Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Dorota Wysocką-Schnepf

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
manve69

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: manve69 » (pn) 01 maja 2006, 23:07

ale teraz wygląda znakomicie... z nimi jest jak z winem :) im starsze tym lepsze...
Obrazek

tak samo jak olimpia górska, małgosia prokopiuk... 5 lat temu bym na nie wzrócił uwagi... dziś jestem zakochany po uszy we wszystkich trzech :)

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 02 maja 2006, 9:03

Masz rację. W dodatku Wysocka wreszcie się wyrobiła. Nie wiem jeszcze, czy np poradziłaby sobie z jakimś nieplanowanym wydarzeniem, relacją na żywo, etc, ale jak na razie idzie jej dobrze. I zawsze tak słodko się uśmiecha po każdej wpadce językowej :smile:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: Ania » (wt) 02 maja 2006, 23:49

Ja tam do jej głosu nic nie mam... niemniej jednak uważam ze jest jedna z najgorszych prowadzących serwisy :] i zdania nie zmienie. Gorsza od niej jest tylko Grabarczyk bo nie da sie jej słuchać...

Ogólnie Wysocka jest też od niej ładniejsza...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: Ania » (ndz) 14 maja 2006, 14:44

Ehehehe :>
Sekretarz stanu Kancelarii Premiera Ryszard Schnepf odchodzi z Kancelarii Premiera, bo - bez uzgodnienia z premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem - przedstawił koncepcję przyłączenia się Polski do budowy gazociągu bałtyckiego.


O tym, że sekretarz stanu w Kancelarii premiera Ryszard Schnepf podał się do dymisji poinformował dzisiaj europoseł PiS Michał Kamiński. Rzecznik rządu Konrad Ciesiołkiewicz potwierdził tę informację i zapowiedział, że premier z całą pewnością przyjmie tę dymisję.

Sam Schnepf powiedział, że przygotowuje oświadczenie, w którym odniesie się do sprawy.

Wtorkowa "Rzeczpospolita" powołując się na Schnepfa zapowiedziała, że w czasie wtorkowej wizyty w Berlinie premier Kazimierz Marcinkiewicz zaproponuje niemieckiej kanclerz Angeli Merkel, aby gazociąg pod Bałtykiem był finansowany przez całą UE, a przynajmniej przez kilka jej czołowych państw członkowskich, w tym Polskę. Premier zdementował te doniesienia.

Jak wyjaśnił Ciesiołkiewicz, Schnepf zaprezentował w "Rzeczpospolitej" tę koncepcję "bez konsultacji z premierem".

- W sprawie gazociągu bałtyckiego nasze stanowisko jest niezmiennie krytyczne. Uważamy, że jego budowa może zagrozić bezpieczeństwu energetycznemu państwa - podkreślił rzecznik.

W piątek w Wiedniu podczas szczytu UE z krajami Ameryki Łacińskiej i Karaibami premier pytany, czy odwoła Schnepfa, powiedział, że nie widzi "żadnych możliwości i powodów, by rezygnować z jego pracy". Ciesiołkiewicz wyjaśnił w niedzielę, że Schnepf był jednym z organizatorów wiedeńskiego szczytu, dlatego decyzja o jego odejściu z Kancelarii zapadła dopiero po powrocie do Polski.

Prezydent Lech Kaczyński ocenił w programie w TVN, że dymisja Schnepfa jest "decyzją spodziewaną", bo - jak mówił - w sprawie gazociągu bałtyckiego Schnepf "doradzał bardzo niedobrze". Pytany, czy są szanse, że Polska zrezygnuje z weta wobec budowy tego gazociągu i przyłączy się do niej, powiedział: "Kiedyś Lenin mówił o takich, którzy sami sprzedają sznur. My nie będziemy sami sznura przedawać".

- Jeżeli Niemcy są naszym podwójnym sojusznikiem, a są: w ramach UE i NATO, to tego rodzaju przedsięwzięć - bez przynajmniej skonsultowania z naszym krajem - być nie może, ponieważ to bezpośrednio dotyczy interesów Polski - mówił prezydent.

