Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Mikołaj Kunica

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
hajl_giertisch

Mikołaj Kunica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: hajl_giertisch » (pn) 06 cze 2005, 12:05

Mikołaj Kunica, Wiadomości - Sejm

ogólnie dobrze się sta?o, że przeszed? do wiadomości, mam nadzieje, że nie stanie się z nim to co aktualnie jest z kajdanowiczem, ale wiadomości bardzo potrzebowa?y dobrego reportera politycznego, bo trzeba przyzna?, że takiej funkcji Gasi?ski nie spełnia, on się w ogóle nie nadaje do tego programu, niech wraca do TVN24 Do Gda?ska, jego wyczuone realcje, kiedyś pamiętam jak z Sejmu na ?wyo gada? takie g?upoty, chyba zapomnia? śpiewki, której się nauczy?, a m?ode reporteki, może i nie maja tak wielkich wpadek, ale czy one powinny robi? relacje z najwa?niejszych wydarze? w kraju, pomijam, że w relacjach na żywo, także nie wypadają najlepiej, wiec ogólnie dobrze się sta?o, że przeszed? Kunica do wiadomości, ogólnie chciabym podyskutowac kto jest "najlepszym" reportem wiadomości, ja osobiście ceni? Jaros?awa Kusia, Adamczyk też niczego sobie i co dalej? pusto troch?

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 06 cze 2005, 12:25

Zauwa?y?em, że ostatnio propmują Dariusza Ociep? - mimo krótkiego sta?u (chyba rok i kilka miesi?cy) już dostaje tzw jedynki. Oczywiscie jeszcze jest za m?ody do takich materiałów. Moim zdaniem wciąż powinnien spełnia? się w tematach lekkich, ?atwych i przyjemnych - na weekendy, do zapchania dziury. ogólnie mówią? zastrze?enia mam do Gasi?skiego i Sieradzkiej (obecnie serwis zagrnaiczny), która ka?dym materiałem udowadnia, że potrafi przet?umaczy? jedynie tekst z zagranicznej agencji informacyjnej. Klas? trzymają Kruszniewska i Śliwi?ska (te oprócz poinformowania widzów o danym wydarzeniu potrafią psoatwi? analiz? dalszych wypadków etc) Praktycznie do innych nie mam jakies wi?szych prtenesji. (Bardzo dobre Gardowska i Szrkowska) No ale ludzi od polityki rzeczywiście im brakuje. Odejscie Koledny było powa?nym ciosem.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (pn) 06 cze 2005, 14:35

B?dzie dobrze. Kunic? bardzo lubi?, a sam jest bardzo dobrym reporterem, wiec sobie poradzi. Ju? w wyobra?ni widz? jego jedynki.

A co do ko?cówki, to na pewno nie będzie "Miko?aj Kunica - Wiadomości Sejm", bo to uk?ad Faktów oraz a la Witold Laskowski. B?dzie "Wiadomości, Miko?aj Kunica" (tak mówi? Orcholski) lub samo "Miko?aj Kunica Wiadomości" (pozostali). Lokalizacja jest z regu?y na początku, ale Sejmu przecie? nikt nigdy nie dodaje. :D
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Ania » (pn) 06 cze 2005, 15:14

Moim zdaniem wciąż powinnien spełnia? się w tematach lekkich, ?atwych i przyjemnych - na weekendy, do zapchania dziury.
Faustus na szcz?scie to Twoje subiektywne zdanie :D Jak dla mnie może nawet waramości prowadzi? :D na pewno będzie lepszy ni? nasza ulubienica Wysocka :D:D

A co do politycznych korespondentów to niestety od czasów Kolendy Zaleskiej... Nic ciekawego :D

Kunica no có? czasem jest dobry czasem nie zobaczymy ;D
^@^
Obrazek

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: hajl_giertisch » (pn) 06 cze 2005, 15:17

co do ociepy to troche sie zgadzam z DF, denerwuje mnie strasznie jego sposób mówienia, merytorycznie narazie bez wiekszysch zastrzezen
Ostatnio zmieniony (pn) 06 cze 2005, 15:24 przez hajl_giertisch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 06 cze 2005, 15:22

hajl_giertisch pisze:co do ocipy to troche sie zgadzam z DF, denerwuje mnie strasznie jego sposób mówienia, merytorycznie narazie bez wiekszysch zastrzezen
Kogo??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chyba Ociepy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: No ale Darek ma ma?y sz?kościsk - musi popracowa? nad poprawną emisją oraz impostacją g?osu.

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: hajl_giertisch » (pn) 06 cze 2005, 15:37

Kogo??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chyba Ociepy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: No ale Darek ma ma?y sz?kościsk - musi popracowa? nad poprawną emisją oraz impostacją g?osu.
jeszcze sprawdzi?em s?owniku, chociaz tym onetowskim, wiec nie wiadomo, czy im wierzyc, czy nie, ale ! skoro juz tak sie czepiamy:D na czym się musi zastanowi? ?? :D impostacja ??:D

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 06 cze 2005, 17:22

Impostacja impostacja g?osu - muz. prawid?owe postawienie g?osu. http://www.slownik-online.pl/kopalinski ... 797CF7.php

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: hajl_giertisch » (pn) 06 cze 2005, 18:50

no to onetowski s?ownik tego nie uwzglednia, przepraszam bardzo za swoja niewiedza i gratuluje szerokiej wiedzy, jeszcze raz przepraszam za ta wpadke :)

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 06 cze 2005, 18:56

Wybaczam, ale ?eby było mi to po raz ostatni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Gość » (czw) 20 paź 2005, 22:41

I STAŁO SIĘ
i jest prawie codzienie ma jedynke w Głównym wydaniu WIADOMOŚCI
I przyznam, że zawsze jak kończy stand-up wyobrażam sobie bo nic innego mi nie przechopdzi przez myśl, jak Mikołąj Kunica-Fakty.
To sztandar, on stand-up robi wyjątkowo, robi takie przerwy jakie robił na natenie TVN.
I chyba NIGDY nie przestawie się, bo kostka TVP i słowo WIAODMOŚCI w łsowach Kunicy jakoś nie pasują, po tylu atach współpracy i towrzenia konkurencyjnego serwisu informacyjnego.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 10 lis 2005, 20:33

Zastanawia mnie nieobecność Mikołaja Kunicy. Nie sądzę, aby poszedł na urlop - w tak gorącym okresie raczej nikt tego nie robi. A może przegrał w sądzie pracy z TVN i musi czekać do grudnia? Początkowo Dworak deklarował, że TVP zapłaci za zerwanie umowy, jednak z czasem szef Wiadomości - R. Kozak - stwierdził, że TVP nie będzie mieszała się w sprawę między Kunicą a Walterem.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: tobi » (czw) 10 lis 2005, 21:51

Mają, co prawda nieco niższej klasy, ale wyjatkowo zdolnego wychowanka Lisa, którego na marginiesie osobiście spotkałem, Pawla Gadomskiego

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 11 lis 2005, 7:57

Gdzie tam! Gadomski jest cienki jak barszcz. Powtarzam to co już wcześniej tutaj napisałem - ona nawet do pięt nie dorasta Joannie Wajdzie i Dominice Długosz.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Ania » (pt) 11 lis 2005, 13:09

No ale Darek ma ma?y sz?kościsk - musi popracowa? nad poprawną
Faustuchu !!!!!!!! :zly: :evil: Nie czepiaj się mi tutaj Darka który obok Karnowskiego jest teraz jednym z lepszych reporterów... skoro za każdym razem bronisz Romaszewskiej, Lipko i Cholewińskiego :twisted:
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