Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Dorota Wysocką-Schnepf

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#106

Post autor: Dawid_sc51 » (ndz) 23 lis 2008, 20:00

Ale na zawsze sie pożegnała, czy powiedziała, że wróci jak urodzi. Pytam bo nie oglądałem końcówki.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#107

Post autor: michal » (ndz) 23 lis 2008, 20:06

"Czas już dzisiaj kończyć Wiadomości i czas już na mnie... czas na nas. Żegnam się dzisiaj z państwem na nieco dłużej niż zwykle, ale nie na zawsze. Do zobaczenia na wiosnę".

Podziękowała też za ciepłe słowa, które w ostatnim czasie do niej dopływały.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#108

Post autor: Dawid_sc51 » (ndz) 23 lis 2008, 20:10

A to dobrze, bo myslałem, że Kraśko i Lis już na zawsze opanują główne wydanie.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#109

Post autor: michal » (ndz) 23 lis 2008, 20:23

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

jadzia
Przeciętniak
Posty: 160
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 21:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#110

Post autor: jadzia » (ndz) 23 lis 2008, 22:56

ciekawe czy zdecyduje się na sesję w "Vivie" czy jakiejś "Gali" jak już urodzi :)))

a tak poważnie to będzie mi jej brakowało :)

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#111

Post autor: kamil » (pn) 24 lis 2008, 14:58

Jej ostatnie "Wiadomości"

Jak donosi "Super Express", prezenterka "Wiadomości" w telewizyjnej Jedynce wybiera się na urlop. I to raczej dłuższy. Bo Dorota Wysocka-Schnepf (38 l.) chce spokojnie poczekać, aż na świecie pojawi się jej dziecko. Tabloid twierdzi nawet, że wiadomo już, jakiej płci będzie maluszek.

- Dziewczynka przyjdzie na świat w połowie stycznia - mówi "Super Expressowi" anonimowo jedna z koleżanek dziennikarki. I dodaje, że pani Dorota nie zdecydowała jeszcze, jak da jej na imię.

Ojciec dziecka to mąż prezenterki Ryszard Schnepf (57 l.). Jest podsekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Szczęśliwi rodzice poznali się osiem lat temu w samolocie do USA. I prawdopodobnie los znów rzuci ich za granicę, bo Ryszard Schnepf ma pod koniec roku zostać polskim ambasadorem w Hiszpanii.

Obojętnie gdzie narodzi się dziecko, przyszłym rodzicom życzymy wszystkiego dobrego.
http://www.efakt.pl/plotki/artykul.asp?artykul=38634

erkk
Chipsy przyszły
Posty: 49
Rejestracja: (sob) 06 wrz 2008, 21:21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#112

Post autor: erkk » (pn) 24 lis 2008, 15:04

Nie pozostaje nic jak życzyć Pani Dorocie, Jej mężowi i dziecku wszystkiego dobrego! Ale jednak szkoda, że będzie trzeba na nią poczekać do wiosny, bo HL w wydaniach głównych po prostu NIE ZNOSZĘ!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#113

Post autor: michal » (sob) 27 gru 2008, 22:31

Ciężarna Dorota Wysocka-Schnepf wystąpiła w nowym Krecim (krecim również) programie "Od słów do głów". W każdym programie występuje gościnie jeden ze znanych pracowników TVP i odgrywa z Kretem różne głupkowate scenki, powielając błąd językowy, który następnie jest omawiany podczas słodkiej rozmowy Kreta z językoznawcą. Program jest ŻAŁOSNY, godny niskobudżetowej telewizji. Obejrzałem sobie wszystkie trzy odcinki, które byly na stronie TVP.pl. Co do Doroty Wysockiej pokazała bardzo dużą dawkę sztuczności w swojej grze i ogólnie wypadła bardzo marnie. Pomijam fakt, że kobiety w ciąży z zasady piękne wygladają.

Program jest dostępny w Internecie :arrow: http://www.tvp.pl/wiedza/nauka-i-techni ... zpospolita
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#114

Post autor: michal » (pn) 02 lut 2009, 18:51

Dorota Wysocka w Hiszpanii urodziła córeczkę Antosię. W Hiszpanii, ponieważ tam przebywa jej mąż, który został ambasadorem. Dorota już się otrząsnęła po porodzie i skontaktowała z TVP w sprawie rychłego powrotu do pracy. TVP jest bardzo zainteresowana jej osobą i również jest zdania, że powrót do prowadzenia Wiadomości powinien nastąpić jak najszybciej. Podobno władze TVP są tak zdeterminowane, że najprawdopodobniej będą opłacać Dorocie bilety lotnicze na trasie Madryt-Warszawa-Madryt. A wszystko to w dobie kryzysu, zwolnień, redukcji wynagrodzeń i ogólnie kiepskiego wyniku TVP za ubiegły rok.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#115

Post autor: Ania » (wt) 03 lut 2009, 12:29

Niech lepiej ją finansują niż pewną tabloidową parę... Kraśki i Haneczki nie da się oglądać więc niech już szybko wraca ( nie sądziłam że kiedyś to powiem :x )

No i gratulacje oczywiście...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#116

Post autor: michal » (pn) 11 maja 2009, 0:07

Dziś zrobiłem sobie prasówkę bruksów z zeszłego tygodnia. W "Twoim Imperium" było o Wysockiej.
Dorota Wysocka-Schnepf

Gna ją do Wiadomości

Jeszcze w maju na wizję wróci Dorota Wysocka-Schnepf (38), która pięć miesięcy temu w Madrycie urodziła córeczkę Antonię. - Myślę, że z pomocą babci i niani uda mi się pogodzić obowiązki służbowe z byciem pełnoetatową mamą. Tym bardziej, że córeczka nie jest kłopotliwym dzieckiem. Przesypia całe noce. Jest wprost rozkoszna - mówi pani Dorota. Do Polski wracają tylko we dwie, gdyż mąż i tata Ryszard Schnepf (57) musi pozostać za granicą ze względu na zobowiązania zawodowe (jest ambasadorem RP w Hiszpanii i Andorze).
Załączono zdjęcie z materiałów prasowych TVP na tle ekranu Wiadomości. Podpis na zdjęciu - "Prezenterka wkrótce wraca na wizję".
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#117

Post autor: Ania » (wt) 12 maja 2009, 21:21

No i dobrze.... :] niech wraca, w sam raz zastąpi Lisową małżonkę... zamiast niej będzie strzegła obiektywności, nie będąc przy tym hipokrytką.

Czyli że kto będzie tą Tubę propagandową PiSu prowadził ? Wysocka, Wyszyńska i... ?

Bo już z pare miesięcy nie śledzę...
^@^
Obrazek

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#118

Post autor: Ama18 » (wt) 12 maja 2009, 21:29

Wysocka, Wyszyńska i...
Kraśko z Kulczyckim ;)

Nie wiedziałem, że kiedyś to powiem - ale cieszę się z powrotu pani Wysockiej do "Wiadomości" , potrafi poprowadzić program lepiej, niż każda z pozostałych osób pozostających (nadal) w ekipie.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#119

Post autor: Ania » (wt) 12 maja 2009, 22:18

Święte słowa też nie sądziłam że kiedykolwiek uciesze się z faktu że poprowadzi PiSmości :x :x ale jednak ;)
^@^
Obrazek

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#120

Post autor: norbi » (wt) 12 maja 2009, 22:50

To bardzo dobrze, że wraca Wysocka, bo dzięki temu Wyszyńska będzie miała mniej dyżurów, a co za tym idzie poziom programu wzrośnie nieco do góry.

ODPOWIEDZ