Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Edyta Lewandowska

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#61

Post autor: Aivlis » (czw) 27 lip 2006, 23:01

No więc wszystkich choć odrobinę zainterwesowanych zapraszam w imieniu Martina Saczka na stronę www.dziennikarze.info. :D
Można tam przeczytac wywiad z Edytą :D


To nie prawda co ktoś napisał, że Edyta jest arogancka czy coś. Wręcz przeciwnie, bardzo miła z niej osoba :) co wam z pewnością PAN REDAKTOR potwierdzi ;)

polak

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#62

Post autor: polak » (pn) 31 lip 2006, 17:08

oto parę zdjęć Edyty:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#63

Post autor: Martin » (pn) 31 lip 2006, 17:51

Hmm... A skąd to masz takie zdjęcia? :>

polak

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#64

Post autor: polak » (pn) 31 lip 2006, 18:03

i jeszcze cztery:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

polak

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#65

Post autor: polak » (pn) 31 lip 2006, 18:05

Martin mam je od samej Edyty. Brawa dla niej :jupi:

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#66

Post autor: Martin » (pn) 31 lip 2006, 18:10

Tak się składa, że wiem kto te fotki wykonał... :] Kto?

[hide]Patryk Lewandowski - brat Edyty[/hide]

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#67

Post autor: Przemek » (pn) 31 lip 2006, 19:12

Widać że od początków w \\' się poprawiła. Nie widac aż takiego stresu i "szczekościsku". Ale i tak nie jestes The best. Kaśka górą!! :D

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#68

Post autor: Aivlis » (pn) 31 lip 2006, 19:14

Polak, a jak CI sie wywiad podobał.... Nam też Edyta zdjęcia dała swoje. Fajna jest, prawda? ;)

A Przemek właśnei Kaśka do badziew. Nie znosze jej poprostu. Jakas taka brzydka i "mieli" słowa... Nie lubie jej słuchachac, sprawia mi to ogromny ból... ;(

A Edyta jakoś lekko, swobodnie miło przekazuje informacje, jej bardzo dobrze sie słucha :D

polak

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#69

Post autor: polak » (pn) 31 lip 2006, 20:21

Aivlis wywiad był rewelacyjny ;) chociaż mógłby być dłuższy. Zgadzam się z Tobą, że Edyta jest fajna a do tego jest przemiłą osobą.
To zdecydowanie najlepsza prezenterka wiadomości.
P.S Aivlis dostaliście jeszcze jakieś zdjęcia czy tylko te które są umieszczone w wywiadzie.

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#70

Post autor: Aivlis » (pn) 31 lip 2006, 20:27

Dostaliśmy rzeczywiscie tylko de zdjęcia, które są przy wywiadzie, ale w takich rozmiarach jak te, które dostałes Ty. Więc mogę dać też w big formacie te zdjęcia.

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#71

Post autor: And » (pn) 18 wrz 2006, 23:35

Coś się chyba fani obrazili na Edytę :(

A dzisiaj znów rozmawiała w Trójce z Kaczyńskim, tyle, że z tym drugim, bo poprzednio to był (chyba) Lech. Dziś na pewno Jarosław :[b][/b])

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nawiasem mówiąc, momentami było tak słodko, że aż się niedobrze robiło... Mogli sobie darować, bo my i tak doskonale wiemy, co oni, warszawiacy sądzą o nas, łodzianach i o naszym mieście :]

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#72

Post autor: michal » (wt) 26 wrz 2006, 18:51

W ostatnich dniach na forum Gazety.pl Edyta Lewandowska postanowiła sobie zrobić darmowy PR. I to nie bez powodu. Posty "A co to za wspaniała prezenterka była dziś w Wiadomościach o 15:00?", "Edyta Lewandowska - piękny głos" itp. Odpowiedziała potem jeszcze raz pod innym nickiem w podobnym tonie, a wątki zaczęły potem już żyź swoim życiem. Życzliwi też się oczywiscie udzielali. Konfrontując to z rónie życzliwymi wypowiedziami w naszym wątku o Kasi Werner (że kompletują nowy zespół) wszystko łączy się w pewną całość. Dyrektor Raczyńska chce ją zwolnić, bo zarabia 20.000 zł miesięcznie, a wg mnie to za dużo (wg mnie też). Poza tym jest nie lubiana w zespole zarówno warszawskim jak i łódzkim. Grunt się jej palił pod nogami i robiła głupie rzeczy po forach licząc, ze opinie widzów jakoś ją obronią. Dziś, przed chwilą ktoś napisał, że już nie pracuje w Wiadomościach. O 15:00 jeszcze była. Czyżby nius z ostatniej chwili i dostała wymówienie? :D
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#73

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 26 wrz 2006, 19:21

Eeeee tam. Brednie. Michale nie masz stu procentowej pewności, że to ona pisała takie posty. Może Michos (stary fan Anity Werner) polubił teraz Edyte Lewandowską? Wszystko jest możliwe. Rzekoma pensja w wysokości 20.000 to również mała przesada. Na tyle może liczyć Ziemiec lub Wysocka. Jako prezenterka Wiadomości z wyjątkowo dużą liczbą dyżurów nie zarabia więcej niż 10.000-11.000. W dodatku śmiem twierdzić, że Lewandowska pracuje na umowę zlecenie podpisaną między TVP, a jednoosobową firmą "Edyta Lewandowska, usługi prezenterskie" (Nazwa to mój mały wymysł :D)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#74

Post autor: michal » (śr) 27 wrz 2006, 12:27

Jeszcze nic pewnego :) Przecież nie ma zasady wylatywania z dnia na dzień jak Ziemiec. Tez ją widziałem o 12:00. A wczoraj wieczorne wydanie prowadził właśnie wyżej wymieniony. :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#75

Post autor: And » (śr) 27 wrz 2006, 12:45

Możliwe, zdawało mi się, że ktoś ją zapowiadał na wczoraj, ale to mogło też być przedwczoraj.
A ona, to podejrzewam, że ma tam takie plecy, że nikt jej stamtąd nie ruszy. Nie wierzę, że bez pleców mogła by prowadzić na raz tyle programów i pracować w tylu redakcjach...

A co, Ziemca też wywalili? Czy chodzi Ci o tvn24?

ODPOWIEDZ