Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Dorota Wysocką-Schnepf

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#61

Post autor: Piotrek » (wt) 05 wrz 2006, 16:33

W najnowszym wydaniu Mojego Psa, Dorota Wysocka i jej pamiątka z Kostaryki:
Obrazek
fot. Mój Pies
Mój Pies pisze:Przeczytałam w jednej z książek o bokserach, że to rasa lubiana przez kobiety, które prowadzą psa ręką czułą i stanowczą – czy to prawda?
Czułą – tak, stanowczą – nie. Nasz bokser jest strasznie rozpieszczony. Pozwalamy mu na wszystko, co mu nie szkodzi. Natomiast jesteśmy stanowczy np. w kwestii smakołyków, ponieważ ma skłonność do alergii. A zjadłby wszystko: winogrona, truskawki, kiszone ogórki...

Kto go najbardziej rozpieszcza?
Oboje z mężem. Chcemy, żeby Felek dobrze się czuł, zwłaszcza że pochodzi z Kostaryki, w której parę lat mieszkaliśmy – kraju, w którym pies jest traktowany tak jak u nas na wsi: ma siedzieć w budzie i pilnować, nie dba się o niego. Na nas patrzono jak na ludzi niespełna rozumu, gdy zobaczono, że wpuszczamy go do domu. Wiedząc, że zanim go wzięliśmy, mógł być źle traktowany, postanowiliśmy mu to wynagrodzić. Stąd też jego imię, bo Felek to nasza polska wersja hiszpańskiego Feliz (Szczęściarz).

A skąd go Państwo wzięli?
Z hodowli kostarykańskiej – choć słowo hodowla ma tam pewnie inne znaczenie niż u nas...
Bardzo ładny pies. Ani pewnie nie będzie się podobał i powe coś w stylu: "Ten pies jest tak samo ładny jak Dorota :x " :?
Ale mi się podoba. Co prawda nie przepadam za bokserami, ale ten wygląda nawet fajnie. :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#62

Post autor: Ania » (wt) 05 wrz 2006, 21:50

Heheh :D nie no bez przegieć :D owszem mieliśmy z Faustuchem nie raz polewe z tego psa bo faktycznie brzydki :D szczególnie dlatego nie lubie boxerów bo się slinia ;)

Ale nie porównała bym Wysockiej do psa ;) Z reszta ja nie uważam że ona jest brzydka nie widziałam jej live to nie moge stwierdzić :D

btw ona tego psa do pracy ciąga :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#63

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 05 wrz 2006, 22:24

No co - trzeba jakoś walczyć o dyżury :D

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#64

Post autor: tobi » (pn) 11 wrz 2006, 16:29

Dziwne, że psa do pracy ciąga, gdzie go trzyma, pod nogami w studiu?
Czy może psy pracowników TVP mają swój taras na dachu siedziby :x

Kiedy pani Schnepf(bo nie redaktor, nie dziennikarka) ma dyżur w radiowej Jedynce?

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#65

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 11 wrz 2006, 17:07

tobi pisze:

Kiedy pani Schnepf(bo nie redaktor, nie dziennikarka) ma dyżur w radiowej Jedynce?
Nie przesadzaj, to nie Patrycja Redo, czytająca cudze tekstu z promptera. Radziła sobie w radiu, radziła będąc korespondentką PR w Ameryce Południowej, radzi sobie w Wiadomościach i Kwadransie na kawę. Kiedyś nawet zrobiła kilka newsów dla Wiadomości. I bynajmneij nie były to popisy w stylu H. Smoktunowicz dla CNN nad którymi pracowala cała redkacja Wydarzeń, a Hanka dała tylko nazwisko i twarz. Ba - sądzę, że Wysocka jest lepsza (np bardziej naturalna) od "miss" make up'u D. Gawryluk. Polecam równiez lekturę wywiadu w Press z Wysocką (chyba 2004r) - zmieszała i sprowadziła do pionu dziennikarza, ktory z nią rozmawiał.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#66

Post autor: Ania » (pn) 11 wrz 2006, 18:00

Faustuchu jeśli twierdzisz ze Redo czyta cudze teksty z promptera to udowodnij .... !!!

