOWATYMI GADKAMI EMITOWANYMI W KIERUNKU LUDZI..!!!

PRECZ PO TRZYKROĆ DODO - NIEMENTALNA DEBILKO..!!!
Ja bym powiedział inaczej: Precz z takimi głupimi programami z Dwójki! Jak patrzę na Dwójkę to coraz bardziej zaczyna mi przypominać TVN. Najpierw "Gwiazdy na lodzie", potem "Fort Boyard", teraz nowe, tandetne, przypominające Fakty 1997-2004 studio Panoramy (która notabene zaczyna przypominać Puls Raport), a kiedyś czytałem, że filmy w Dwójce mają być przerywane reklamami (wyczytałem ze 2 miesiące temu w pasku TVP Info) !! I to ma być telewizja publiczna?

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: Kasztelan » (pt) 05 gru 2008, 13:23

Wczoraj TVP sięgnęła poziomu Vivy. Otóż wczoraj przed serialem ,,Londyńczycy'' widziałem reklamę... gry na komórkę ,,Test IQ od Dody'' czy jakoś tam. Rozumiem, że ona ma monopol na siebie w Vivie i TVP szczególnie w Dwójce, ale coś takiego ?? Ten spot z misiem (głosu użyczył Bartek Kędzierski, czyli Czesio) przypominał dokładnie reklamy różnych futrzaków, gadżetów z WM i innych dodatków na komórki jakie są tam pokazywane. I jak tu się nie wkurzyć i powiedzieć ,,Precz z Dodą z TVP''? Ale ja to niestety muszę oglądać (,,czy'' kanały na krzyż, bez Czwórki, TVN, a o Pulsie nie ma co gadać).
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: Poland » (wt) 23 gru 2008, 21:36

Dobrze że TVP podjęła decyzje o wycofaniu programu z TVP2. Ten program w tej edycji spadał na psy i nie pomogła mu nawet występująca tam mistrzyni Słowacji (Renata Alexander).
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: looser106 » (czw) 25 gru 2008, 15:36

http://www.dziennik.pl/kultura/telewizj ... w_TVP.html

Jak dobrze, o jak dobrze. Niestey pewnie wymyślą inne "szoł". No przecież liczy się oglądalność, a co za tym idzie kasa...
kisiel205 pisze:Ten program w tej edycji spadał na psy
A co, w poprzednich był niby lepszy? :/
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: Poland » (wt) 06 sty 2009, 10:15

Był lepszy. W tej edycji poziom spadł przez tego gościa co się za Dodę między innymi przebrał.
Poland - Aktywnie najlepszy

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: Haello » (czw) 08 sty 2009, 19:04

kisiel205 pisze:Był lepszy. W tej edycji poziom spadł przez tego gościa co się za Dodę między innymi przebrał.
Czy to nie przypadkiem (Pa)Jacyków?

Ale cieszę się... może coś mądrzejszego...np....<głęboka cisza>
YT:barusgo pisze:Wczoraj TVP sięgnęła poziomu Vivy. Otóż wczoraj przed serialem ,,Londyńczycy'' widziałem reklamę... gry na komórkę ,,Test IQ od Dody'' czy jakoś tam. Rozumiem, że ona ma monopol na siebie w Vivie i TVP szczególnie w Dwójce, ale coś takiego ?? Ten spot z misiem (głosu użyczył Bartek Kędzierski, czyli Czesio) przypominał dokładnie reklamy różnych futrzaków, gadżetów z WM i innych dodatków na komórki jakie są tam pokazywane. I jak tu się nie wkurzyć i powiedzieć ,,Precz z Dodą z TVP''?
Te reklamy na początku były w czasie przerw reklamowych w czasie "Kawy czy Herbaty". Dobrze że mam wtedy ograniczoną świadomość (dopiero co się z łóżka wstaje) i nie słyszę dokładnie o czym tam mówią.

