Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Moda na sukces

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Ania » (ndz) 10 wrz 2006, 13:20

Hehe no to nie zmienia faktu ze i tak to jakoś dziwnie leci :D
^@^
Obrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Martin » (ndz) 10 wrz 2006, 13:37

E, no! Aniu! Twój opis tej "amerykaniady" jest stricte schizofreniczy. :x

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Poland » (ndz) 01 paź 2006, 21:23

Mogli by zagospodarować jakoś pasmo o 16:25 np : Dając tam Plebanie (wydłużając Jaka to melodia)
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: looser106 » (sob) 28 paź 2006, 10:58

To jst najgorszy serial jaki kolwiek lecia, leci i będzie leciał w TVP. Nawet moherowe babcie tego nie oglądają :/
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: ArO » (wt) 31 paź 2006, 0:36

looser106 pisze:To jst najgorszy serial jaki kolwiek lecia, leci i będzie leciał w TVP. Nawet moherowe babcie tego nie oglądają
Oglądają oglądają. Serial przyciaga ok 4 mln widzów, a w wakacje był najchętniej oglądanym serialem w Polsce. Owszem to dlatego, że leciały premierowe odcinki, a inne seriale powtrzano, ale Polsat "Samo życie" i "Pierwszą miłość" także pokazywał premierowo i miały gorszą widownie.

No więc zdarza mi się to oglądać. Nie będę ściemniał. :x 12 lat temu oglądałem przed szkołą jak leciał bardzo wcześnie rano, a tak z początkiem tego roku po baaardzo dlugiej przerwie zczałem oglądać najpierw koncowki odcinka czekając na Teleexpress, a potem ciekaw byłem, co sie wydarzy dalej w serialu więc zdarzało mi się coraz częściej właczyc telewizor o 16 zamiast ok 16:40. :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Ania » (wt) 28 lis 2006, 0:08

And :x czy Ridge zdradził Taylor z Morgan ?
Bo ja tylko widziałam jak przyszedł do Morgan do biura i sie podniecał że nie wie jak taylor mogła pozwolić mu aby miał z nią dziecko z probówki :x a ona mu na to ze Taylor jej to w mailu napisała ( popłakalam sie ze śmiechu :x ) A dzisiaj ona już noby w ciąży jest i wogole ?

btw... teraz Thorn jest z Macy czy z Brooke ? Bo ostatnio widziałam jak musieli porozmawiać :x i w rozmowie tez uczestniczyła Kimberly :> a dzisiaj Macy piła w restauracji ?
^@^
Obrazek

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: And » (wt) 28 lis 2006, 19:57

Thorn jest teraz obiema :x Bo Brook go znowu omamiła i stwierdził, że to ją kocha i nie może bez niej żyć ;) Tylko Macy jest alkoholiczką i, jak się dowie, że Thorn jej nie kocha, to się znowu rozpije i on nie chce na to pozwolić, więc jej nie powiedział. Dlatego ona myśli, że on jest dalej z nią, a Brook nie ma na niego co liczyć. Tylko się chyba jednak zorientowała, że on kręci z Brook i dlatego zaczęła pić :D
Wcześniej Thorn był w saunie i "zupełnie przypadkowo" pojawiła się tam Brook i zabrała mu ręcznik i nie chciała oddać. Więc w końcu wyszedł i natknął się na Kimberly, a za chwilę wyszła też Brook i Kimberly ją też widziała, więc myślała, że oni tam byli razem, dlatego później uczestniczyła w rozmowie. Ale jeszcze wtedy Thorn nie kręcił z Brook, zaczął dopiero poźniej ;)
A dzisiaj zdaje się, że w końcu jej powiedział, ale ona oczywiście w ogóle nie zrozumiała, o co chodzi :D

Co do Ridge'a, Taylor i Morgan, to dokładnie nie wiem, bo niezbyt często mogę oglądać, a jak już mogę, to jest żałoba narodowa i seriali komediowych nie pokazują :/ A wiesz w ogóle, o co w tym chodzi? Bo to było tak. :) kiedyś Morgan była z Ridgem w ciąży, ale Stephany kazała jej usunąć ciążę i zniknąć. Teraz wróciła (a właściwie chyba sprowadziła ją Brook, na złość Ridge'owi) i okazało się, że nadal jest w depresji z tego powodu. Wymyśliła, że musi wreszcie sobie urodzić dziecko. Ale w końcu wymyśliła, że musi to być dziecko Ridgea. Taylor się na to najpierw nie zgodziła, ale później się chyba zgodziła na sztuczne zapłodnienie. Z kolei Morgan wysłała do Ridge'a emaila i nagrała się na sekretarkę, podszywając sie pod Taylor, że niby się zgadza, żeby Ridge poszedł z nią do łóżka. No i tak sie stało, ale Ridge dowiedział się, że tamta go nabrała i stąd ta afera. A Taylor myśli nadal, że to było sztuczne zapłodnienie, bo Ridge jej nie powiedział ;)
Dokładnie tego nie rozumiem, bo nie oglądam codziennie, więc troche się gubię :|

