Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

LOST - ZAGUBIENI :D

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

LOST - ZAGUBIENI :D

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (pn) 26 gru 2005, 2:04

Kto z was ogląda ten serial ? I co o nim myślicie ?

Prosiła bym aby osoby które widziały na AXN nie psuły zabawy innym ;)

Ja uważam ten serial do spólki z 24 h i Roswell za jedną z najciekawszych inicjatyw serialowych ostatnich lat ;)
Genialny serial S-F z ciekawą zaskakującą fabuła. Niesamowicie trzyma w napięciu ;)
Dla tych co nie oglądają - serial jest o grupie 48 rozbitków ocalałych z katastrofy samolotowej. Znajdują się oni na bardzo tajemniczej wyspie. Z Polarnymi niedzwidziami i dziwną istota niszczącą drzewa ;D na swojej drodze.
Podoba mi się to jak przeplatają się wątki głównych bohaterów i ich zagmatwana przeszłość. NIkt nie jest czarny ani biały każdy ma coś na sumieniu :D

Dla fanów info 26 go Stycznia 7 płytowe DVD ;) Ja chętnie kupie piracką wersje :D
Na allegro można kupić na 13 cd (trochę dużo :D ) albo 3 dvd ale koleś ma kilka negatywów. Obie wersje koło 30 zł
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Grzesioo » (pn) 26 gru 2005, 16:17

Serial całkiem przyzwoity. Sam wole jakieś Poiroty, Monki a z "bajek" Star Treki. :D
Oglądam go tak troche przelotnie( tak wogóle to który odcinek był ostatnio?).
Najbardziej podoba mi się pomysł z pojawiającymi się wspomnieniami poszczególnych bohaterów. To dość oryginalne rozwiązanie.
Ciekawe jak została rozwiązana cała logistyka związana z produkcją? Gdzie były kręcone zdjęcia? Plan filmowy pewnie wyglądał troche jak "Wyprawa Robinson". Może będzie coś o tym jak powstawał serial w dodatkach na wydaniu DVD.

Odnośnie zakupu płytek na Allegro, radziłbym tego nie robić bo może się okazać że kiedyś odwiedzą cie dwaj smutni panowie w poszukiwaniu płytek :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (pn) 26 gru 2005, 16:35

Mieljmy nadzieję ze :x nie odwiedzą :) jest to zupełnie legalne bo w polsce nikt nie ma puki co na to licencji więc do 16 go moge ;)

Zdaje się ze 16 i 17 odcinek tak pomysł z retrospekcją genialny
Aktualnie e-donkey sciągam odcinek pilotażowy 1 serii
A serial kręcony jest na Hawajach
Monka absolutnie nie trawię ;) Star Trek kiedyś oglądałam ;) Ja wolę Roswell (MAX :* ) Zagubionych czy 24 h ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (pn) 26 gru 2005, 16:57

Ja oglądałem do niedawna w miarę regularnie, ale już przestałem. Tydzień temu nie było mnie w domu i nagrywałem "Gotowe na wszystko" odpuszczając sobie "Zagubionych". Na dwa odcinki "Losta" nie było tyle miejsca na kasecie, a jednak i tak Desparatki wolę o wiele bardziej. Tak samo nie obejrzę teraz, bo Polsat wyemituje dwa odcinki pod rząd zdesperowanych. Więc dalsze odcinki "Zagubionych" obejrzę sobie innym razem jak ten serial będą kiedyś powtarzać.

A sam serial zaczynał mnie już irytować. Za bardzo zalatje fikcją, cała ta sprawa z Bunem i jego urojeniami. Ale nie tylko - jakieś niedźwiedzie, pewnie wkrótce będą kosmici. Jest to wszystko strasznie naiwne - wyprasowane czyste ubrania, pięknie przycięty zarost na twarzy każdego pana, to samo z włosami na głowie, a panienki pięknie wydepilowane jakby dopiero co wyszły z salonu.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: ArO » (pn) 26 gru 2005, 17:54

Ja serial oglądam od pierwszego odcinka. Przegapiłem tylko jeden 9ale nadrobiłem ściągając go z netu). Serial moim zdaniem bardzo ciekawy, zaskakujący z coraz to nowszymi bardzo fajnymi wątkami. Co tam robi ten człowiek porywający zaciązoną? czy jest tam ktoś jeszcze? Co za właz odkryli? Co tam robią miski polarne? Wiele niwwiadomych no i także ciekawią mnie wspomnienia rozbitków. Czasami ciekawe historie są przedstawiane. Serial ma bardzo dobrą widownie i licze, ze TVP szybko zakupi drugą serie. Druga serial od stycznia na AXN, ale ja tej stacji nie posiadam. :(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Ania » (pn) 26 gru 2005, 20:53

