Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Moda na sukces

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Moda na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (sob) 09 wrz 2006, 1:29

And ostatnio zaważył ze własnie wyemitowano :D 3000 odcinek tego serialu :D

tutaj troche o tej produkcji...
Moda na sukces – amerykańska opera mydlana, stworzona przez Lee Phillip Bell i Williama Josepha Bella. Zadebiutowała 23 marca 1987 roku (w Polsce we wrześniu 1994 roku w TVP 1 od odcinka 216; od stycznia 2006 roku emitowane są dwa odcinki dziennie od poniedziałku do piątku) i wciąż jest produkowana. Doczekała się emisji nie tylko w Stanach Zjednoczonych, lecz także w prawie 100 innych krajach na świecie. Razem z widownią liczącą ponad 300 milionów osób na całym świecie (znaczna część z Włoch, gdzie znana jest jako Beautiful i z Francji, gdzie jest emitowana jako Top modèles i Amour, gloire et beauté), Moda na sukces jest uznawana za najpopularniejszy serial na świecie. Jest ona także jedynym serialem tłumaczonym symultanicznie na język hiszpański z myślą o hiszpańskiej widowni w USA (pod tytułem Belleza y poder).
WIKIPEDIA :)

Ktoś z was to ogląda ? nie wiedziałam ze TVP to emituje od 200 któregoś tam odcinka :D
Ja kiedyś dawno temu oglądałam te głupoty :D
Potem latami nie ;) a teraz koleżanka mnie wciągnęłą na nowo i czasem obejrze :D

Na wikipedi znalazłam coś co według mnie jest hitem :D i kwintesencją tego serialu :D



SPOILER



I fragment :D - to już było pare lat temu

Drugi taki moment nastąpił kilka lat później, gdy był już mężem Taylor. W drodze na konferencję naukową w Egipcie w 1994 roku, Taylor nieomal uczestniczyła w katastrofie lotniczej, a cała rodzina z Ridge'em na czele uznała ją za zmarłą. Tymczasem ona została zabrana przez księcia Maroka - Omara Rashida do jego pałacu. Książę wykorzystując amnezję kobiety wmówił jej, że nazywa się Laila i ma zostać jego żoną. Gdy pojawiają się przebłyski prawdziwej tożsamości, zaprasza on Ridge'a, który akurat zawarł małżeństwo z Brooke, na miesiąc miodowy do swojej posiadłości.

A teraz hicior... to już koncówka serialu chyba :D

, Taylor zmarła raniona kulą z pistoletu Sheili Carter. Wtedy nadarzyła się okoliczność, której sprytna Brooke nie mogła przegapić. Doszło do kolejnego ślubu Ridge'a i Brooke. Tych dwoje jednak nie ma widocznie być razem, los zgotował Brooke największy koszmar w życiu. W 2005 roku w jej życiu pojawiła się ... Taylor. To książę Omar po raz kolejny uzdrowił jej ciało, po tym jak amerykańscy lekarze rozkładali ręce z bezradności. Nastąpiło kolejne anulowanie małżeństwa, gdyż w świetle prawa Taylor i Ridge nadal są małżeństwem.
:jupi: :jupi: :jupi:


hitów cześć dalsza :D urywki ;)
Biedna Macy tak to przeżyje, że wsiądzie do samochodu i będzie miała wypadek. Przez około 2 lata wszyscy będą myśleli, że córka Sally zginęła, ale później Macy powróci. Natomiast przez ten okres będzie przebywała u swojego ojca Adama Alexandra i siostry Kimberly
W 2000 roku w serialu pojawi się postać demonicznej i psychopatycznej Morgan De Witt, to druga wariatka po Sheili. Morgan była przed laty dziewczyną Ridge'a, której Stephanie kazała usunąć ciąże. Po latach Morgan znowu będzie usiłowała zdobyć Ridge'a, posunie się do tego, że zajdzie chyba z nim w ciążę, ale poroni. Na poczatku 2001 roku porwie małą Steffy, drugą córkę bliźniaczkę obok Phoebe, a zaraz potem Taylor.
co do Brooke to w 2002 roku wydarzy się coś, co wstrząśnie całym klanem Forresterów. Brooke nawiąże gorący romans ze swoim zięciem DEACONEM SHARPEM, mężem Bridget. Owocem tego porywu miłosnego będzie córeczko Hope.
Wprawdzie Brooke weźmie ślub z Whippem Jonsem, ale będzie on tylko fasadą. Wkrótce zjawi się u niej Deacon, razem dojdą do wniosku, że nie mogą już dłużej bez siebie żyć. Ową rozmowę podsłucha Bridget. Nie trudno się chyba domyślić, jak zareagowała. Dziewczyna pojechała do matki do Big Bear, aby jej wszystko wygarnąć. W wyprawie towarzyszyła jej Stephanie. W tym momencie Brooke zaczęła rodzić, Stephanie i Bridget odebrały poród - na świat przyszła Hope. Następnie Bridget powiedziała matce do widzenia. Po tym wszystkim Brooke zamieszkała w domku gościnnym u Stephanie i Eryka. W tym czasie miała szansę na odnowienie swojego romansu z Erykiem.
Tymczasem Ridge'owi bardzo pomagała Bridget. Bowiem jak się okazało Bridget nie tylko nie jest córką Ridge'a, ale jak się w przyszłości okaże nie będzie także jego przyrodnia siostrą. A to dlatego, że ojcem Ridge'a okaże się być MASSIMO MARONE.

Polewa na maxa :x


http://www.mns.friko.pl/
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
domin
Chipsy przyszły
Posty: 26
Rejestracja: (pt) 08 wrz 2006, 10:27
Lokalizacja: Tarnobrzeg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: domin » (sob) 09 wrz 2006, 20:06

Boshe już ponad 3000 odcinków wyemitowali i jeszcze końca nie widać, a najlepsze jest to że tam to chyba każdy z każdym się hajtnął ze 2 razy najbidniej. Ehhh. Kiedyś próbowałem oglądnąć jakiś odcinek z czystej nudy. Po 10 min zrezygnowałem. :lol:
Sesja jest jak Media Markt. Powinni tego zabronić!!!!

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Grzesioo » (sob) 09 wrz 2006, 20:23

Kiedys widziałem na jakimś francuskim kanale poczatek tego serialu. Czołówka zupełnie inna niż u nas, tzn. tak mi sie wydaje bo dawno ją widziałem.
Mógłby ktoś streścić o co w tym serialu chodzi? :D

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: And » (sob) 09 wrz 2006, 20:48

domin pisze:Boshe już ponad 3000 odcinków wyemitowali i jeszcze końca nie widać, a najlepsze jest to że tam to chyba każdy z każdym się hajtnął ze 2 razy najbidniej. Ehhh. Kiedyś próbowałem oglądnąć jakiś odcinek z czystej nudy. Po 10 min zrezygnowałem. :lol:
Bo jesteś debil i tyle :]

Rzeczywiście, ja oglądam, gdzieś od ponad półtora roku.
Wcześniej zawsze oglądała moja Babcia i wiem, że bardzo ten serial lubiła. A nie myślcie, że Babcia była sobie jakąś tam prostą kobieciną ze wsi, bo była panią z wyższym wykształceniem, o szerokich zainteresowaniach i na pewno głupot nie oglądała :)

A Modę na sukces lubię przede wszystkim dlatego, że mogę mieć nadzieję, że nie skończy się za miesiąc, czy dwa, jak wszystkie inne programy, czy seriale, które zaczynałem oglądać, bo mi się podobały [o ile oczywiście któryś kolejny prezes telewizji nie zdecyduje o wyrzuceniu serialu lub przeniesieniu np. na 10 rano...]