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: Ania » (śr) 29 lis 2006, 13:00

Dzieki za wyczerpujący opis :D
Wcześniej Thorn był w saunie i "zupełnie przypadkowo" pojawiła się tam Brook i zabrała mu ręcznik i nie chciała oddać. Więc w końcu wyszedł i natknął się na Kimberly, a za chwilę wyszła też Brook i Kimberly ją też widziała, więc myślała, że oni tam byli razem, dlatego później uczestniczyła w rozmowie. Ale jeszcze wtedy Thorn nie kręcił z Brook, zaczął dopiero poźniej
O prosze to już teraz wiem dlaczego KIM się tak rzucała :D wogole to mnie śmieszyło bo one z Brooke były koleżankami a teraz w obronie siostry się tak zbiesiła :x
Tak poza tym to nie podoba mi się jej nowa fryzura ;) okropnie wygląda...

A z tą Morgan to wiem bo ona kiedyś rozmawiała ze Stephanie i jej tam wyrzucała ze musiała zrobić skrobanke :D ale własnie nie wiedziałam jak ona mogła przekonać Ridgea do zdrady :D

Ciekawe co bedzie jak sie dowie Taylor :D LOL
^@^
Obrazek

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: And » (pt) 01 gru 2006, 17:05

No i Becky właśnie umarła :(
Szkoda, mogli jeszcze trochę pociągnąć ten wątek i dać jej jeszcze trochę pożyć :| Chociaż ostatnio trochę źle wyglądała...
Ciekawe, co teraz będzie :) Założę się, że Rick się spowrotem zejdzie z Amber, adoptują dziecko Becky i będą żyli długo i szczęśliwie. Chyba, że Amber też jest chora, bo coś mi się obiło o uszy, że tak mówili, ale mogło mi się zdawać, bo nie oglądałem dokładnie ;)

[hide]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/hide]

A Ridge zrobił dzisiaj Morgan test ciążowy ;) Ale wynik chyba będzie dopiero w poniedziałek :| No ciekawe, co wyjdzie, ale podejrzewam, że wynik będzie pozytywny :)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: Ania » (pt) 01 gru 2006, 20:18

Ciekawe, co teraz będzie Założę się, że Rick się spowrotem zejdzie z Amber, adoptują dziecko Becky i będą żyli długo i szczęśliwie. Chyba, że Amber też jest chora, bo coś mi się obiło o uszy, że tak mówili, ale mogło mi się zdawać, bo nie oglądałem dokładnie
Tak dokładnie tak by wynikało ze stresczen :D
No to szkoda tej Becky ale może poszła po rozum do głowy i stwierdziła ze obciach w tym grać :x
Dzisiaj widziałam Ridgea u Morgan jakoś tak ubrany dziwnie był :D

LOL facet ma z 50 lat i same małe dzieci ;) Ciekawe czy kolejne mu dojdzie :x
^@^
Obrazek

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: And » (pn) 04 gru 2006, 17:31

Kurcze, dopiero teraz zauważyłem, że w TVT (wtyczka do Tlena wyświetlająca program na liście kontaktów :)) są streszczecnia wszystkich odcinków Mody :D

Piątek
Becky i C.J. jedzą uroczystą kolację. Chłopak prosi dziewczyną do tańca. Nagle ona osuwa się na podłogę. Błaga C.J.'a, aby zawiózł ją do domu. Nie chce bowiem umierać w szpitalu. Tymczasem Rick zastanawia się, co zrobić, żeby zostać prawnym opiekunem małego Eryka.
***
Becky żegna się z C.J.'em i z Amber. Prosi ich, żeby opiekowali się jej synkiem. C.J. zapewnia ją o swojej miłości. Decyzja Ridge'a zaskakuje Morgan. On chce powiedzieć Taylor o tym, co między nimi zaszło. Postanawia jednak zaczekać i zorientować się, czy Morgan faktycznie jest w ciąży.
Dzisiaj
Brooke i Thorne chcą jak najszybciej być razem, chociaż wiedzą, że nie wszyscy pochwalą ich związek. Nie zamierzają jednak się tym przejmować. Ridge z ulgą przyjmuje wiadomość o tym, że Morgan nie jest w ciąży. Ta jest załamana reakcją mężczyzny.
***
Jonathan, adwokat rodziny, ostrzega Thorne'a, że Forresterowie bardzo przeżyją jego rozstanie z Macy. Prosi, żeby się jeszcze zastanowił nad swoją decyzją. Sally również prosi Thorne'a, żeby został z Macy i porzucił myśl o rozwodzie. Tymczasem jego żona, będąc pod wpływem alkoholu, błaga Brooke, żeby nie odbierała jej męża.
Jutro :D
Macy nie chce podpisać dokumentów rozwodowych. Nie może pogodzić się z tym, że Thorne zostawia ją dla Brooke. Eryk stara się ją pocieszyć. Obiecuje, że zawsze będzie mogła na niego liczyć. Postanawia zrobić wszystko, żeby Thorne nie odszedł od żony. Clarke również próbuje ratować sytuację. Prosi Taylor i Ridge'a o interwencję.
***
Eryk próbuje wpłynąć na decyzję Thorne'a dotyczącą rozwodu. Ten jest jednak nieugięty. Nie życzy sobie, żeby Eryk ingerował w jego życie. Macy chce spędzić chociaż jeden wieczór tylko z Thorne'em. Sally postanawia jej w tym pomóc. Clarke jest zaskoczony wyznaniem Morgan.
Piszą, że Morgan jednak nie jest w ciaży :) Nie wiem, bo nie widziałem...
Ale szkoda, bo by było ciekawie :D