Podkreślił, że chciałby poprawy stosunków z Niemcami. Niemniej - zdaniem L.Kaczyńskiego - budowa gazociągu bałtyckiego to przedsięwzięcie "oczywiście polityczne". - Twierdzenie, że ono ma wyłącznie komercyjny charakter nas nie przekonuje - dodał.

Dymisją Schnepfa rozczarowany jest lider Platformy Obywatelskiej Jan Rokita. Jak powiedział dzisiaj w radiu, oznacza ona formalne dementi tego, że Polska chce jakiegokolwiek kompromisu z Niemcami w sprawie gazociągu bałtyckiego.

Rokita podkreślił, że dopóki istniała jakakolwiek szansa na zblokowanie budowy gazociągu bałtyckiego, to zdecydowanie wspierał politykę rządu, jednak "w tej sprawie Polska poniosła fiasko, bo rura jest budowana".

Zdaniem Rokity, niezrozumiałe jest odrzucanie teraz możliwości porozumienia się Niemcami. - Wszystkie te gesty - mające na celu wciągnięcie Polski, a to w budowę odnogi gazociągu, a to we wspólne inwestowanie w tę rurę, a to w zagwarantowanie odrębnych dostaw gazu dla Polski z tej rury z terytorium niemieckiego - są przez polski rząd odrzucane z powodów całkowicie niezrozumiałych - podkreślił Rokita.

- Dzisiaj problem jest taki: czy Polska stanie całkowicie tyłem odwrócona do tej rury i gaz z Rosji do Niemiec będzie płynąć bez jakiegokolwiek pośrednictwa Polski, czy też Polska będzie partycypować w jakikolwiek sposób w korzyściach z tego przedsięwzięcia międzynarodowego - powiedział Rokita. To jest pytanie, na które trzeba odpowiedzieć, "zamiast dymisjonować ministra, który się w tej sprawie odezwał w sposób maksymalnie rozsądny" - podkreślił polityk PO.

Według Michała Kamińskiego, nie wszystkie możliwości zablokowania budowania gazociągu bałtyckiego zostały wyczerpane. - W tej sytuacji mówienie, że my się w przyszłości możemy na coś zgodzić jest po prostu strzelaniem sobie gola - podkreślił polityk PiS.

W rozmowie z dziennikarzami komentując dymisję Schnepfa Kamiński powiedział: "Jest to przykra sytuacja, bo jest to bardzo zdolny minister, który ma wielki osiągnięcia i szkoda się z nim żegnać, ale w każdym kraju jest tak, że jeżeli minister zrobi coś bez uzgodnienia z premierem to po prostu podaje się do dymisji".

Sprawy nie chciała komentować dzisiaj szefowa MSZ Anna Fotyga. - Nic nie ma tu do komentowania - powiedziała w Gdańsku Fotyga, która jest gościem na zjeździe regionalnym PiS.

- Dwukrotne publikacje (we wtorek i czwartek) w poważnej gazecie sugerowały, że istnieje jakaś zmiana polityki rządu w arcyważnej sprawie. Nie ma tej zmiany - ocenił z kolei szef Kancelarii Prezydenta Andrzej Urbański.

W czwartek "Rz" powołując się na wiarygodne źródła dyplomatyczne, napisała z kolei, że premier podczas wtorkowego spotkania z Merkel w wąskim gronie zapowiedział, że Polska przestanie się sprzeciwiać inwestycji, jeśli jej przedstawiciel zostanie dopuszczony do rady zarządzającej gazociągiem. Premier w specjalnym oświadczeniu zaprzeczył tym informacjom.