Przeciwnicy serialu – czyli ci, którzy go nie oglądają – twierdzą, że bohaterowie tylko ze sobą gadają i nic się nie dzieje. Akurat nie jest to prawdą, bo wbrew pozorom dzieje się dość dużo... Wystarczyło, że na początku lipca wyjechałem na tydzień i po powrocie miałem problemy, żeby zorientować się, co wydarzyło się w tym czasie. Aż trudno mi uwierzyć w to, że serial kręcony jest już od tylu lat, a wciąż jest ciekawy, wciąż mają nowe pomysły.

Co do spojlerów, to przeczytałem tylko ten pierwszy. To chyba faktycznie już było, bo mi to wreszcie wyjaśniło, o co to chodziło w tej historii z Ridge’m, Taylor i Brooke (chyba nie pokręciłem postaci, bo jakoś imion nie mogę zapamiętać :|). Pozostałych wolałem nie czytać ;)

Ostatnio mnie rozbawiło, jak podmienili aktora grającego Ricka na innego, o czym nie zapomnieli poinformować widzów :D

Jedyne, co mi się nie podoba, to to, że ciągle Jedynka zmienia godziny i sposób emisji... Mogliby z tym tak nie kręcić, ale już trudno, byle tylko nie przenieśli serialu na jakieś przedpołudniowe godziny, gdy nie będę mógł go oglądać...
Grzesioo pisze:Mógłby ktoś streścić o co w tym serialu chodzi?
Tak ogólnie, to chyba się nie da. Nawet nie wiem, od czego zacząć :D

P.S. A spojlery najlepiej umieszczać w taki sposób:
Ukryty tekst
[/size]

kuba_lodz
Przeciętniak
Posty: 113
Rejestracja: (czw) 19 sty 2006, 14:49
Lokalizacja: Lodz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: kuba_lodz » (sob) 09 wrz 2006, 21:05

Najlepszy był tekst mojej sąsiadki: "Ja bym zaper**** Brook za to co zrobiła Taylor..." Boże, co ten serial robi z ludzi :shock:
:x

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Ania » (sob) 09 wrz 2006, 23:42

Bo jesteś debil i tyle
AND :cisza: ...
A Modę na sukces lubię przede wszystkim dlatego, że mogę mieć nadzieję, że nie skończy się za miesiąc, czy dwa, jak wszystkie inne programy, c
No niestety mozemy mieć tą nadzieje bo TVP ma w swoich magazynach odcinki do 3347 czyli kolejny rok :/
Przeciwnicy serialu – czyli ci, którzy go nie oglądają – twierdzą, że bohaterowie tylko ze sobą gadają i nic się nie dzieje.
AND - ja ten serial oglądam głównie dla beki... mam z tego polewe na maxa więc raczej nie jestem jego zwolenniczką...
Ale oglądam. I mam dokładnie takie zdanie że większego drewna jeśli chodzi o aktorów to ze swieca szukać ...
Macho - Ridge wiecznie gadający monologi sam do siebie :D Brooke robiaca idiotyczne miny i zastanawiajaca się nad każym zdaniem :>
Masakra... Jedynie poziom tam trzyma Stephanie :D i Spectra. Ale jeśli chodzi o Spectre to się nie dziwie bo ona nyła kiedyś wzięta angielską aktorką teatralną :]

No i nie wiem co tam robi Amber bo nie jest w typie Barbie ;)\
Poza tym jeszcze nie przepdam za dialogami typu
-Ridge i taylor tu są
-Tak oni naprawde tutaj są...
-Ridge czy widziałeś ze Brooke i Thorn prszyli ?
-Tak Brooke i Thorn na nas patrzą :x i w ten deseń przez 15 minut :D
No i jeszcze dodajmy wskrzeszanie zmarłych co jakieś 100 odcinków ;)
ALe nie jestem też przeciwniczką bo są głupsze i dłuższe seriale a ten mnie przynajmniej śmieszy :D

A teraz AND specjalnie dla Ciebie streszczenie tego co było jak byłeś w Tunezji...

