Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Dorota Wysocką-Schnepf

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
scherbi

Dorota Wysocką-Schnepf

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: scherbi » (ndz) 29 maja 2005, 11:46

Uwielbiam Dorotę Wysocką - Schnepf

Młoda, ładna, pociągająca, ucząca się prezenterka Wiadomości.
Jakie macie o niej zdanie???

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 29 maja 2005, 13:55

:lol: :lol: :lol: Oj Scherbi Scherbi a my w?aśnie nie przepadamy za Dorotą Wysocką. Ostatnio nawet Przemek zmieni? o D. Wyscokiej zdanie. (Chociaz moze to chwilowy stan - jak mówią "Stara miłośc nie rdzewiej)

Czemu nie lubi? D. Wysockiej:
1) Ona jest strasznie sztywna i nie naturalna przed kamerą, nie potrafi się uśmiechną? po ludzku :arrow: zawsze wychodzi jej dziwny grymas. Brakuje jej wdzi?ku i uroku sobistego.
2) Kiepska dykcja (chocia? widać popraw?) i fatalne akcentowanie - jej się po prostu nie da s?ucha?.
3) Wyscoka nie ma swojego stylu - ona w ogóle nie ma stylu.
4) Prac? dostała po znajomości - kole?anka Moniki Olejnik nie może by? bezrobotna. Z doniesie? prasowych wynika, ze Warakomska musiała ją zatrudni?. W jednym artykule Wyscoka mówi, że to Warakomska do niej zadzwoni?a, w innym pada nazwisko Grzywaczewskiego, który jako pierwszy już od sierpnia wspomina nazwisko Wyscokiej. Przypominam, że to w?aśnie wówczas TVP podpisywa?a kontrakt z Olejnik (powszechnie wiadomo, że Olejnik jest równie uparta, zawzi?ta i zawistna jak Warkomska, a może i bardziej.) Warakomska nie znając Wyscokiej dostała rozkaz od szefów zatrudnienia jej w redakcji i wiernie wykona?a polecenie.
5) Wiadomości to nie serwis TV TRWAM. Program powinnien by? na najwy?szym poziomie. Tak więc nie powinno by? w nim miejsca dla amatorów, którzy nigdy nie stali przed kamerą. Równie dobrze mog?a trafi? do zwykłych wyda? i tam się szkoli? przez rok. Przypominam, że inni dziennikarze przed pojawieniem się o 19.30 mieli już d?ugoletnie doświadczenie kamerowe (Ziemiec, Gawryluk, Durczok, Holecka, Prokopiuk, Pieńkowska - zdobyte albo w mniej wa?nych wydaniach Wiadomości, albo w innych programach TV), coś sobą reprezentowali, a pani Wysocka nie reprezentowa?a i nie reprezentuje sobą nic!!!
6) Nawet do pi?t nie dorasta Jolancie Pieńkowskiej, Danucie Holeckiej oraz Ma?gorzacie Prokopiuk. Mimo to dostaą? szanse pracy.
7) Mnie nie interesuje to, że np za rok ona będzie lepsza ni? dzisiaj. Albo jest się dobrym i dostaje się wyróznienie, jaką jest 19.30, albo się po prostu tej szansy nie ma i pilnie pracuje aby wreszcie ją zdoby?. Ja po prostu nie rozumiem, jak ona mog?a przejśc próby kamerowe? Godzina 19.30 nie powinna by? szansą dla ludzi tak zielonych i nie wyrobionych jak w?aśnie Wyscoka. Tuatj powinna liczy? się chwila obecna, a nie perspektywa rzekomo przyszłego rozwoju. W wydaniu głównym nie powinno by? miejsca na ?aden testy i nauk?. Prawd? mówiąc nikt z wyjątkiem Wyscokiej takiej szansy nie dosta?.

Mam nadzieje, że Ania z Micha?em sami zabiorą g?oś w tej dyskusji.

Scherbi wybacz,a le ja tej pani po prostu nie trawi? i wcale nie będzie mi jej ?al, kiedy ostatecznie zniknie z grafika o 19.30. Naprawd? nie chc? się k?óci?, ale chyba lepiej powiedzień te kilka zda?...

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: scherbi » (ndz) 29 maja 2005, 16:56

Spoko. Kazdy ma swoje zdanie i ja szanuje tez Twoj poglad na jej temat.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (ndz) 29 maja 2005, 17:06

Nigdy ona mi się nie podoba?a i nie przypominam sobie abym kiedykolwiek o niej powiedział coś dobrego. Wydawa?o mi się, że scherbi zastosowa? prowokacj?, ale chyba jednak nie. Dziwne preferencje :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 29 maja 2005, 18:41

Może Dorota Wysocka prywatnie jest bardzo sympatyczną i wartościową osobą, ale moim zdaniem obecnie nie ma dla niej miejsca o 19.30. Z powodzeniem mogłaby natomiast zajmował się Sejmem oraz wspó?pracowa? z Olejnik przy jej programie. Może w wywiadach znalaz?aby swoje powo?anie.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Ania » (czw) 16 cze 2005, 19:38

Moim zdaniem tez nie ma dla niej miejsca o 19.00

- sztuczna
- prace dostała po znajomości
- koszmarna dykcja
- brak werwy

No i tyle... :? prywatnie moz? by? ca?kiem fajna...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 16 cze 2005, 20:05

Kamuii o 19.30 nie ma dla niej miejsca, natomiast o 19.00 to moze przez cały tydzieńs ie pojawia? - wiadomo w jakim programie :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ania » (pt) 17 cze 2005, 23:00

ehhh zap?dzi?am się :D w TVN jest przecie? A*tomat :D
no ale wiadomo o co chodzi :D
^@^
Obrazek

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: viper » (czw) 30 cze 2005, 23:36

Na stronie prywatnych tureckich linii lotniczych jest takie oto zdj?cie:

Obrazek

Czy ta pani na pierwszym planie nie jest podobna do Doroty Wysockiej?

