Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Korona królów

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Korona królów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: janekpogwad » (wt) 02 sty 2018, 1:42

No i jak pierwsze wrażenia po obejrzeniu pierwszych dwóch odcinków tej telenoweli?

Sam obejrzałem tak trochę z nudów i nie jestem jakoś zawiedziony. Spodziewałem się właśnie czegoś takiego, czyli nie gniota, ale też bez szału - tak w sam raz, godnie, może nawet nieco lepiej. Zobaczymy co przyniosą kolejne odcinki, ale szczerze mówiąc nie wiem czy będę je wszystkie śledził. Po pierwsze ze względu na mnogość, a po drugie ze względu na niezbyt wciągającą mnie tematykę historyczną (podobnie nie rozumiem szału "Gry o Tron"). Ale od czasu do czasu, będąc w domu, pewnie spojrzę. ;)

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Korona królów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Przemek » (wt) 02 sty 2018, 18:58

Irytujące są porównania do wysokobudżetowych zachodnich seriali, zresztą podobne komentarze pojawiały się przy "Belle Epoque". "Korona Królów" to przecież telenowela, niestety widać braki finansowe w scenografii czy np. scenie turnieju, do tego nieco kuleją główne postacie Aldony i Kazimierza. Zobaczymy jak to się dalej rozwinie, trzeci odcinek jak na razie wypadł najlepiej.

ODPOWIEDZ