Brooke i Thorn planowali ślub ale wpieprzyła się Macy która chciała tez sie z nim żenić. Oczywiscie Stephanie jej wtórowała :D
Obie z Brooke opowiadały wszystkim jak to Thorn je kocha. A Thorn cały czas udawał że jest z Macy :D
Pewnego dnia Stephanie przyszła do Thorna i zobaczyła u niego nagą Brooke i dostała wylewu. W szpitalu po odzyskaniu przytomności o tym zapomniała za to ponownie wyszła za Eryka :P
Po powrocie wszyscy zabronili mówić Thornowi o tym że jest z Brooke.

Akuratnie Amber i Rick mieli wzanwiać przyzeczenia ślubne. I Stephanie wymyśliła ze hurtowo ślub weźmie Thorn z Macy ale ten z nią zerwał ( nie mówiąc o Brooke)
Potem na pokaz mody do wenecji pojechali Brooke z Thornem, Ridge i Taylor, Amber i Rick oraz Kimberly.
Stary Forrester kazał Ridgeowi i Taylor udawać ze zrywają ... żeby Brooke zwęszyła ze Ridge jest wolny i rzuciła Thorna :P
Akurat nie jest to prawdą, bo wbrew pozorom dzieje się dość dużo... Wystarczyło, że na początku lipca wyjechałem na tydzień i po powrocie miałem problemy, żeby zorientować się, co wydarzyło się w tym czasie. Aż trudno mi uwierzyć w to, że serial kręcony jest już od tylu lat, a wciąż jest ciekawy, wciąż mają nowe pomysły.
jak dla mnie to już przypomina serial Fantasy ;) a co do szybkości to pamiętam ze kiedyś przez 5 odcinków otwierali drzwi :x to jest taki serial że prae tyg mozesz nie oglądac i i tak wiesz co się dzieje ;)
Ja nie oglądałam kilka lat i wystarczył 1 odcinek z koleżanką obejrzeć zebym wszystko nadrobiła :D

Ostatnio mnie rozbawiło, jak podmienili aktora grającego Ricka na innego, o czym nie zapomnieli poinformować widzów
Mnie rozbawiło :D jak kiedyś na kilka odcinków podmienili Brooke :D
Mógłby ktoś streścić o co w tym serialu chodzi?
Ogóleni jest Brooke Logan i jest rodzina Forresterów :D
Stephanie I Eric i ich dzieci
Córki pojawiają se i znikają co jakiś czas pojawiają sie nowe... ale one nie są istotne :D
Najważniejsi są synowie czyli Ridge i Thorn :D
Bo własnie z nimi ciągle romansuje sprytna Brooke ;)
Jej jest obojętne który byle Forrester... dlatego tez przy okazji zaliczyła ich ojca :D a z koleji ten ojciec jej matkę czy coś w tym guście ... wokół tego tak ogólnie więkreci cała fabuła ;)
Ale jest mnóstwo innych tez waznych postaci :D
Ostatnio zmieniony (ndz) 10 wrz 2006, 1:55 przez Ania, łącznie zmieniany 1 raz.
^@^
Obrazek

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: And » (ndz) 10 wrz 2006, 0:33

