Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Dorota Wysocką-Schnepf

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 02 lip 2005, 20:27

Tak - po 115 próbach z fryzurą wreszcie odkryli t? w?aściwą. Ale tak ostre ci?cia w?osów na tzw Zachodzie to norma - polecam seriwsy TV5 raz TVE. Mimo wszystko mam nadziej?, że dla równowagi przez najbli?sze trzy tygodnie w weekendy będzie tylko Dorota Gawryluk. Dzisiejsze wydanie rzeczywiście dobre, ale to przede wszystkim sukces Grzegorza Kozaka.

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: scherbi » (sob) 02 lip 2005, 20:31

Nie znosze Doroty Garwyluk. Jest stronnicza ( faworyzuje prawice ) daje sie to zauwazyc. lepiej jak Wiadomosci prowadzi w okularach, bo bez nich - wyglada jak jakis kret ktory widzi na odleglosc 0,5m. Mi to bardzo przeszkadza, bo patrzac na nia zdaje mi sie ze ona nie dosiega wzrokiem do promptera. Ona sie meczy i przez to rowniez ja!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 02 lip 2005, 20:35

Tak - masz racje jest stronnicza i widać to w programie Forum, ale w Wiadomosciach jest przede wszystkim profesionalna. Niestety Wysocką rzucono na zbyt g??boką wod? - ucierpia? program, widzowie i sama prezenterka. A przecie? przez kilka lat mog?a zdobywa? szlify w wydaniach wcześniejszych.....

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: scherbi » (sob) 02 lip 2005, 20:38

Tak. Zgadzam sie z Toba. Ale coz - postapiono inaczej. Ja wiem ze z biegiem lat i Wysocka stanie sie czolowa prezenterka.

A jak Gawryluk ma dyzur o 19,30 wole wtedy Wiadomosci nie ogladac. Wkurza mnie to babsko. Jej profesjonalizm nie liczy sie kiedy to manifestuje ona swoje poglady polityczne nawet poprzez lekcewazace usmieszki. Zasada dziennikarza jest obiektywizm i neutralnosc. Ona te granice przekracza

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 02 lip 2005, 20:50

Zauwa? jednak, że Gawryluk stara sie wlaczy? ze swoją "natura" - np nie miała ?adnych oporów do propagowania w?asnych poglądów w polsatowskich Informacjach. Nie obchodzi mi czy za kilka lat Wysocka będzie czo?ową prezenterką, czy też nie. Wa?ne, że teraz takowa nie jest. Za kilka lat ta pani może by? nawet alfą i omegą. Wa?ne, że teraz to Justyna Pochanke wiedzie prym; wa?ne, że szefowie Wiadomosci sami pozbyli się znakomitej Jolanty Pieńkowskiej i bez walki oddali pol? Faktom. Justyna Pochanke zbiera nagrody, to anchorwomen "pe?ną g?bą". Czemu więc w \\` nie mamy anchorwomen? Czemu podzi?kowano w?asnej, stowrzonej w TVP, a nie podkupionej u konkurencji, gwie?dzie aby lansowac s?abą i nie związaną z telewizją osob??
Mam nadziej?, że Wysocka wcześniej wyleci z 19.30 ni? zrboni karier?.

?adam KRWAWEJ ZEMSTY :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: scherbi » (sob) 02 lip 2005, 21:14

Z dniem dzisiejszym koncze swoj udzial na tymze forum. Widze ze moje opinie na jakis temat sa krwawo tlumione przez wyznawcow innych prezenterek. Za kilka lat sie spotkamy gdzies w Warszawie, czy to Krakowie i zobaczymy, czyje przewidywania sie sprawdzily... A teraz dziekuje wszystkim za kilkadziesiat dni fajnej, wspolnej zabawy na tym forum. Zegnam Was, i zycze licznej grupy osob ktora dalej bedzie rozwija?a forum Danuty Holeckiej.

