Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Prezenterzy Kuriera TVP3

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
iza_88
Chipsy przyszły
Posty: 31
Rejestracja: (pn) 22 sty 2007, 16:43

Prezenterzy Kuriera TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: iza_88 » (pn) 22 sty 2007, 17:14

Wpisujcie swoich ulubionych prezenterów Kuriera i wszystko co o nich wiecie :P

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (pn) 22 sty 2007, 17:29

Obawiam się że ten teamt miał by krótki żywot gdyby wymieniać ulubionych :x bo jak sądze większość tu fanów Danki :)

Więc może ogólnie wszystkich sobie wypiszemy i napiszemy co wiemy...

Ja zacznę od Danuty Holeckiej

A co o niej wiemy :>

masz tutaj :D http://www.mediasite.boo.pl/biografia.htm

Co do innych to nie znam.
^@^
Obrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Martin » (pn) 22 sty 2007, 18:05

Najlepsza jest Edyta Lewandowska. :smile:

Co o niej wiemy? zapraszam na dziennikarze.info do działu wywiady...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Ania » (pn) 22 sty 2007, 18:16

Martin zapodaj dokładnym likiem tutaj :)
^@^
Obrazek

iza_88
Chipsy przyszły
Posty: 31
Rejestracja: (pn) 22 sty 2007, 16:43

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: iza_88 » (pn) 22 sty 2007, 18:18

hej a wiecie gdzie wcześniej pracowała Katarzyna Karnaszewska ??
Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Martin » (pn) 22 sty 2007, 18:30

http://www.dziennikarze.info/ - innego linka nie ma...

iza_88
Chipsy przyszły
Posty: 31
Rejestracja: (pn) 22 sty 2007, 16:43

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: iza_88 » (sob) 10 lut 2007, 11:51

Od dzisiaj mamy nową prezenterke Kuriera - Katarzynę Molędę . Pracowała ona w Wydarzeniach :P zauważyłam że coraz więcej dziennikarzy Wydarzeń ucieka do TVP ( Kutyna, Glicner, Jas, Klimek teraz też Molęda) ciekawe dlaczego ;]
Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine

POpieram
Przeciętniak
Posty: 156
Rejestracja: (wt) 02 sty 2007, 17:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: POpieram » (ndz) 11 lut 2007, 9:57

Ostatnio w Kurierze pojawia się coraz więcej nowych prowadzących. Pewnie chcą już zacząć promować twarze nowego kanału TVP Info, które będą - nie wiem czy to dobre słowo... - konkurować z osobowościami TVN 24.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: viper » (pn) 12 lut 2007, 19:23

Jesteśmy świadkami transferów dziennikarzy ze stacji do stacji. Podczas łączeń na żywo w Kurierze zauważyłem Elżbietę Oppenauer - znaną z Faktów TVN. Na razie jest tylko reporterką, ale być może będzie i prezenterką.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

POpieram
Przeciętniak
Posty: 156
Rejestracja: (wt) 02 sty 2007, 17:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: POpieram » (pn) 12 lut 2007, 21:03

viper pisze:Podczas łączeń na żywo w Kurierze zauważyłem Elżbietę Oppenauer - znaną z Faktów TVN. Na razie jest tylko reporterką, ale być może będzie i prezenterką.
To bardzo dziwne. :> Oppenauer miała dziś reportaż w popołudniowym wydaniu Faktów o Glorii, małej dziewczynce, która została wyleczona z ciężkiej choroby. Na pewno nie była to TA Elżbieta...