Eeee, przesadzasz :]
Ania pisze:No niestety mozemy mieć tą nadzieje bo TVP ma w swoich magazynach odcinki do 3347 czyli kolejny rok
To świetna wiadomość :D Tylko jeżeli znów będą nadawali po dwa odcinki dziennie, to na cały rok nie wystarczy :| Liczę jednak, że dokupią następne, zwłaszcza, że serial ma niezłą oglądalność :)
Ania pisze:Brooke i Thorn planowali ślub ale wpieprzyła się Macy która chciała tez sie z nim żenić. Oczywiscie Stephanie jej wtórowała
Obie z Brooke opowiadały wszystkim jak to Thorn je kocha. A Thorn cały czas udawał że jest z Macy
Pewnego dnia Stephanie przyszła do Thorna i zobaczyła u niego nagą Brooke i dostała wylewu. W szpitalu po odzyskaniu przytomności o tym zapomniała za to ponownie wyszła za Eryka
Po powrocie wszyscy zabronili mówić Thornowi o tym że jest z Brooke.
Co Ty mi tu opowiadasz :> Przecież to już było dawno, dawno, w lipcu, jak nie w czerwcu ;)
Ania pisze:wokół tego tak ogólnie więkreci cała fabuła ;)
Zapomniałaś o najważniejszym :D
Jak w każdej prawdziwej telenoweli są dwie zwaśnione ze sobą rodziny. Jedna to Forresterowie, druga to rodzina Sally Spektry. Obie prowadzą konkurujące ze sobą firmy odzieżowe i przez to się nie lubią. Zwaśnione rodziny miały oczywiście pogodzić dzieci - Thorn od Forresterów miał się ożenić z Macy, córką Sally, ale nic z tego nie wyszło, bo Thorna uwiodła Brook, która jeszcze nie przepuściła żadnemu facetowi. Poza tym Brook w ogóle nikt nie lubi, weszła do rodziny Forresterów podstępem, wychodząc za Ridge'a, jak wynika z informacji wyżej, gdy zaginęła Tylor.
Są też oczywiście podmienione dzieci - Amber, która również podstępem weszła do rodziny Forresterów, uwodząc naiwnego Ricka, urodziła jego dziecko. Tylko to dziecko urodziło się martwe i wtedy matka Amber, kobieta niezrównoważona i nieobliczalna, wymyśliła, że Amber weźmie dziecko swojej kuzynki Becky, które ta oddała do adopcji. Tymi sprawami zajmowała się jej koleżanka i ona zgodziła się na ten plan, nie zgłaszając nigdzie faktu oddania do adopcji tego noworodka i obie z matką Amber wcisnęły Becky kit, że dziecko jest już u rodziny zastępczej, a ona nie powinna się w to w ogóle mieszać. Rick oczywiście też się dał na to nabrać. Ale Becky przyjechała do Forresterów (gdzie było to jej dziecko) i zaczęła wścibiać nos w nieswoje sprawy. A dziecko miało akurat bardzo charakterystyczne znamie, które ona pamiętała. Aby uniemożliwić jej poznanie prawdy, matka Amber wykombinowała, że załatwi kuzynce pracę u Forresterów i wyśle ją do oddziału firmy w Paryżu. Niestety, ostatniego dnia przed wyjazdem, Becky zauważyła znamie i porwała swojego syna. Potem musiałem wyjechać na kilka dni, a kiedy wróciłem, Becky była już w Paryżu. Dopiero po dłuższym czasie udało mi się dowiedzieć, że było to tak, że Amber przekonała ją, że dziecku będzie jednak lepiej, jeśli pozostanie z nią i Becky wyjechała do tego Paryża, ale ciągle tęskniła za synem i szantażowała Amber, że jeśli ta nie przyśle jej zdjęć, to powie Forresterom prawdę.
Rick jest co prawda mężem Amber, ale jej nie kocha, bo kocha inną dziewczynę (nie pamiętam, jak ona ma na imię, niech będzie Helena). A Helena jest córką Sally Spectry. I ona nie znała swojego ojca, bo gdy była mała, to on porzucił jej matkę i wyjechał. Wtedy ożenił się z inną (chyba) i ma z nią córkę. Ale teraz wrócił, żeby pogodzić się z żoną. Sally poczatkowo nie chciała go znać, ale później ją przekonał i przyjęła go do siebie. Tą jego drugą córką jest właśnie Macy, która miała wyjść za Thorna. Z kolei ta pierwsza córka, Helena, kocha Ricka i usiłuje pokazać mu, że Amber go oszukuje. Dowiedziała się, że Becky coś ukrywa, pojechała nawet do Paryża, żeby się tego dowiedzieć i by jej się to udało, bo Becky była by jej powiedziała, ale w tym momencie matka Amber przysłała jej zdjęcia dziecka, których tamta się domagała i to ją udobruchała i nie powiedziała Heli nic. Ta się jednak nie poddaje i myślę, że prędzej, czy później jej się w końcu uda :)
A to tylko niewielka część całej intrygi, więc niech mi ktoś teraz powie, że nic się w tym serialu nie dzieje :]

