Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

LOST - ZAGUBIENI :D

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#76

Post autor: Grzesioo » (pt) 17 lis 2006, 18:20

Z Libby to jakoś bez sensu. Dwa odcinki wcześniej dowiadujemy się że była w tym samym szpitalu co Hurley i ją zastrzelono. Może z Aną Lucia zmartwychwstaną? :x Przeciez był wczoraj motyw z tą dziewczyną :)

Widze że tylko ja lubię Jacka :) A Sawyer mnie śmieszy.

Znalazłem coś takiego

Obrazek

A tu link do wielkiego zdjęcia , rozdzielczość 7200x7200 :)
[hide]http://rapidshare.com/files/3739961/los ... tv.pl_.rar[/hide]

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#77

Post autor: Aivlis » (pt) 17 lis 2006, 19:03

No nie tylko Grzesioo Ty lubisz Jacka bo ja też ;d Oglądam serial prawie od poczatku ;d Ale jakoś się nie włączałam w dyskusje tu ;) Nie wiedzieć czemu.. ;)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#78

Post autor: Ania » (pt) 17 lis 2006, 20:39

Heh na forum gazety też coś za Jackiem nie przepadają :D
Kurde z tez to nie on szedł po tekoce tylko Libby :/

Normalnie szkoda. Wczoraj podobało mi sie jak na końcu Sawyer przytulał Kate :D moze coś z tego będzie ....
Wogóle Kate do Sawyera pasuje a nie do debila Jacka...

btw taka ciekawostka... Jezeli ktoś uważnie patrzył to pewnie zauważył że:

Ojciec tej dziewczyny która zmartwychwstała (ten jasnowidz) to ten sam który w 1 serii kazał wsiąść Claire do samolotu w sensie wywróżył jej :D




UWAGA MAŁY SPOILER



A no i podobno ważne jest aby sie przypatrzeć tej kobiecie do której przyjechał ojciec bubka Jacka :D ... ale nie wiem o co z nią chodzi. Może to matka Claiere np ? W końcu ona chyba tylko jest z nich australijką ? Może ona i Jack to rodzeństwo :D ?

No ale to tylko moje domysły :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#79

Post autor: Ania » (pt) 24 lis 2006, 11:14

Hmmm no prosze wczoraj :D znowu ciekawie było :D
Najbardziej mi się podobało jak Kate i nawet Sawyer patrzyli z obrzydzeniem na Jacka :x że ich zdradził...
W zasadzie kij z Michaelem bo ten wiadomo chciał syna odzyskać... ale Jack powinien był powiedzieć co kombinuje.

Najgorszy na tej wyspie jest brak zaufania :/ przecież oni sobie nic kompletnie nie mówią. Jak nasz prezydent każdy coś wie ale nie powie :x

No i wątek Libby i Desmonda też ciekawy... :D btw czy tylko ja widziałam Desmonda w osadzie Innych jak Michela tam przyprowadzili ?

W przyszłym tygodniu nadana zostanie 2 częsć wczorajszego odcinka czyli Live together die alone. Jak gminna wieśc niosła potem TVP miała wyemitowac 1 czesc 3 serii :/ czyli Tale of two cities. Było to mało prawdopodobne i już wiadomo że się tak nie stanie. Jako drugi zostanie wyemitowany odcinek specjalny czyli "opowiesć o przetrwaniu" - film fabularny...

Niestety zła wiadomość jest taka, że AXN do tej pory nie wie kiedy wyemituje 3 serię... sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, ponieważ ABC jak dotąd wyemitowała tylko 7 częsci zagubionych. A w tej chwili trwa przerwa do lutego 2007 :/
No i to jest kicha :/ dobra wiadomość jest taka że ja już za tydzien obejrze sobie wszystkie 7 odcinków - kurde nie wytrzymam tyle. Przecież jak to sie latem skonczy w ABC to nie ma wała żeby AXN to nadała wiosną a tvp jesienią ;( ;( pogięło tych ludzi
W zasadzie to mogła bym sobie zapodać te odcinki już dziś ale nie widziałam jeszcze przeciez1 z 2 iej serii :x
Ostatnio zaprzestałam oglądania 2 serii z kompa na kilku odcinkach (Grzesioo z resztą chyba też ? ) bo lepiej to jednak przeżywać zbiorowo :D
Ale teraz tak nie zrobie ;) Obejrze te z ABC i nikt mi już nie będzie spoilerował :x
A te z AXN czy TVP potraktuje jako powtórke.

Z tego co widze to ABC nadaje losta w technologi HDTV - musze przyznać ze nawet z sampli widać że jakość tego jest nieporównywalnie lepsza nawet z dvd rip który dotąd wymiatał.
Jak ktoś chce linki to PW...