Wysocka nawet startu do Redo nie ma :P
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#67

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 11 wrz 2006, 18:05

Aniu nie żartuj sobie. Wystaczy zobaczyć serwis z Redo. Oj trudno na niego trafić, bo pani Patrycja nie może liczyć na taką ilość dyżuyrów jak inni dziennikarze TVN24. Oglądałem kilka wywiadów prowadzonych przez Redo (mieli taki cykl w niedzielne popołudnia o dzieciach, szkole, rodzinie, kulturze, życiu) i widac było na co ją stać... Nie potrafiła nawet nawiązać do uzyskanej odpowiedzi na zadane wczęśniej pytanie, drążyć tematu etc. Ślepo trzymała się pytań spisanych na kartce... W dodatku nie rozmawiała o teorii względności, a o wychowywaniu dzieci. To tyle z moje strony. Nie zamierzam więcej o niej mówić, bo po prostu szkoda mi czasu.

redix
Chipsy przyszły
Posty: 23
Rejestracja: (czw) 24 lis 2005, 14:34
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#68

Post autor: redix » (pn) 11 wrz 2006, 20:16

doktorfaustus1 pisze:to nie Patrycja Redo, czytająca cudze tekstu z promptera.
bardzo poprawiłeś mi humor tą wypowiedzią - to po pierwsze
a po drugie UDOWODNIJ TO ! !

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#69

Post autor: ArO » (wt) 31 paź 2006, 18:24

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#70

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 31 paź 2006, 18:36

Olejnikowej nie wygryzła - to fakt, ale najprawdopodobniej dostanie lepszą godzinę emisji, niż tą, jaką zaoferowano Monice Olejnik. Natomiat pani Dorota Wysocka wygryzła kilka innych gwiazd Wiadomości. Ot - pomogły układy, układziki, znajomości. ale i tak wolą Wysocką od Gawryluk.
Tak - Wiadomości są rzeczywiście niezależne. Śmiech na sali. Dlaczego więc musiał odejść Kunica i Robert Kozak? Dlaczego więc każdy zagraniczny wyjazd premiera ogłaszany jest przez Karnowskiego jako wielki sukces?

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#71

Post autor: tobi » (czw) 02 lis 2006, 0:36

Jak cytujesz pytanie, to na nie odpowiadaj z łaski swojej, bo wciąż odpowiedzi na moje pytanie dawno już postawione nie uzyskałem.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#72

Post autor: michal » (czw) 05 kwie 2007, 0:33

Dziś o 19:30 Dorota przypomniała mi, że jednak jest beznadziejną prezenterką, która czyta tekst z promptera, nie myśląc co wypowiada. Przerwy, akcentowanie i zmiana intonacji w kompletnie w niedopowiednich miejscach. Byle jakoś przeczytać do końca.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#73

Post autor: tobi » (czw) 03 maja 2007, 22:45

Z kolei o 13.20 w specjalnych WIADOMOŚCIACH mówiąc o wyborach we Francji zaczęła tak: remis z przewagą dla.... Remis to remis, nie ma remisu z przewagą, tak mnie uczono. Mądrością nie pierwszy raz się wykazała ta Pani.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#74

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 04 maja 2007, 10:32

W dodatku TVP wyraźnie trzyma stronę jednego kandydata ciągle drwiąc z tej socjalistki.
Ale Wysocka i tak jest lepsza od Gawryluk i po tylu miesiącach pracy nie ma takiej wpadki na swoim koncie jak przeprowadzony przez DG wywiad na kolanach z premierem Kaczyńskim.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#75

Post autor: tobi » (pt) 04 maja 2007, 12:32

co to za tłumaczenia faustuchu? To jest TV Publiczna, ma największy zasięg, najszerzej dociera, powinna być wzorem dziennikarstwa, a tymczasem od kilku m-cy główny dziennik kraju, godzina 19.30 ma dwóch prezenterów!!!I na to TVP chce byśmy płacili abonament??!! Never ever.

ODPOWIEDZ