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ania » (ndz) 10 wrz 2006, 1:40

Ale ześ AND zajajczył :x
Tyle tu niezcisłości w tym streszczeniu :D

Masz rację zapomniałam o tych zwasnionych rodach i ich firmach :D
Jak w każdej prawdziwej telenoweli są dwie zwaśnione ze sobą rodziny. Jedna to Forresterowie, druga to rodzina Sally Spektry. Obie prowadzą konkurujące ze sobą firmy odzieżowe i przez to się nie lubią.
Zależy jak kiedy bo teraz akurat Sally Spectra i Stephanie Forrester się bardzo lubią i chcą ożenić Macy i Thorna :P poza tym takie okresy wzajemnego lubienia się często mają miejsce :D
Po drugie to mąż Sally Clark Garrison raz pracuje u niej raz u Forresterów :D No i ni zapominajmy o tym że ... Syn Brooke i Eryka oraz Syn Spectry i Garrisona to najlepsi kumple :D
No i jeszcze więzi pomiędzy tymi rodzinami zacieśnia to ze Clark Garison :D ojciec syna Sally był kiedyś męzem Kirsten czyli córki Forresterów :D
Zwaśnione rodziny miały oczywiście pogodzić dzieci - Thorn od Forresterów miał się ożenić z Macy, córką Sally, ale nic z tego nie wyszło, bo Thorna uwiodła Brook, która jeszcze nie przepuściła żadnemu facetowi
And nie wiem czy wiesz ale kilka lat temu Macy była żoną Thorna oboje w tedy byli piosenkarzami ale wkrótce wzieli rozwód ( nie wiem czy nie ze 2 razy nawet :D )
. Poza tym Brook w ogóle nikt nie lubi, weszła do rodziny Forresterów podstępem, wychodząc za Ridge'a, jak wynika z informacji wyżej, gdy zaginęła Tylor.
Heh nie zapominajmy ze ona w tej rodzinie była od dawna bo jeszcze wczesniej była już raz żoną Ridgea a przedtem żoną jego ojca :D Dzięki czemu teraz chodzi z przyrodnim bratem włąsnego syna :D
Nie pomijajmy tez faktu takiego że o ile po wielu odcinkach wyjaśniło się czy syn Brooke - Rick jest synem Ridgea czy jego ocjca o tyle ojcostwo Bridget nie jest do końca pewne ;)
Są też oczywiście podmienione dzieci - Amber, która również podstępem weszła do rodziny Forresterów, uwodząc naiwnego Ricka, urodziła jego dziecko.
Ona była jego opiekunką do dzieka kiedy to ona miał 16 lat :x

Co do Becky i jej matki to taka ciekawostka :D te postacie + niejaka Shiela - ona była w dawnych odcinkach sa powiązane z siostrzaną produckją mody na sukces czyli young and restless :D i wszystkie 3 panie tam wsytępowały...
Ale to nie chodzi tylko o aktorki ale ich wątki się tak jakby zazębiają... Coś jakby np w leśnej górze zaczął pracować doktor Lubicz :D albo np Na wspolnej pojawiła się jakaś postać z klanu...
Rick jest co prawda mężem Amber, ale jej nie kocha, bo kocha inną dziewczynę (nie pamiętam, jak ona ma na imię, niech będzie Helena). A Helena jest córką Sally Spectry. I ona nie znała swojego ojca, bo gdy była mała, to on porzucił jej matkę i wyjechał. Wtedy ożenił się z inną (chyba) i ma z nią córkę.
Nie, nie to chyba nie tak ona ma na imie Kimberly i nie jest córką Spectry... jej córką jest tylko Macy a synem jakiś tam koleś ale on jest synem tez Garisona :D a Kimberly jest córką ojca Macy, z drugiego małżeństwa tylko cholera wie czemu ona sie nazwya Fairchild a on Alexander :> ale kij z tym ;) w każdym razie to córka Adama Alexandra ojca Macy, chyba że to nie o nią Ci chodzi :>
A to tylko niewielka część całej intrygi, więc niech mi ktoś teraz powie, że nic się w tym serialu nie dzieje
AND ale to sie działo na przełomie lat :D więc bez kitu :D
Co Ty mi tu opowiadasz Przecież to już było dawno, dawno, w lipcu, jak nie w czerwcu
I częsc tak ale 2 jest teraz ;D teraz są w wenecji :D tzn przynajmniej przed 3000 tyś odcinkiem byli :D


