Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Rafał Patyra

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
iza_88
Chipsy przyszły
Posty: 31
Rejestracja: (pn) 22 sty 2007, 16:43

Rafał Patyra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: iza_88 » (pn) 22 sty 2007, 18:27

Rafał Patyra - najlepszy dziennikarz sportowy w TVP

Co sądzicie o nim ?? Wg mnie jest the best nie dlatego że pochodzi z mojego miasta ;) ale dlatego że jest najlepszym dziennikarzem sportowym młodego pokolenia :) A jakie jest wasze zdanie ??

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Rafał Patyra - najlepszy dziennikarz sportowy w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (wt) 23 sty 2007, 12:50

Nie lubię go, działa mi na nerwy. Taki przeciszony ton głosu, przemrużanie oczu i patrzenie z boku jak jakaś gwiazda. W przeglądzie prasy w Pytaniu na śniadanie potrafi się też ubrać jak dziecko z przedszkola. Jedynie nie przeszkadza mi w relacjach wyjazdowych (mecze, zgrupowania).
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

iza_88
Chipsy przyszły
Posty: 31
Rejestracja: (pn) 22 sty 2007, 16:43

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: iza_88 » (wt) 23 sty 2007, 17:20

michal pisze:Jedynie nie przeszkadza mi w relacjach wyjazdowych (mecze, zgrupowania).
Ciesze sie że chociaż w relacjach wyjazdowych ci nie przeszkadza :P ale TVP nie ma lepszego dziennikarza sportowego młodego pokolenia
Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine

iza_88
Chipsy przyszły
Posty: 31
Rejestracja: (pn) 22 sty 2007, 16:43

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: iza_88 » (śr) 31 sty 2007, 21:26

http://foto.onet.pl/drb98,y4cels000r6r,6230p,u.html tu przypomnienie jak wygląda Rafał Patyra ;P hehe musiałam to zdjęcie tu umieścić ze względu na rozmówce Patyry ;)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (pt) 21 sty 2011, 12:52

Podczas niedawnych relacji z Dakaru trochę dziwnie się ubierał. Krótkie spodnie i T-shirt (rozumiem, że było gorąco, więc OK), ale do kompletu wełniany szalik.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