Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Marta Grzywacz

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Marta Grzywacz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Przemek » (pn) 14 mar 2005, 20:20

Marta Grzywacz- wątek najwierniejszego i najmłodszego fana:D

Marta Grzywacz- moja ulubiona po wszechczasy prezenterka (nik jej nie przebije :D :D :D :D )

Zaczyna?a w KcH jako telefonistak (przyjmowa?a telefony od ludzi a póŸniej mówi?a na antenie o czym mówili). Po kilku m-cach dostała propozycj? prowadzenia "Wiadomości" o 8.30 i 12.00. Niespodziewanie zadebiutowa?a w "W" o 19.30. Prowadzi?a je do 1998r. Gdy na jaw wysz?a miłoś? jej do P. B. Bagsika widywaliśmy ją głównie w wydaniach wieczornych (gdzie była główną prowadzącą). Porwadzi?a główne wydania tylko w weekendy i świ?ta z Filipem ?obodzi?skim. Znikn??a z ekranów w 200r i wtedy urodzi?a dziecko... Od września mozemy j ą podziwa? w durnej i bzetnej stacji Polsat ZiU gdzie prowadzi program i jest wydawca kilku priogramów.

TVP poe?ni?a b?ąd zwalniając ją ( a może sama odeszła ). Mogli ją yws?a? na urlop i poczeka? a? sprawa przycichnie lub da? wyda? np. w KcH

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: scherbi » (pt) 27 maja 2005, 23:34

Pamietam p. Marte Grzywacz. Bardzo dobrz prowadzila Wiadomosci i byla z reszta zawsze z nimi utozsamiana. to byly moje nalepsze lata dziecinsta, kiedy to ona prowadzila w swoich okularach \'\'. Bardzo ja lubile. Z reszta swietnie zarabiala jako prowadzaca. A co do 8,30 to chyba jeszcze wczesniej spotykala sie na antenia z widzami - kiedy to poranne WIADOMOSCI nadawano o 9,00. Jesli sie myle to poprawcie mnie. Ale ja to tak pamietam

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (sob) 28 maja 2005, 0:15

scherbi pisze:Z reszta swietnie zarabiala jako prowadzaca.
A co Ty możesz o tym wiedzień?
scherbi pisze: A co do 8,30 to chyba jeszcze wczesniej spotykala sie na antenia z widzami - kiedy to poranne WIADOMOSCI nadawano o 9,00. Jesli sie myle to poprawcie mnie. Ale ja to tak pamietam
Tak, poranne Wiadomości były o 9:00, jednak ja tam sobie w ogóle nie przypominam Grzywacz. Tam rządzi?a Radziszewska, Szul i Holecka. Ale na początku może jakieś tam dyzury faktycznie miała.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 28 maja 2005, 8:36

A ja w?aśnie zapami?ta?em Mart? Grzywacz z porannych wyda?.

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: scherbi » (sob) 28 maja 2005, 10:11

W czasie kiedy wbila sie na szczyty popularnosci czyli na 19.30, Grzywacz zarabiala 10 000z? per miesiac.

Radziszewska w Wiadomosciach to jeszcze panna byla - Marciniec:P

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: michal » (sob) 28 maja 2005, 14:37

scherbi pisze: Radziszewska w Wiadomosciach to jeszcze panna byla - Marciniec:P
Wtedy kiedy Grzywacz była w porannych to tak, jeszcze Marciniec, ale nazwisko zmieni?a od 1996, więc Radziszewską w Wiadomościach mieliśmy 1,5 roku.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: scherbi » (sob) 28 maja 2005, 17:53

OKKKKEEEEEEEEJ :-)

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Przemek » (pn) 25 lip 2005, 21:23

Tak teraz 'moja' Marta wygl?da...

Obrazek
Obrazek

Teraz w Polsacie ZiU pracuje. I chyba w Gali jescze diorabia...

Ale czuje że to już nie moja Marta...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 25 lip 2005, 21:46

Moim zdaniem brzydko jej w takiej fryzurze. Powinna wr?ci? do kt?rkich w?os?w - wygl?da w?czas tak m?odo i drobnie. Teraz, no c?? ... :D

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: ArO » (śr) 27 lip 2005, 11:37

Obrazek

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Robin » (czw) 04 sie 2005, 17:55

Hej!!

Pamietam Mart? troch? z "Wiadomości". Przypomnia?em sobie można powiedzień jak zobaczy?em te pliki z Wiad z 1997 na stronie o powodzi. Faustus też chyba gdzień wspomina? o tej stronie i podobnie jak ja nie moze jej znale?? :cry: . Była tam też Jola i inni prowadz?cy.

Co do w?os?w to zgadzam się z Faustusem lepiej jej było w kr?tszych. Licz?, że będzie prowadzi? Interwencj? :!: A w Polsacie ZiU nie widzia?em jej ani razu, no nie w??czam tego kanału, ale chyba b?de musiał.

A jak w 2000 odeszła z TVP, to była chyba jaka? afera, że miała z kim? romans czy co?. Pami?tam j? też z jakiej? ok?adki "?ycia na gor?co" i może wtedy tam co? pisano o niej.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: michal » (czw) 04 sie 2005, 18:05

Robin pisze: Pamietam Mart? troch? z "Wiadomości". Przypomnia?em sobie można powiedzień jak zobaczy?em te pliki z Wiad z 1997 na stronie o powodzi. Faustus też chyba gdzień wspomina? o tej stronie i podobnie jak ja nie moze jej znale?? :cry: . Była tam też Jola i inni prowadz?cy.
Nie ma już tej strony. Była tam przede wszystkim Pieńkowska i Ulka oraz w kilku wydaniach Grzywacz, Bukowska i jeden Siezieniewski z wieczornych.
Robin pisze: A jak w 2000 odeszła z TVP, to była chyba jaka? afera, że miała z kim? romans czy co?. Pami?tam j? też z jakiej? ok?adki "?ycia na gor?co" i może wtedy tam co? pisano o niej.
Z TVP odeszła z czerwcu 1999. Ten facet Bogus?aw Bagsik. Posz?a do aresztu zrobi? z nim wywiad i wyszed? z tego romans. Ale niekt?rzy sie nie dziwi?, że tak sie sta?o. M?wi się że podobny spos?b trafi?a na ekran i wiele lat się tam uchowa?a. Przypominam, że miała wtedy wyra?nego zbie?nego zeza.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