jeszcze kwoli scisłości dodam :D ze ;)

Na samym początku Ridge był mężem niejakiej Caroline która przdtem była żona jego brata Thorne'a ale potem umarła na białaczkę... Po iluś tam odcinkach pojawia sie oczywiscie jej siostra bliźniaczka :D
Natomiast Brooke najpierw była z Ridgem potem jego ojcem i tak na zmiane a teraz bratem :D
Natomiast stary Forrester najpierw był z matka Brooke potem z nią a potem jeszcze nie wiem czy nie z jej siostrą :> bo ona ma 2 młodsze siostry i brata ale kiedys tam znikneli jak wiekszość obsady w tajemniczych okolicznosciach :D
No i to chyba na tyle najwazniejszych wątków ;)
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Grzesioo » (ndz) 10 wrz 2006, 7:31

O curva, istny czeski film :x
Ciekawe jak wygląda praca scenarzystów? Zbierają się i jeden rzuca hasło, "To co, uśmiercamy kogoś?" Kto jest za ... :x

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 10 wrz 2006, 10:45

Grzesioo pisze:O curva, istny czeski film :x
To mało powiedziane. Przeczytałem opis Anda i włosy stanęły mi na głowie. :x

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Ania » (ndz) 10 wrz 2006, 10:57

Faustuchu było jeszcze mój przeczytać :x
Grzesioo ja sądze ze scenarzyści nie mają pojęcia już dawno co było na początku :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 10 wrz 2006, 11:47

:smiech: :smiech: :smiech: :smiech: :smiech: :smiech: :smiech: :smiech: :smiech:

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: And » (ndz) 10 wrz 2006, 12:04

Tak, Helena, to Kimberly ;)
Jak przeczytałem opis Ani, to też się przestraszyłem :x Aż tak daleko wstecz moje wiadomości nt. wydarzeń z tego serialu nie sięgaja ;)

Bez sensu teraz przenieśli Modę na 15:20, czy jakoś tak, w związku z wyścigiem... Przez to tylko raz pamiętałem, żeby zobaczyć. Już nie oglądałem wcześniej przez dwa tygodnie, teraz w tym tygodniu, w przyszłym też nie będę mógł... :/ Potem, to już się chyba w ogóle nie połapię, co się dzieje :|

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Ania » (ndz) 10 wrz 2006, 12:06

AND moze to Cie zainteresuje ;)
http://www.cbs.com/daytime/bb/ warto filmiki obejrzeć...
Ja się też zastanawiam nad upływem czasu w tym filmie...
Teraz w polsce dzieci Ridge'a sie dopiero urodzily te jego córki a sym na z rok...
Jesteśmy jakieś około 4 lat do tyłu za USA... natomiast teraz w usa te wszystkie dzieci są już dorosłe :P
Poza tym serial leci u nas 12 lat a gdzieś tak po 3 latach sie dopiero dzieci Brooke urodziły teraz są już dorosłe :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Przemek » (ndz) 10 wrz 2006, 12:39

W Polsce jest rok 1998 czyli jesteśmy 8 lat do tyłu :)

ODPOWIEDZ