Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Klan

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (pn) 23 maja 2005, 20:20

http://poznan.naszemiasto.pl/wydarzenia/479376.html

Powiem tak...NARESZCiE !!! kiedys to nby? fajny serial ale teraz... masakra jeszcze niech zdejmą z?otopolskich i bedzie git :D
Ostatnio zmieniony (czw) 01 sty 1970, 1:00 przez Ania, łącznie zmieniany 1 raz.
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 23 maja 2005, 21:09

Podobno jeden prywatny producent (od Klanu) pok?óci? się z innym prywatnym producentem (Dworakiem.) Ten drugi daje zarobi? pryatnym, ale wchodzącym w sk?ad pewnej grupy, nazwijmy ich grupą bliskich przyjació?. Jednak mimo wszystko Dworak zabiega o to, aby serial wciąz by? na antenie. Chociaz jego producent powiedział, że ma doś? wspó?pracy z Zarządem TVP.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (pn) 23 maja 2005, 23:22

Jednak, je?eli mia?by się zako?czy?, to 1000. odcinek jest doskona?ą ku temu okazją. Scenarzyści mają oprócz tego sporo czasu na wymyślenie logicznego zako?czenia, a nie takie na ?apu capu, gdyby któregoś dnia ktoś przyszed? i powiedział "Panowie - kasy nam dadzą jeszcze tylko na 4 odcinki. Trzeba zmieni? sceniariusz i jakoś zako?czy?." Moi rodzice oglądają to, ale marudzą, że serial jest nudny. na forach gazety podobnie, atków o Klanie w?aściwie nie ma. Maleje też iloś? wątków o MjM, a te co się ostatnio pojawiają są krytyczne...
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Ania » (wt) 24 maja 2005, 1:29

Jesli chodzi o Klan to wątki i opinie są juz praktycznie tylko negatywne. Ludzie kpią z serialu z plejady polskich "znakomitych" aktorów i postaci...
fabu?a jest potwornie sztuczna a kolejne wątki miłosne z kretynka Paschalską i Holtz... napawaja obrzydzeniem i znudzeniem...
Poprostu się przejad?o... sądz? iz najrozsądniej będzie to zako?czy? u?adzajac wielką popijaw? na sadybie podczas której Rysiu wpadnie z siekerą i wobec tego ze nikt nie umy? rączek powybija wszytkich :D
Sam Rysiu reszt? ?ycia spedzi w pace o zaostrzonym rygorze razem z Grzesiem Zi?ba z Durnej :D
^@^
Obrazek

scherbi

Witam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: scherbi » (czw) 26 maja 2005, 18:19

KLAN byl czescia mojego zycia. Ogladalem go od dokladnie 6 odcinka, emitowanego w 1997. Zawsze po szkole jak bylem w domu moglem sie uczyc dopiero po tym jak zobacze co sie dzieje w KLANIE. I tak az do polowy 1999r. W Gimnazjum juz bylo troche inaczej ale tez nie przepuscilem ani jednego odcinka. Wpolnie przezywalem szczescie i tragedie z LUBICZAMI. Najwiekszym wstrzasem dla mnie byl 01.09.1999 kiedy to dowiedzialem sie ze zmarala Maria Lubicz - pracujac w ogrodzie dostala udaru mozgu. Prawie plakalem. Po 2000 roku milosc do KLANU powoli gasla. Pojawila sie EMKA cvzyli M jak Milosc. Z poczatku wolalem bardziej KLAN - sprawdzony serial a EMKA dopiero sie rodzila. Jednak kres KLANU dla mnie mial miejsce juz w 2002r. Wtedy zaczalem tylko ogladac EMKE, zas KLAN sporadycznie - jak nie bylo co robic. I tak juz jest do dzis. M jak Milosc bije wszelkie rekordy ogladalnosci, a co wazne - co raz wiecej mlodziezy oglada ten serial ze wzgledu na wystepujace tam postacie KINGI KAMILA PAWLA PIOTRKA MADZI itp. Klan chyba jest po to aby tylko byc - tak z przyzwyczajenia. Fabula jest tak sztuczna ze lepiej nie mowic. Po co to trzecie dziecko Pawlom??? Watek Czesi i Darka, Surmaczowej i jakiejs tam Wiesi jest mocno przesadzony. A Oli i Agnieszki Lubicz nie znosze po latach podziwiania ich. To wszystko jest takie nudne. Dla mnie KLAN powinni przestac krecic wraz z odejsciem w nieznane brata Krystyny Lubicz - tego kryminalisty. Czyli chodzi o rok 2001. Ciekaw jestem co teraz zastapi na antenie Jedynki KLAN???
To wszystko
AHA - jesli chcecie znac moja opinie nt. Z?OTOPOLSKICH - opinie o KLANIE podniescie do szescianu i otrzymacie wynik.
POZDRAWIAM.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Witam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: michal » (czw) 26 maja 2005, 19:16