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Marcin » (pt) 01 lip 2005, 20:48

doktorfaustus1 pisze:Może Dorota Wysocka prywatnie jest bardzo sympatyczną i wartościową osobą, ale moim zdaniem obecnie nie ma dla niej miejsca o 19.30. Z powodzeniem mogłaby natomiast zajmował się Sejmem oraz wspó?pracowa? z Olejnik przy jej programie. Może w wywiadach znalaz?aby swoje powo?anie.
Dorota Wyscoka kiedyś w TVN prowadzi?a przed popo?udniowymi Faktai program "konferencja prasowa" - coś w stylu kropki nad i, tyle, że z parlamentu. Myśl?, że wraz z Moniką Olejnik mogłaby prowadzi? Prosto w oczy. Przecie? Olejnik nie jest wstanie ciągle pracowa? 5 dni w tygodniu - a jak się rozchoruje? po za tym chyba chce kiedyś na wakacje jecha?.

PS. Jestem tu, bo zaczyna brakowa? mi dyskusji na TVN Tivi o TVP. :D Ca?kiem fajne to forum, na razie tylko je przej?a?em. Zaraz się chyba zarejesreuj?, jeśli nie będziecie mieli mi tego za złe. :D

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: scherbi » (pt) 01 lip 2005, 22:58

Bess 8) 8) Bess kajtu, wykapana Doda Wysocka-Schnepf

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: michal » (sob) 02 lip 2005, 0:41

Marcin pisze: Dorota Wyscoka kiedyś w TVN prowadzi?a przed popo?udniowymi Faktai program "konferencja prasowa" - coś w stylu kropki nad i, tyle, że z parlamentu. Myśl?, że wraz z Moniką Olejnik mogłaby prowadzi? Prosto w oczy. Przecie? Olejnik nie jest wstanie ciągle pracowa? 5 dni w tygodniu - a jak się rozchoruje? po za tym chyba chce kiedyś na wakacje jecha?.
Nowa pora "Prosto w oczy" kompletnie mi nie pasuje. Przyzwyczai?em sie już do starego uk?adu. Rzadko trafiam na Prosto w oczy, w?aściwie tylko raz kiedy rozmawia?a z Cimoszewiczem, ale jakoś nie chciało mi się ich o tej porze s?ucha?.

Ciekawe faktycznie jak z urlopem Moniki. W sierpniu teoretycznie można sobie odpuści? tak jak robi?a w TVN, bo pos?owie jadą na urlop. Ale w ko?cu w publicznej nie tylko polityk? się powinno omawia?, a trwająca kampania na pewno będzie obfitowa? w polityczne wydarzenia w sierpniu. Wysocka może i kiedyś prowadzi?a wywiady, ale teraz wyra?nie straci?a pazura, na pewno by się tremowa?a niesamowicie i schematycznie prowadzi?a rozmowy jak to już robi w Wiadomościach z korespondentami. Fragment "Konferencji prasowej" jest u tvnmianiaka.

Obrazek


Jeneralski, Gembarowski są też chyba jeszcze do wykorzystania. Czy? też doje?dza ciągle do Warszawy, bo dziś by? w Echach Dnia. No i nie zapominajmy o Durczoku.

Zawsze jeszcze można si?gną? po kogoś z Trójki. Sulik, Ryszkowska, Michalak, Ordy?ski, Jankowski i Zakrocki są już w tym bardzo doświadczeni, ale fakt, że siedzą i pokazują się w Trójce ich dyskwalifikuje niestety. Dla tak flagowego programu jak "Prosto w oczy" ich obecnoś? nie by?aby dobra.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 02 lip 2005, 9:28

Sądz?, że Monika dsostanie urlop - i to cały miesiąc plus kilka tygodni września - w sierpniu urlop dla posłów, plus kamapnia wyborcza a? do po?owy września. Czyli zamiast Prosto w oczy programy poświ?cone rozmową z kandydatami - dadzą pewnie Ma?ka Zakrockiego, ewentualnie Gawryluk.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 02 lip 2005, 20:13

Ju? trzeci weekend z rz?du w głównym wydaniu Dorota Wysocka. Dzisiaj nawet ?adnej wapdki nie było (cud jakiś, czy co?). Zresztą nie tylko tutaj króluje - w wieczornych też często się pojawia....

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: scherbi » (sob) 02 lip 2005, 20:24

Dzis w glownych Wiadomosciach Wysocka wypadla swietnie. AAle z jakim pieknym usmiechem pozegnala widzow!!! Poasuje do niej bialy kolor ubran. Fajna fryzura...

ODPOWIEDZ