Odchodzac, zainteresowanym osobom przekazuje moj numer gadu-gadu. Zawsze mozemy o jakichs sprawach pogadac...
Mimo iz jestem caly czas niewidoczny - piszcie. Zawsze odpowiem: 9332269. Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: michal » (sob) 02 lip 2005, 22:03

Nie no, nie wierz? w?asnym oczom i kompletnie tego nie rozumiem. Rozmawiasz sobie z faustusem, macie różne opinie o Gawryluk i Wysockiej, nawzajem stawiacie kontrargumenty, po czym bierzesz swoje zabawki i "Do widzenia". O co w ogóle chodzi? Dziwi? Ci się i to bardzo. Decyzja jak widz? została podj?ta. :? Trudno. Pozostaje mi równie? pozdrowi?.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 02 lip 2005, 22:25

Hmm to troch? dziwne. Krwawo t?umione.... - nawet nie pad? jeden wystrza?, nie mówiąc już o desancie wojsk i wytoczeniu grubych dzia?. Ba - takie zdanie o Wyscokiej mam już od d?u?szego czasu i jeśli się nie myl? wyrazi?em podobną opinie kilka tygodni temu. Scherbi doskonale o tym wiedział. Wi?c prawd? mówiąc nie rozumiem ca?ej tej sytuacji. Mimo wszytsko LICZ?, że Scherbi zmieni swoją decyzj? i wróci na nasze forum.... :cry:

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: scherbi » (sob) 02 lip 2005, 23:08

Niczym Cimoszewicz postanowilem zmienic decyzje:D i jednak powrocic na forum forum:)Ciesze sie ze moja dosc nieodpowiedzialna decyzja zostala szybko zauwazona i nie pozostawiliscie tego na pastwe losu. dzieki:D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: michal » (sob) 02 lip 2005, 23:55

Ciesz? się, że przezwyci?zy?eś ten chwilowy kryzys. Naprawd? mi ul?y?o :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: Ania » (ndz) 03 lip 2005, 23:07

No prosze prosz? pare dni czlowiek na wakacje wyjedzie i juu? jakieś awantury :D
Ciesze się że jednak niczym Tobi powróci?eś ;) bo szkoda ka?dego usera ktory ma coś ciekawego do powiedzenia :) niezaleznie o kim a teraz poczytam sobie o co wogóle posz?o ;)

No już poczyta?am ;)
1. prosze kontynuowa? dysputy o Olejnik i Gawryluk w innych wątkach bo zaczn? upomina? 8)
2. Ta pani wed?ug mnie nie jest zupe?nie podobna do Wysockiej :)
3. Nie Marcinie nie mamy Ci za złe zalogowania się ;) Witamy ;)
4.Mam podobne zdanie do Faustusa może pewnie masz Sherbi racje ze ona sie wyrobi ale niestety narazie na to nie wygląda.
Osobiście nic bym pewnie do niej nie miała i mog?a by sobie prowadzi? nawet i 3 razy w tyg główne i ca?ą reszte wyda? gdyby 3 wieczory w tyg były zarezerwowane dla Gosi Danki Joli i Kamila ;)
5 Wara od Doroty Gawryluk... jej jednak blizej do Anchor woman ni? innym ;)
^@^
Obrazek

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: Marcin » (pt) 22 lip 2005, 13:46


Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 22 lip 2005, 21:25

W artykule jak zwykle kilka pomy?ek. Szefem \\` jest Kozak, ale nie Grzegorz, a Robert. Nikt równie? nie musi zamyka? się w gabinecie szefa, aby ?wiczy? dykcj? - od tego mają specjalne pomieszczenia, sztab ludzi i obowiązkowe szkolenia.

PS nieśmiało zauwa?am, że po ka?dej takiej publikacji pozycja Doroty Wysockiej ulega wzomcnieniu... A? strach myśle? co może by? po tej publikacji...

PPS (nie myli? z partią PPS) sam materiał tendencyjny i w pewnym stopniu krzywdzący dla Wysockiej. Owszem robot? dostała po znajomości, ale 7 lipca nie było a? tak tragicznie.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: michal » (pt) 22 lip 2005, 22:44

doktorfaustus1 pisze:sam materiał tendencyjny i w pewnym stopniu krzywdzący dla Wysockiej. Owszem robot? dostała po znajomości, ale 7 lipca nie było a? tak tragicznie.
Mi się też ten materiał nie podoba. Ale oni biorą tematy z forów internetowych i wystarczy?o, że Marcin czy Kamuii napisali co myśleli i Fakt od razu pod?apa? temat i miał argumenty, ?eby znowu kogoś zgnoi?.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: scherbi » (sob) 23 lip 2005, 10:58

Oj! Widze ze sprawa Doroty Wysockiej - Schnepf jest powazna. Jesli jest az tak niedobrze, to faktycznie powinno sie ją zdjąc z wizji, choc bardzo mocno przemyslalem taką ewentualnoś?, mysle ze mozna by ją do?ączy? do grona dziennikarzy Wiadomości, ktorzy przygotowują reporta?e a ich nazwiska pojawiaja sie na belkach. Faktycznie - szkoda psuc renomy na jaka Wiadomosci pracowaly ponad dekad?

ODPOWIEDZ