Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Debilny układ ramówki...

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Debilny układ ramówki...

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (wt) 22 lut 2011, 0:28

Napiszę to zanim ochłonę... bo jestem autentycznie *&&^&*%^ !!!!

Ja się pytam który debil układał ramówkę na dzisiejszy dzień i jest odpowiedzialny za to co TVP zrobiła z finałem LOST'a ? Jak można było przerwać finał ł ???

Przecież w zeszłym tyg w poniedziałek leciał odicnek 13 i 14 i trzeba być wyjątkowym półgłówkiem żeby we wtorek nie wiadomo po co puścić 15 !!!

Należało puścić dzisiaj 15/16 a finał za tydzień jako 1 odcinek... tymbardziej, że jest on tylko nieco dłuższy od normalnego...

Pragnę z wyrazami "szczerej niewdzięczności" pogratulować spier***lenia czegoś tak niesamowitego jak finał tego serialu... Naprawdę szacun... dla osoby, która wpadła na ten pomsył... Cieszę się jedynie że finał dawno mam za sobą...

Przypomina mi to sławną akcję Polsatu, która zmieniła godzinę emisji finału Prison Break, nie informując widzów...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Debilny układ ramówki...

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (wt) 22 lut 2011, 0:37

Za tydzień wchodzi już wiosenna ramówka. Musieli przyspieszyć, emitując odcinki we wtorek. A ostatni odcinek już jutro.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (wt) 22 lut 2011, 0:43

To trzeba go było puścić dzisiaj czy jutro ale w całości... a nie ucinać nawet bez napisów... porażka...
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