Ja nigdy nie oglądałem Klanu na Jedynce. Jedynie zaczą?em ogląda? powtórki na Trójce od 1 stycznia 2001 roku, bo tak jakoś uzna?em, że warto prześledzi? czym tak Polska się podnieca?a. Przerwali 3 marca 2002 na odcinku trzysta którymś i już nic dalej nie wiem. I wcale mnie to nie martwi. M jak miłoś? i Z?otopolskich nie obejrza?em ani jednego odcinka. Jedynie Na dobre i na złe oglądałem też od powtórek na Dwójce vcodziennie opo Panoramie o 16:00 jak sko?czy?o się Ich pi?cioro, a potem na bieząco do mniej więcej 90. odcinka. Potem już mnie to koszmarnie nudzi?o. Od niedawna oglądam Pierwszą miłośc (od ok. 35 odcinka), ale po odejściu Mateusza Janickiego (Pawła) i wy?ączeniu z fabu?y 6 tygodni serial ten tak się zepsu?, jest potwornie nudny i zakr?cony, że jak nie obejrz? to nic się nie stanie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Ania » (pt) 27 maja 2005, 18:20

Micha? co do PM mam identyczne zdanie jak Ty :d po odejsciu Pawła nr. 1 to juz nie to samo... ten nowy jest taki jakiś dziki i gburowaty :D

dla mnie rządzi posta? Kingi :D lubi? też Majk? a ostatnio Tereska miała dobre wjazdy z resztą cała kolacja na którą przyszed? Janek z Pa?kowską była nie do pobicia :D
Oglądam też Na wspólnej... a Klan przestałam śledzi? jak posz?am na studia czyli jakieś 3 lata temu czasem tylko obejrz? :) MjM jakiś odcinek raz na 3 miesiące i tyle :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: michal » (pt) 27 maja 2005, 19:47

Ania pisze: dla mnie rządzi posta? Kingi :D lubi? też Majk? a ostatnio Tereska miała dobre wjazdy z resztą cała kolacja na którą przyszed? Janek z Pa?kowską była nie do pobicia :D
Majka jest beznadziejna. 20 lat na karku a taka naiwna, dobra, zakochana. Świ?ta Franciszka. S?abo mi się robi jak ją ostatnio s?ysz?. A odcinki z kolacją były najśmieszniejsze z dotychczasowych. Bardzo lubi? Marka, zw?aszcza jak rozmawia z Teresą.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

enki1975
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (pn) 28 mar 2005, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: enki1975 » (ndz) 05 cze 2005, 19:18

zeby klan sie nie skonczyl tak jak kiedys dynastia :D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: michal » (pt) 12 sie 2005, 16:09

Klan ma się dobrze. Od września znowu po Teleexpresie i to od poniedziałku do piątku (możliwe, że czwartku), więc oglądalność znowu się zwiększy i pewnie nie łatwo wtedy będzie go zlikwidować. Chyba, że już faktycznie scenarzyści go tematyznie tak pokierują, że zakończą na 1000. odcinku.