Tak wogóle to wczoraj troche pospoilerowałam ( nie z własnej winy) :x i wiem że bedzie ciekawie :D moge wam tylko powiedzieć, że aktorki grajace Ane Lucie i Libby zostały usunięte z serialu za prowadzenie pod wpływem alkocholu. Ekipa zagubionych stale współpracuje z policją. I niestety kolejne 2 osoby ( nie powiem które) otrzymały mandat... ;(


SPOILER

Tutaj jest wywiad z kolesiem grającym Henryego Gale'a ale jak ktoś nie chce spoilerów niech nie czyta bo kilka jest.

http://film.onet.pl/0,0,1372081,1,600,artykul.html
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#80

Post autor: Ania » (pt) 01 gru 2006, 16:19

Jestem po 1 odcinku 3 serii własnie - recenzje miał nie za dobre ale obejrzałam - i nie żałuję - Jest poprostu rewlacyjny, jest tam wszystko smutek strach, ale i śmiech i jest dosyć psychodeliczny że tak powiem :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#81

Post autor: ArO » (pt) 01 gru 2006, 18:02

3 sezon w lutym na AXN

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#82

Post autor: Grzesioo » (wt) 05 gru 2006, 19:55

Pare zdjęć pań :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#83

Post autor: Ania » (śr) 06 gru 2006, 22:52

http://www.albinoblacksheep.com/flash/sawyer.php :smiech: :smiech: :smiech:
He's a Sawyer
There's a Sawyer
and another little Sawyer
fuzzy Sawyer
funny Sawyer
Sawyer Sawyer
Sawyer Sawyer
Locke
Sawyer Sawyer
Sawyer Sawyer
golf club
Sawyer
handcuff
Jin
Danielle
Sawyer
Sawyer Sawyer
Sawyer Sawyer
pilot
Sawyer
Sawyer Sawyer
Sawyer Sawyer
Locke
I was once an airplane
I lived in the cave
But i never saw the way
Alex is my slave
I was not yet three years ded
But i hunted Jack
and now listen, little child
to the man on crack
did you ever see a Sawyer
kiss a Sawyer
on a Sawyer
Sawyer Sawyer
tastes like Sawyer
Sawyer Sawyer
Sawyer Sawyer
Locke
half a Sawyer
twice the Sawyer
not a Sawyer
Lawyer
Sawyer
Sawyer in a bar
i saw a Sawyer
Sawyer
Locke
is than how it's told now
its a very late
is it made of aloe juice
Sayid
Michael
Kate
Now my song is running thin
i've run out of stock
time for me to retrire now
and become a John Locke
http://www.youtube.com/watch?v=fmWzBP-J ... 0for%20Men
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#84

Post autor: Ania » (czw) 07 gru 2006, 3:17

^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#85

Post autor: Ania » (wt) 31 lip 2007, 13:05



W zeszłym tygodniu na kanale AXN został wyemitowany ostatni odcinek trzeciego sezonu „Lost”. Jak na tradycję przystało po każdym zakończonym sezonie w stacji AXN odbywa się maraton. W tym roku wszyscy fani mają okazję odświeżyć sobie sezon drugi. W dniach 18 i 19 sierpnia stacja wyemituje wszystkie odcinki drugiej serii. Emisja rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:20, podczas której zostaną wyświetlone na ekranach waszych telewizorów pierwsze dwanaście odcinków. Zaś pozostałe epizody drugiego sezonu zawitają w niedzielę o tej samej porze. Maraton trzeciego sezonu rozpocznie się tydzień później czyli 25, 26 sierpnia i będzie miał taki sam przebieg jak drugi czyli pierwsze 12 odcinków w sobotę od 17:20 do około 4 rana, zaś reszta w niedzielę, także od 17:20, aż do zakończenia.
:D :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#86

Post autor: michal » (wt) 31 lip 2007, 23:06

A w Polsce na TVP trzeci sezon będzie od września? Od niedawna mam tu telewizor i widzę, że na naziemnej francuskiej jedynce leci 3 sezon Lost, ale za bardzo nie wiem, który to odcinek. Widziałem tylko fragment - w retrospekcjach Said pracował w jakiejś kuchni jako kucharz...
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#87

Post autor: Ania » (śr) 01 sie 2007, 0:48

13 odcinek ;) tak powinien lecieć lost od września ;)

Michał mam nadzieje że bedziesz nas częsciej odwiedzał :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#88

Post autor: TinkiWinki » (sob) 16 lut 2008, 20:41

Z zaciekawieniem, bo po dłuższej przerwie, oglądnąłem pierwszy odcinek S04 z lektorem :D, Później ściągnąłem następne dwa i przerwałem oglądanie w połowie trzeciego. Ten serial robi sie podobny do taniej telenoweli. Spokojnie mogą zrobić z 10 sezonów :D Już sie szykuje coś w rodzaju podróży w czasie, pozostaje do wykorzystania jeszcze wątek UFO. Pewnie za kilka odcinków zaczną zmartwychwstawać ci którzy zginęli w pierwszym sezonie. Jakiś magik od świętych obcowania się właśnie ujawnił.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#89

Post autor: Ania » (wt) 19 lut 2008, 20:53

Magik jest po ty by pomóc rozszyfrować tajemnice szeptów i Jacoba ;)
Nikt nie powstanie z martwych bo twórcy już dawno powiedzieli że na każdą tajemnice wyspy jest wyjaśnienie naukowe ;)

Moim zdaniem 4 sezon trzyma poziom jak i 3 poprzednie ;) z tym tylko że obawiam się ze pojdzie w złym kierunku jakiegoś spisku a nie s-f...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#90

Post autor: TinkiWinki » (śr) 20 lut 2008, 13:46

Zależy ile sezonów planują. Jeśli z 7 to ktoś jednak musi ożyć :D Oglądałem niedawno Grindhouse Planet Terror. Występuje tam Said :D Powiedziałbym że ma tam jajcarskie hobby :x
Kiedyś rzuciłem okiem i aktorzy z Losta są znani głównie z Losta :D Jack grał w jakimś serialu który nawet pamiętam bo grała tam chyba Jennifer Love Hewitt :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