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: viper » (pn) 12 lut 2007, 21:20

Ja już straciłem pewność, czy to akurat ta Elżbieta Oppenauer. Nazwisko kojarzę z belek w Faktach TVN - a ponieważ nigdy nie widziałem tej pani na wizji, zacząłem przypuszczać, że w TVP3 jest ta sama pani Elżbieta...
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: michal » (pn) 12 lut 2007, 21:23

viper pisze:Jesteśmy świadkami transferów dziennikarzy ze stacji do stacji. Podczas łączeń na żywo w Kurierze zauważyłem Elżbietę Oppenauer - znaną z Faktów TVN. Na razie jest tylko reporterką, ale być może będzie i prezenterką.
Ja natomiast także dzisiaj zauwazyłem Pawła Szota w relacji na żywo z zakończonej konferencji nowej "Partii dla kobiet". Paweł Szot był dotychczas reporterem Aktualności. Niestety nie mam do niego jakiejś sympatii. Kojarzy mi sie z tematami typu "nielegalny wywóz śmieci" i inne błahe sprawy lokalne. Poza tym dziwnie mówi i też wygląda trochę nieciekawie. Relacja z warszawskiej konferencji, o której wspomniałem na począku, przez pryzmat jego wcześniejszych osiągnięć wydała mi się bardzo nieciekawa. Nie dziwi mnie ten transfer jednak. W końcu likwidują pasma regionalne i trzeba to jakoś zreorganizować. W 15-minutowych programach lokalnych wszyscy się nie pomieszczą. A trzeba zrobić miejsce dla Durczokowej, Rotter-Kozery itd. No więc do Wawy desantowali takiego Szota.

Kolejna sprawa to reporter z Olsztyna Paweł Naruszewicz. Za każym razem relacjonuje przebieg procesu w sprawie tzw. linczu we Włodowie i za każdym razem ma minę w ramkach na rozpoczęcie jakby się miał zaraz rozpłakać.

Następna osoba - Urszula Bąk z Wrocławia. Wyjątkowo irytująca pod względem głosy. To jakaś forma pisku, miałczenia czy czegoś podobnego, a ekploatowana jest prawie codziennie. Strasznie mnie denerwuje.

Wreszcie Litosława Melnyk z Koszalina. Tę panią znam bardzo dobrze od wielu lat, ale z całym szacunkiem, w telewizji informacyjnej nie powinno być takich osób jak ona.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
macias
Coś z niego/niej będzie
Posty: 220
Rejestracja: (czw) 11 sty 2007, 13:44
Lokalizacja: 71

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: macias » (sob) 17 lut 2007, 15:16

No niestety, zawód dziennikarza w wielu przypadkach stanowi wypadkową znajomości i efektywnego włażenia w dupę ( :/ ). Dlatego w kraju nad Wisłą, w serwisach informacyjnych (nie mówie tu tylko o telewizji, ale równiez o radiu) uraczysz bez większego problemu ludzi z wadami wymowy, fatalnym akcentem, irytującą tonacja głosu, czy fatalną prezencją.

W tym roku miałem zajęcia w pracowni radiowej. Na pierwszym semsestrze prowadzący stwierdził, że nikt z naszej grupy nie nadaje się do radia. U każdego znalazł jakiś czynnik dysfalifikujący. Najczęściej chodziło o dykcję, w kilku przypadkach wadę wymowy, parę osób zdyskwalifikował sam głos - nieradiowy, bez głębi, czy piskliwy. W drugim semestrze ten sam człowiek puścił nam pigułę jakiejś panny na temat wykorzystaniu koni w pracy straży miejskiej (swoja drogą to była najgłupsza i najgorzej zmontowana piguła, jaka w życiu słyszałem - pojawiło się tam m.in. stwierdzenie, że koniem można przycisnąć podejrzanego do ściany i zarządać dokumentów :shock: ). Kobieta strasznie zaciągała końcówki, miała fatalny akcent i skrzekliwy głos. Zapytaliśmy więc, dlaczego ona może pracować w radiu, mimo tych wszystkich, bardzo słyszalnych wad, a nam się na wstępie dziękuję. Odpowiedź ? "Ta pani to bardzo miła, niska, blondynka i ładnie się usmiecha." :>

Andru

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Andru » (sob) 10 mar 2007, 23:14

kto ma informacje o Monice Andrzejczak?

kurosawa
Przeciętniak
Posty: 109
Rejestracja: (sob) 01 kwie 2006, 16:04

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: kurosawa » (ndz) 11 mar 2007, 10:46

A znasz może nowy internauto coś takiego jak www.google.pl?

ODPOWIEDZ