Będzie emitowany o 17:35, bo wcześniej wrąbie się jakiś bliżej nieokreślony jeszcze program publicystyczny. Może tak jak przed wakacjami jakaś pogadanka w oprawie.

Plebania będzie także emitowana od poniedziałku do czwartku/piątku, ale o 18:30. Wątpliwości są z tym piątkiem, ponieważ programu na ten dzień jeszcze nie ma.


Na Trójce lecą stare odcinki Klanu. Zaczyna się drugi rok emisji, gdzie na chama wstawiają do serialu osobę Daniela, o którym wcześniej nie było mowy. Grzegorz Miśtal gra tam jakiegoś detektywa/adwokata. Wygląda podobnie jak dziś, a jednak inaczej :D Jest przede wszystkim blady jak ściana.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: ArO » (pt) 12 sie 2005, 19:24

Bez sensu z tą Plebanią :?: Ten serial ostatnio miał dośc dobrą widownie (przed przeniesieniem na 18:30). Liczyłem, że po wakacjach wróci na swoją dawną porę emisji. Zabrali serialowi sobotę i dadzą pewnie kolejne dziadostwo :evil:

Licze, ze to przeniesienie na 17:35 (wolałbym 25) sprawi, że Teleexpress zyska widzów bo ostatnio troche tracił przez Miasto marzeń którego nikt nie oglądał.

Tomek_N

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Tomek_N » (pt) 12 sie 2005, 21:14

michal pisze: Wątpliwości są z tym piątkiem, ponieważ programu na ten dzień jeszcze nie ma.
.
To jest juz gdzies jakis szczegolowy program powakacyjnej ramowki??? Moge prosic o link?

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: michal » (pt) 12 sie 2005, 22:14

www.tvp.pl/prasa

Program jest jeszcze niepełny i zawiera sporo błędów oraz nieścisłości, ale to tak jest zawsze. Zmienia sie to codziennie.

Ciekawe są oznaczenia programów, których z reguły nie ma - dla małoletnich od 12 lat, dla małoletnich od 16 lat - to pewnie odpowiedznik zilonego i żółtego kółeczka. W środy i w czwartki wieczorem będzie godzinny program publicystyczny pewnie Forum i Debata. Może odwrotnie, bo hail_giertish pisał coś, że Debata może być w środę jednak ja nic o tym nie słyszałem. Z tego co patrzę, bo skrótów poza Kawą czy Herbatą o 9, 10:25 i 13:40 nie będzie, bo nie ma dla nich miejsca - trwa w tym czasie inny program i nie ma przerwy. Nie będzie Cafe serio, a "Okienko z historią", o którym wspominał doktorfaustus1, to tez coś dziwnego, bo nachodzi o 7:05 z Kawą, a potem jeszcze jest po południu. No i Olejnik po wieczornych Wiadomościach.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: michal » (śr) 17 sie 2005, 23:21

Jest juz program na piątek, sobotę i niedzielę. W tym tygodniu powinien się zresztą pojawić kolejny pełny tydzień nowej ramówki.

W piątek już nie będzie Klanu. Plebanii też. W porze Klanu będzie "Śmiechu warte" i jakieś kabarety, a w porze Plebanii.... Bulionerzy. Serial się własciwie zakończył ładnie, ale jak widać chcą i będą go jakoś kontynuować. To chyba pierwszy w pełni udany Dworakowy projekt.

W sobotę i niedzielę po 17:00 amerykański serial Malibu Road 2000, potem rozrywka i odpowiednio Sąsiedzi i Lokatorzy. Na uwagę zasłoguje w sobotę rano od 6:30 program - "Dzień dobry w sobotę". Pewnie takie połączenie Agrolinii i Kawy czy Herbaty. Ale prezenterami będą już jak znam życie Zimochy, Pochwały, Schymalle czy inne Rosłoniaki. Zobaczymy.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Ania » (czw) 18 sie 2005, 1:05

czyli po staremu chała kicz i tyle...
nic ciekawego ach tak zapomniałam przecież spełaniają misję :klnie:
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