Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Olimpia Górska-Żukowska

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: scherbi » (ndz) 29 maja 2005, 10:13

Mozliwe, ze sie pomylilem, za co z calego serca przepraszam

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 29 maja 2005, 10:18

Alez nie musisz przeprasza?. Po prostu mam ogromna satysfakcj? :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: michal » (ndz) 29 maja 2005, 17:08

Przemek pisze:
E. 9:43
Co to jest?

Przemek pisze: http://tvp.pl/video/2004/10/15/24810/film.asf Pierwsze główne wydanie Adamczyk <15.10.2005>
2004.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: scherbi » (śr) 01 cze 2005, 16:15

Czesc!!! Tak polakaliscie za Olimpia Gorska - Zukowska, ze odeszla bez pozegnania, a ona tymczasem prowadzila dzis Panorame w TVP2 o 16,00:) Sam sie zdziwilem.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 01 cze 2005, 18:31

To wspania?a wiadomos?. Szkoda, ze tego nie widzia?em. Zaczynam polowa? na panią Olimpi? Górską w Panoramie!

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: hajl_giertisch » (śr) 01 cze 2005, 20:30

podobnie jak ja, o 18,30 by? Kulczycki, a co z Rudnikiem w Panoramie, jest już tam, można zaobserwowoa? jego obecnoś? na wizji? a kto w jest szefem panoramy, że przyjmuje niechcianych przez warakomską w wiadomościach? niechcianych nieznaczy, że s?abych

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 01 cze 2005, 20:40

Szefem zosta? Dariusz ?ukawski. Ale to nie on o tym decyduje - o przeniesieniu Rudnika do Panoramy zadecydowa? Dworak. Obecnie czasami przygotowuje w?asne materiały dotyczące szeroko poj?tej tematyki spo?ecznej ze stend up'ami, jednak najcześciej pojawia się jako wspó?twórca materiałów *tj jego nazwisko jest w stopce, ale np ktoś inny czyta tekst i przygotiwuje stand up'a). Co do Górskiej - trudno mówi?, czy nie chcia?a jej Wrakomska. Pani Olimpia znikn?? a z Wiadomości prawie rok temu - na poczatku lipca, kiedy szefem programu była Lena Bretes. Moze posz?a na macierzy?skie,a potem nie było już miejsca w zespole? Wszak do dzia?u zagranicznego \\` do?ączy?a Sieradzka, dotychczasowa korespondentka w Szwecji. Zresztą chyba trudno by?oby doczepi? się o coś do Górskiej i np na tak d?ugo odsuną? ją od pracy.

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: hajl_giertisch » (śr) 01 cze 2005, 20:47

Górska była postrzegana jako cz?owiek Kwiatkowskiego, czy tak było to nie wiem, ale nie musz? chyba przypomina? jej relacji z lotniska jak Miller wraca? do kraju z zagranicznego wypadu - nie pamietam jaka była tego ranga, ale relacja kompletna amatorszczyzna

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 01 cze 2005, 22:22

Sądz?, że nie można patrze? na cały jej dorobek przez t? jedną relacj?. Pami?tam to - Miller wraca? z jakiegoś szczytu, a ona była na pok?adzie rządowego samolotu (zresztą jak i wszyscy dziennikarze) - przed 20.00 samolot wylądowa? i wóczas Miller wyg?osi? przemówienie (to raczej nie by? wywiad udzielony Górskiej, chocia? ta staą? onbok) - Górska powiedziała tylko do operatora TVP "Szybko mikrofon" co było s?ychac na antenie. Miller sam powiedział co chciał. Z bardzo dobrej strony dała poznac się podczas relacji z Dublina. Raczej trudno uznac ją za twarz telewizji kwiatkowskiego. Zresztą irytuje mnie takie określenie. Rozumiem, że twarzą TV Kwiatkowskiego nie była Warakomska która w?asnie za R.K. dostała redakcje Panormay...
Przypominam równie?, że przez pewien czas była korpesondentem w Londynie.

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: hajl_giertisch » (śr) 01 cze 2005, 22:47

mnie równie? irytuje takie określenie, zw?aszcza, że teraz telewizja jest kacza

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 01 cze 2005, 22:51

Tak "kacza" to bardzo dobre s?owo. Irytuje mnie, że wydawcami W zostali Paczuska T?tniak (s?ynna obro?czyni programu Pospieszalskiego) oraz Rybiński - sierota po ?yciu Wo?ka. Irytuje mnie Pospieszalski, oraz zdj?cie z anteny Gościa jedynki. Móg?bym jeszcze wymienia?...

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: hajl_giertisch » (śr) 01 cze 2005, 23:13

ale tego nikt nie widzi, bo to są niezale?ne media, nie mówi?, że za Kwiatkowskiego było super, ale teraz jest tylko odhy? w drugą stron?, zmiany nie ma ?adnej.. i niech mi tu zaraz nie wyskakuje obro?ca niezale?nych mediów z pisuaru
Ostatnio zmieniony (śr) 01 cze 2005, 23:20 przez hajl_giertisch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: michal » (śr) 01 cze 2005, 23:18

Za Kwiatkowskiego było zdecydowanie lepiej. Jakoś nie odchodzi?y gwiazdy, za którymi t?sknią widzowie i Telewizja wydawała mi się bardzej profesjonalna. Teraz same odgrzewane kotlety, m?odziaki lub b?azny w serwisach informacyjnych lub pogodowych.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: michal » (czw) 02 cze 2005, 16:02

Faktycznie, dzisiaj też jest o 16.00. Przedstawi?a się jednak tylko jako Górska. Może miała bardzo burzliwą spraw? rozwodową i nie była w stanie wcześniej pracowa?.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 02 cze 2005, 18:59

Widzieliście dzisiejszy artyku? w Trybunie o nwej ramówce TVP? Nie wiem na ile jest to prawda, ale jeśli rzeczywiscie Dworak z Gaw?em zamierza wprowadzi? takie zmiany to czym pr?dzej powinnien zosta? usuni?ty z TVP. Ten facet chyba nie wie czym powinna różni? się stacja komercyjna od publicznej. I o ile można zrozumie? przesuni?cie Olejnik na 17.20 to Teatr o 22.00 jest po prostu skandalem!!!!!!!!

ODPOWIEDZ