Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Opole 2005

Po pierwsze Jedynka - pierwszy program Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: michal » (sob) 11 cze 2005, 11:01

Sorry, zbyt pobie?nie przeczyta?em, myśla?em, że chodzi o Mlynkovą, a oczywiście ona blondynką nie jest. Teraz Brathanki to już nie to samo. Nazwa została, aby kojarzy?o się z poprzednimi sukcesemi, ale brzmienie jest fatalne jak g?os tej gruej kobiety - jakoś przeboju nie potrafią zrobi?, to teraz też było marne. Dla Brathanków już równia pochy?a. Nawet nie wiedziałem, że jakaś blondyna była, a nawet jak wiedziałem to ta wiedza mi szybko ulecia?a, bo po co sobie zaprząta? g?ow? wiadomościami o staczającym się zespole.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Przemek » (sob) 11 cze 2005, 20:48

Superjedynk? dla Krawczyka wr?cza?a ulubienica Wysocka. Jeszcze ta beznadziej Ró?czyczka <czy jak jej tam> dzi?kowa?a że przyjecha?a specjalnioe z Wawy. Pokzali też przyjaciela publicznego nr1 czyli Warakomską która szala? jak jej lizodupka dawa?a nagrode Krawczykowi,,,


Prezenterzy są do bani. A? t?sko za Kammelem i Mo?ek.

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: hajl_giertisch » (sob) 11 cze 2005, 21:21

nie rozumiem o co chodzi?o z tym wielokrotnym powtarzaniem dziekuje Ci doroto, że specjalnie przyjechalas z warszawy, aby wreczyc ta nagorde, Doroto dziekujemy Ci, Doroto dziekujemy Ci, pomijam fakt, że wygladala jak trzydrzwiowa szafa, warakomska jakby była po kilku glebszychm i to na tyle

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 11 cze 2005, 21:45

O rety i ja tego nie widzia?em - Doda Wysocka wr?cza Super jedynk?. Ona sama zas?uguj? na super jedynk? - w dodatku z wykrzyknikiem za brak stylu i miernot?. Zresztą podejrzewam, że od Warakosmkiej bardziej "szala?a" M. Olejnik, która za?twią? kole?ance fuch? w TVP.

No a ja się ucz? do sesji i nie oglądam.... (Teraz zrobi?em sobie przerw? na kaw?)

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Przemek » (ndz) 12 cze 2005, 13:36

A wiecie co zauwa?y?em- koncer Prepmier po raz pierwszy od 2001r. nie porwadzi? największy nudziasz i ignorant w TVP- Piotr Ba?troczyk.

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: hajl_giertisch » (ndz) 12 cze 2005, 15:31

i wielka szkoda, że nie prowadzi?, bo w piatek prowadzenie było ?a?osne, tak jak lubie Or?osia tak w piatek by? kiepściutki, jeszce ta fryzura, jego towarzyszka kura takze nic lepiej, w sobote tez było lepiej, ale bez przesady, dzis bedzie Orzech i ktoś jeszcze, prawda jest taka,że prowadzenie tego typu imprez zawsze sie spotyka z krytyką, chyba jeszcze nie było takiej imprezy, gdzie konferansjerka by?aby chwalona, w Polsce rzecz jasna

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: michal » (ndz) 19 cze 2005, 19:40

Maciej Stuhr bardzo dobrze prowadzi? Kabareton, więc go pochwal?. Jego kawa?y chyba mnie śmieszy?y najbardziej. Or?oś i Okupnik rzeczywiście beznadziejnie, ale Ró?d?ka i Szyc tragicznie. Jak wypad? Orzech to nie widzia?em, ale pewnie tak jak zwykle, czyli poprawnie.

Jeszcze jedna rzecz mi się nie podoba?a. Wys?a?em g?osy na Premiery, a potwierdzenia nie przyszły w ogóle, a na laueata SuperJedynek równie?, przy czym potwierdzenia przysz?o po og?oszeniu zwyci?zcy. Nie wiem wi?? czy moje g?osy zostały zaliczone. Oprócz tego powiedzieli, że laureta og?osi Maciej Stuhr, a puścili tylko pasek, w dodatku z informacją o przesuni?ciu losowania na poniedzia?ek.

To samo z Eurowizją. W pó?finale potwierdzenia przyszły od razu i miałem pewnoś?, że moje g?osy się liczą, a w finale nie przysz?o już nic.

Tak więc te konkursy są na odwal, pic na wod?, ?eby kas? zedrze? z ludzi. Zrobione na szybko i byle jak. Laureat laureatów nie dosta? ?adnej dodatkowej statuetki, ?adnego og?oszenia, nie widać było ich radości. Po co więc w ogóle było to g?osowanie. Po prostu TVP pokazała stosunek do widzów. Poca?ujcie nas w dup?. Liczą się tylko wasze SMSy.

Zobaczymy jak się spisze Polsat za Tydzień w TOP Trendy. Wydaje mi sie, że będzie to super koncert. W premierach tez jest sporo gniotów, ale najciekawsze będzie co innego - wyst?p tych co sprzedali największą iloś? p?yt. Kolonko i Luft będą prowadzi?. Na pewno będzie super :) Chcia?bym, ?eby Kolonko zosta? w Polsacie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