Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

ale plama w Opolu

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
kotek
Chipsy przyszły
Posty: 6
Rejestracja: (wt) 20 maja 2008, 16:09

ale plama w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: kotek » (ndz) 15 cze 2008, 2:02

pomylic nagrody-ale plamy.Co wy na to??
hello

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 15 cze 2008, 10:06

Wcale mnie to nie dziwi - Opole organizowała jakaś pani namaszczona przez prezesa PiS.

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Poland » (ndz) 15 cze 2008, 11:55

Kolejna wpadka - tym razem błędy w grafice :(
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 15 cze 2008, 12:02

Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi, opis sytuacji. Z najlepszego źródła bo od konkurencji :D
Matematyczny skandal na festiwalu piosenki
NAGRODĘ DALI, POTEM ODEBRALI...

Skandalem zakończył się konkurs Super Premier w Opolu. Z prostego dodawania wynika, że zwycięstwo przypadło zespołowi Zakopower, jednak ze sceny, na oczach milionów telewidzów ogłoszono wygraną Kasi Cerekwickiej - na Kontakt TVN24 pisali oburzeni widzowie. Błąd naprawiono dopiero po dłuższej chwili.
12>20?

Zwycięzcą Super Premier miał zostać wykonawca, który łącznie zdobył najwięcej punktów w głosowaniu jurorów i telewidzów. Tak wynikało z zasad przedstawionych także z estrady w trakcie koncertu.

W pierwszym głosowaniu bezkonkurencyjny okazał się Zakopower, zdobywając 12 punktów za pierwsze miejsce. W głosowaniu telewidzów zajął 3. miejsce - i na swoim koncie mógł zapisać kolejne 8 punktów. 12 + 8 = 20. Proste? Widać nie dla organizatorów Opola.
Zobacz infografikę ...i u Sebastiana Karpiela-Bułecki (PAP)


Kasia Cerekwicka, którą ogłoszono zwyciężczynią Super Premier, w konkursie jurorskim zdobyła 6 punktów. Identyczną ilość punktów uzyskała po głosowaniu. W sumie 12 punktów. Niezwykłe, ale najwyraźniej w opinii organizatorów 12 okazało się większe od 20.

Sama artystka słysząc swe nazwisko wyglądała na zaszokowaną i z niedowierzaniem przyjęła nagrodę z rąk prezydenta Opola. Wszystko działo się na oczach telewidzów.

Ktoś tu wreszcie umie liczyć

Kilka minut później, po przerwie reklamowej, ktoś w końcu odkrył fatalną pomyłkę. Nagrodę odebrano Kasi Cerekwickiej i przekazano prawowitym zwycięzcom z zespołu Zakopower.

Lider grupy Sebastian Karpiel Bułecka, zażenowany całą sytuacją od razu zadeklarował, że nagrodę i tak przekaże Cerekwickiej, ta jednak nagrody nie przyjęła.

W kuluarach rozpłakała się i ze smutkiem powiedziała dziennikarzom: - Mam nadzieję, że ktoś mnie za tę całą sytuację chociaż przeprosi, bo to jest totalne dno. Swój występ uważam za świetny, szkoda, że się nie spodobał, trudno, spróbuję za rok - podsumowała Cerekwicka.

Prowadzący galę Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski również nie kryli zażenowania i tłumaczyli się, że odczytali tylko werdykt, który im przekazali organizatorzy.

jak/sk

http://www.tvn24.pl/-1,1553667,wiadomosc.html
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (ndz) 15 cze 2008, 17:43

Naprawdę, naprawdę żenujące i szkoda mi Cerekwickiej. Przez dłuższy czas zastanawialismy się w domu o co chodzi i kiedy i jak to sprostują.

Dziś Kasia ma występować w Opolu. Ciekawe czy coś powie na ten temat.

Ps. Natomiast jeden użytkownik znowu się popisał. Nie ma ostatnio posta bez PiS-u, prezydenta, braku konta czy kota Alika. To jest nazywa obsesja.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 15 cze 2008, 18:02

Nie rozumiem o co Ci chodzi - kto jest szefową TVP1? Osoba z konkursu, czy politycznego nadania? Kto przy zdrowych zmysłach organizuje festiwal w trakcie mistrzostw Europy w piłce nożnej? Nie dało się tydzień przed lub po? Tu niby nie są wyrzucane publiczne pieniądze?!
O Aliku nigdy nie pisałem :x

Bartek0912
Chipsy przyszły
Posty: 21
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 21:09

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Bartek0912 » (pn) 16 cze 2008, 15:48

Nie nie są wyrzucane pieniądze !!!
A festiwal w opolu już wtedy, kiedy piłkarze wychodzili na boisko miał większą oglądalność niż polsat z tymi swoimi mistrzostwami.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: michal » (pn) 16 cze 2008, 16:01

Muszę powiedzieć, że był to bardzo fajny i udany festiwal. Nawet kabareton mnie momentami bardzo śmieszył. Przykro mi się zrobiło wczoraj po ostatnim studiu festiwalowym (jakże sympatycznym), że to już koniec tej imprezy w tym roku.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: viper » (pn) 16 cze 2008, 18:34

A do koncertu "Dobre, bo (o)polskie" zaproszono m.in. grupę Ich Troje z piosenką "Powiedz". Szykują nową płytę pod tytułem "Ósmy obcy pasażer" :lol:
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