Nie wiem, skąd są te opisy, bo pewnie skądś je kopiują. Chociaż chyba nie ze strony TVP, bo tam nie ma. Widziałem, że ludzie o to pytali, ale autor wtyczki nie chciał powiedzieć...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: Ania » (pn) 04 gru 2006, 21:28

Hmm może z jakiś niemieckich czy amerykanskich stron :D
LOL czy ta laska w ciemnych kręconych włosach która dzisiaj doniosła o rozwodzie Thorna to Kimberly ??? :shock: jeżeli to ona to gratuluje zmiany image'u wygląda REWELACYJNIE !!!!
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: Ania » (sob) 09 gru 2006, 2:02

http://film.onet.pl/seriale/1,4,8,25399 ... forum.html
http://film.onet.pl/seriale/1,4,8,25412 ... forum.html

:smiech: :smiech: :smiech: :smiech: popłakałam się ze śmiechu

btw podobno dzisiaj zginęła Macy ? ponoć dachowała przez pare odcinków ;)
LOL niebawem ożyje :x
^@^
Obrazek

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: And » (śr) 13 gru 2006, 0:41

Macy zginęła w wybuchu samochodu :D
Tzn. zderzyła się z cysterną, z której wyciekła benzyna, no i wszystko wybuchło. W czwartek nie oglądałem, a w piątek dopiero drugi odcinek, więc nie wiem, ile dachowała, ale raczej niezbyt długo, bo w środę była dopiero w tum domku w górach chyba z Sally i Brook miała dopiero przyjechać, a przecież w tym serialu sytuacja nie zmienia się tak szybko ;)
No i chyba jednak nie ożyje, bo Kimerly twierdzi, że widziała, jak wydobyli jej "szczątki", ale tak to myślałem, że jednak Macy się uratowała, tylko tego nie pokazali, a zdążyła ją wyciągnąć z samochodu ta babka, która prowadziła cysternę ;)

A dzisiaj to zrobili takiego wała, że zgubili chyba jeden odcinek (albo kilka). Bo w pierwszym dopiero się Sally dowiedziała o śmierci Macy, a w drugim już się szykowali wszyscy do pogrzebu, no a tam przecież nie ma nigdy takich przeskoków akcji ;)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: Ania » (śr) 13 gru 2006, 0:47

Hehehe widzialam :D
Nie no Macy na pewno ożyje pewnie się okaże że on o własnych siłach wyszła albo ją wyrzuciło a te szczątki to pewnie jakiś jeleń :x A Macy tak wogóle to umrze 2 razy ale nie wiem czy potem też ożyje.

Tak czy inaczej to mnie się 2 pytania nasowają co u cholery robiła Macy w samochodzie Brooke :> ? Podobno ona miała pogadać z Thornem :> No i czy była pijana ?

A drugie pytanie to przed kim ukrywa się ojciec Macy i Kimberly że nawet na pogrzeb nie przyjechał ?
A dzisiaj to zrobili takiego wała, że zgubili chyba jeden odcinek (albo kilka). Bo w pierwszym dopiero się Sally dowiedziała o śmierci Macy, a w drugim już się szykowali wszyscy do pogrzebu, no a tam przecież nie ma nigdy takich przeskoków akcji
Też mnie to w zasadzie zdziwiło :> ale może uznali że nie trzeba pokazywać rozpamiętującej przez 15 min Sally która musi porozmawiać z Clarkiem albo Brooke prubującej porozmawiać z Thornem... A moze usunęli jakiś monolog Ridge'a ;)

Jutro trza oglądać bo jak wiadomo Thorne się wybiera na pogrzeb a CJ go tam nie chce i obiecł mu obić morde :> więc może być ciekawie. Ponad to chyba Stephanie się dowie o Thornie i Brooke :D
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