(PAP)


Czyżby Dorota W traciła swoje plecy ... Warakomska - out mąż - out ...
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: Grzesioo » (śr) 07 cze 2006, 16:51

Gdyby ktos zapomniał jak wygląda :D

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 07 cze 2006, 18:52

Hmm najśmieszniejsze jest ostatnie zdjęcie :D

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 02 lip 2006, 16:02

No to Wysocka awansowała - od jutra razem z Ziemcem i Karnowskim - będzie gospodarzem publicystycznego programu pt. Kwadrans po ósmej (tuż po porannych Wiadomościach.)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: Ania » (ndz) 02 lip 2006, 16:09

Hmmm czy aj wiem czy tak awansowała :> poranne pasmo publicystyczne wakacje ? no ale kto wie nic lepszego nie ma to może będzie mialo oglądalność dobra :)
^@^
Obrazek

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: And » (pn) 07 sie 2006, 21:49

Uwaga! Uwaga!
Właśnie poinformowano mnie, że w nowym Teleświecie jest wywiad z Dorotą Wysocką :D

O jej mężu to owszem słyszałem, ale, że jako pani ambasadorowa mieszkała w Kostaryce, to nie wiedziałem ;) No i że była korespondentką Polskiego Radia z Ameryki Południowej, też nie wiedziałem. Ale właściwie do niedawna wiedziałem o niej jedynie, że do Wiadomości trafiła jako koleżanka Doroty Warakomskiej ;)

Obrazek
Dziś

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 08 sie 2006, 11:06

And możemy liczyć na jakiś skan? :D

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: And » (śr) 09 sie 2006, 16:48

Oto i skan :D

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: michal » (śr) 09 sie 2006, 17:23

Tele Świat pisze:- W prasie dosyć nieprzychylnie komentowano Pani debiut...

- To fakt (śmiech), było i minęło, nie wracajmy już do tego tematu
Jesli chodzi o styl czytania wiadomości to nic nie minęło. Jest nadal koszmarnie nieprofesjonalny. Jak można w głównym wydaniu powiedzieć do korespondenta "Witaj Agatko". Miało to miejsce wczoraj. Nieprzychylne komentarze w prasie powinny być nadal. Pewnie rzeczywistość polityczna się zmieniła i nie wypadało krytykować żony osoby zwiazanej z rządem.

Tele Świat pisze:- Co będzie jeśli pani mąż dostanie kolejną propozycję objęcia placówki na przykład w Australii?

- Nie ma mowy! Tu mamy rodziców i już nie chcemy przenosić sie tak daleko. Zrsztą na razie nie planujemy żadnych wyjazdów. Poza wakacyjnymi wyprawami.
Bardzo mi przykro jak to przeczytałem. Olbrzymia strata dla polskiej dyplomacji. Jedyna nadzieja w ich rodzicach, może się z Polski wyprowadzą to oni pójdą za nimi. Widać, że trzyma się pazurami tych Wiadomości. Na początku jak ją pytano co lepsze, "Kwadrans po ośmej" czy "Wiadomości" to spryciula odpowiedziała tak dyplomatycznie, żeby ktoś się nie przyczepił i nie odsunął z tych drugich.

Koszmarny wywiad. Sama wazelina. >Dziś "Wiadomości" to jej żywioł<. Tragedia :(
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: Piotrek » (sob) 12 sie 2006, 10:29

Niedawno czytałem kwestionariusz osobowy Doroty Wysockiej. :D
I rozbawiło mnie kilka odpowiedzi:
Brzydzę się... robali
Boję się... nie powiem
Ale najlepsze jest to:
Jestem... Dorotą Wysocką
:D :D :D

I jeszcze mała ciekawostka:
Ulubiony program TV... Szkło kontaktowe
Ta Dorota naprawdę jest fajna. :D Chyba zacznę oglądać "Wiadomości". :lol:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: Ania » (pn) 14 sie 2006, 18:45

Ja nie chce eby jechała do Australii bo ja sie tam wybieram :x

Ehh co do reszt Michał zgadzam się w 100 % niestety :(
Masakra... dalej brak totalny profesjonalizmu ale i tak grabarczyk bije ją na łeb :]
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: tobi » (czw) 31 sie 2006, 1:16

Kto uwielbia tą panią będzie miał okazje jej słuchać w Sygnałach Dnia Jedynki

ODPOWIEDZ