ALE NIECH TO ZLIKWIDUJĄ :evil:
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: michal » (sob) 10 sty 2009, 1:10

Haello pisze:
YT:barusgo pisze:Wczoraj TVP sięgnęła poziomu Vivy. Otóż wczoraj przed serialem ,,Londyńczycy'' widziałem reklamę... gry na komórkę ,,Test IQ od Dody'' czy jakoś tam. Rozumiem, że ona ma monopol na siebie w Vivie i TVP szczególnie w Dwójce, ale coś takiego ?? Ten spot z misiem (głosu użyczył Bartek Kędzierski, czyli Czesio) przypominał dokładnie reklamy różnych futrzaków, gadżetów z WM i innych dodatków na komórki jakie są tam pokazywane. I jak tu się nie wkurzyć i powiedzieć ,,Precz z Dodą z TVP''?
Te reklamy na początku były w czasie przerw reklamowych w czasie "Kawy czy Herbaty". Dobrze że mam wtedy ograniczoną świadomość (dopiero co się z łóżka wstaje) i nie słyszę dokładnie o czym tam mówią.

ALE NIECH TO ZLIKWIDUJĄ :evil:
"Cześć, to ja, nowy misiek do Dody :D"

"Aha, OK, dobra".

Śmieszy ta reklama. Głupszych rzeczy nie można było wymyśleć, ale chyba wyrównano poziomem do bohaterki, Natomiast produkt czy usługa, która jest tam oferowana naprawdę nie wiem jakich znajduje nabywców.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: Przemek » (czw) 02 lip 2015, 20:57

Dziś przeglądając YouTube, w proponowanych przy jakimś filmie pojawiło się TO:

[ Spoiler ]


Poszedłem za ciosem i zobaczyłem wyrywkowo dwa odcinki tego programu na VOD TVP. O moja Matko! Zapomniałem już jakie to było przaśne, źle zrealizowane i głupie programisko. Sam zamysł był dobry, ale "spece" TVP i wolna amerykanka (a raczej holenderka? :x ) Rinkiego doprowadziły do katastrofy. I może powiem coś kontrowersyjnego, ale naprawdę - Doda ratowała ten badziew. "Taniec z Gwiazdami" będzie miał teraz 18(!) edycję, przeżył przeniesienie do innej stacji, przeżył pomysły Rinke, a jednak niesie jakieś tam wartości i ma klasę.

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: Trzeciak » (sob) 04 lip 2015, 17:38

17 @Przemku. Jeszce czwartej edycji "TzG" w Polsacie nie było, a "TzG" TVN miał tylko 13 edycji. :D

Swoją drogą w związku z upałami miałem wstawić fragment "Celebrity Splash" (końcu to siostrzany format, gdzie realizacją chyba dorównywał "GTnL" :x), ale nie da się z tobą nie zgodzić. Zamysł ściągnięcia formatu był całkiem dobry, nawet pierwsza edycja była w miarę sensowna, gdzie niektóre wypowiedzi Dody nawet tak nie irytowały. W drugiej było już gorzej, ale najbardziej katastrofalnie było z trzecią edycją, gdzie połowa ekipy się wysypała, a ówczesny dyrektor Dwójki Wojciech Pawlak i szef rozrywki Jarosław Burdek próbowali emitować format na siłę rezygnując (a raczej przesuwając w czasie) emisję "Bitwy na głosy". Dlatego wyszło to co wyszło - w szczególności Doda i Jacyków, którzy popisywali się przede wszystkim chamskimi wypowiedziami, o innych kiepskich elementach nie wspominając.

A to fragment holenderskiej edycji (tam program doczekał się 5 sezonów). Wprawdzie tam też od kiczu się nie uchroniono, ale jednak nie da się ukryć, że tam było o wiele lepiej wykonane. Analogicznie z gwiazdami skaczącymi do wody: https://www.youtube.com/watch?v=BtXsUJfd_P4

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: Przemek » (pt) 10 lip 2015, 15:27

Obejrzałem ten filmik - już wiem dlaczego u nas prowadzącą była Tatiana :D I jeszcze ta piosenka- Gwiazdy tańczą na lodzie, bawcie z nami dzisiaj się! :x :x

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: Gwiazdy tańczą na lodzie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: Trzeciak » (pt) 10 lip 2015, 16:18

Do programów rozrywkowych z Rai Uno (wyłączając pewne wyjątki), to i tak jeszcze było daleko. :D :x

ODPOWIEDZ