Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Opole 2013

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

Opole 2013

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Haello » (czw) 06 cze 2013, 21:33

Zauważyłem, że nikt nie stworzył jeszcze tematu o jubileuszowej, bo 50-tej edycji Festiwalu Piosenki Polskiej, która od 1963 (z przerwą w roku 1982) odbywa się w Opolu, najczęściej w amfiteatrze opolskim.

Chciałem nawiązać do wypowiedzi Trzeciaka z tematu o oprawach Jedynki, gdzie komentując prowadzących tegoroczną galę Trzeciak napisał:
O większość prowadzących tegoroczne Opole mogę się bać.
Ja osobiście boję się o cały festiwal, ponieważ wydaje mi się, że przez ostatnie lata nie jest poważnie traktowany, zarówno przez branżę, jak i widzów. Chciałbym się dowiedzieć, czy teza, którą przyznam zasłyszałem z wielu źródeł, jest prawdą?
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Opole 2013

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (ndz) 16 cze 2013, 22:31

Joanna Moro zaśpiewała na rozpoczęcie festiwalu piosenkę "Człowieczy los" Anny German, od której jak sama mówiła zaczęła się pasjonować tą osobą. Strasznie fałszowała, podczas wycia dostała wytrzeszczu oczu jakby ze zdziwienia, że nie potrafi śpiewać, a było to po prostu wykonanie koszmarne. Przed rozpoczęciem transmisji było wejście z Orzechem, który zapowiedział, że wychodzi płyta z piosenkami Anny German w wykonaniu Joanny Moro i jeszcze dwóch koleżanek (m.in. Olga Szomańska). Występ opolski jednak był wielką antyreklamą tej płyty i obawiam się, że jeżeli ktoś jeszcze planował kupić tę płytę po zapowiedzi, to chwilę później po występie zweryfikował swoje plany zakupowe.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Opole 2013

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: janekpogwad » (ndz) 16 cze 2013, 22:53

Nie rozumiem takiego parcia Moro. Każdy wykonanie Germanki będzie po prostu inne, każde będzie przez kogoś krytykowane właśnie przez tą inność. Mało jej było w serialu?

W ogóle to nie rozumiem tego szaleństwa z Anną German ostatnimi czasy.

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

Re: Opole 2013

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Haello » (pn) 17 cze 2013, 12:51

Należy również pamiętać, że Edyta Górniak zrezygnowała z występu w Opolu, ponieważ nie chciała śpiewać piosenek z repertuaru Anny German, ponieważ ona sama twierdziła, że nie chce dotykać genialnych piosenek German. Jeśli tak, bądź co bądź, ceniona piosenkarka jak Górniak nie chciała tego śpiewać, to nie wiem, czemu tak lansują panią Moro, bez szacunku wobec Jej osoby.
Ostatnio zmieniony (pn) 17 cze 2013, 14:56 przez janekpogwad, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: chyba Ci się wkradł mały chochlik ;)
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

ODPOWIEDZ