Ja odpukać nie przegapiłm rzadnego odcinka :] aktualnie z neta sciągam 1 odcinek ;)
ArO zkad sciągałeś 9 odcinek ? i jaki ma tytuł ???
Nie oglądam Desperate housewives :D ale po zajawkach widze ze raczje by mi sie to nie spodobało więc nie mam problemu co wybrać.
Mnie ciekawi jedna rzecz czy lock jest Lockiem czy w dżungli coś go już "nawiedizło" ??? Pamietacie sen Claire ? miał tam oczy kosmity...
Tak samo ciekawy jest ten mały który wizualizuje niedzwiedzie na wyspie, z komiksów :D
Kim jest Ethan ? Dlaczego Claire udało się ucieć i kim są inni :D wiele ciekawych niesamowicie wątków. Podoba mi sie ze za każdym razem odkrywamy coś nowgo...

AAAA i co zrobiła Kate ???
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: ArO » (pn) 26 gru 2005, 22:05

Ania pisze:Ja odpukać nie przegapiłm rzadnego odcinka :] aktualnie z neta sciągam 1 odcinek ;)
ArO zkad sciągałeś 9 odcinek ? i jaki ma tytuł ???
Stąd http://www.osloskop.net/r/10896.html To jest pierwsza seria z lektorem nagrywana z AXN. Jakość bardzo dobra.
Link do 9 odcinka ed2k://|file|Lost.[1x09].-.Solitary.MaN.PL.(osloskop.net).avi|367015936|BD32317508DAA99B2E76F9789B9E09EB|/

Ściągam to przez eMule.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ania » (pn) 26 gru 2005, 22:37

Dzięki ArO a teraz poproszę o wyjaśnienie :] o co chodzi :D jestem ma stronie są sobie jakieś linki i co mam z nimi zrobić ???
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: ArO » (pn) 26 gru 2005, 22:42

Napisałem, ze ściągamy to przez eMule. Otwierasz eMule i wystarczy, ze skopiujesz ten link ze strony i wkleisz do przegladarki IE i klikasz ENTER to ci od razu wskoczy do eMula na liste sciaganych plikow. Tak najszybciej. :lol:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Ania » (pn) 26 gru 2005, 23:24

ArO ja wiem ze przez e-mule :] ale nie wiedziałam jak... ;)
Dzięki wiec za 2 cześć odpowiedzi :x
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Grzesioo » (wt) 27 gru 2005, 9:57

ArO pisze:Napisałem, ze ściągamy to przez eMule. Otwierasz eMule i wystarczy, ze skopiujesz ten link ze strony i wkleisz do przegladarki IE i klikasz ENTER to ci od razu wskoczy do eMula na liste sciaganych plikow. Tak najszybciej. :lol:
Można też w opcjach eMule zaznaczyć aby monitorował schowek, wtedy automatyczne po zaznaczeniu linku i komendzie kopiuj, zostanie dodany do pobierania.

W miejscu opisanym w wątku o SMS leży sobie 9 odcinek 1 sezonu. Jest to wersja oryginalna w dodatku HDTV, więc nie wiem czy was to zainteresuje. Więcej o tym co można zaleźć na binarkach możecie zobaczyć tu.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Ania » (wt) 27 gru 2005, 12:32

Ja mam już 1 odcinek sciągnięty z ABC z e-donkey :]
kolejne bedę sciagać z listy ArO bo na e-donkey cała reszta jest już niestety po francusku :D
Co to jest hdtv ? ten mój 1 odcienk tez ma to opisane ?

btw... wieczorem wrzucę oryginalne trailery 2 odcinków z ABC :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: ArO » (wt) 27 gru 2005, 13:10

Nie napisałem tego chyba, ale wersja z AXN jest po polsku z polskim lektorem rzecz jasna. ;)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Ania » (wt) 27 gru 2005, 13:15

wiadoma sprawa dlatego ściagam :D
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Grzesioo » (wt) 27 gru 2005, 15:36

Ania pisze: Co to jest hdtv ? ten mój 1 odcienk tez ma to opisane ?
Telewizja wysokiej rozdzielczości.
Jeśli nie zależy ci na polskiej wersji to mam jakieś linki z rapidshare. Moge ci podesłać.

ODPOWIEDZ