Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Olimpia Górska-Żukowska

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 27 maja 2005, 20:57

Tutaj nawet nie chodzi o mo??iwoś? po?egania. Zastanawia mnie czemu w mediach (nawet tych bran?owych) nie było nawet krótkiej notatki. (Np informują, że jakiś marny dziennikarzyna Informacji będzie robi? bloczki zagraniczne w Faktach.) Kaniewska zajmowała się relacjami z komisji, Górska najpierw krajem, potem była w Londynie, wreszcie zagranicą.
Ba. Chyba na gali Telekamer Kaniewska towarzyszy?a Pieńkowsiej (w ubieg?ym roku) - widac były dobrymi przyjació?kami. Syn nie chciał iś?, a po co pokazywa? sie z jakimś partnerem ?ycia, skoro można iś? z kole?anką. :D
W przypadku Kaniewskiej w gr? może wchodzi? polityka, ale przecie? gdyby nie podoba?a się Grzywaczewskiemu to wylecia?aby z redkacji z
tak jak Rudnik już w lipcu.

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: scherbi » (pt) 27 maja 2005, 23:28

To Lucyna Grobicka sie pozegnala??? Niestety nie widzialem tego - byc moze przeoczylem. Jak to wygladalo???

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: michal » (sob) 28 maja 2005, 0:11

Po?egna?a się w drugim wejściu pogodowym. By?o to chyba 13 pa?dziernika. Podzi?kowa?a za 19 lat pracy w TVP i ?yczy?a widzom pogody ducha. Jakoś tak :wink:
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 28 maja 2005, 8:40

To by? tydzień po?egna? w TVP1 a Warakomska sta?ą się negatywną bohaterką dnia. W niedziele z widzami ?egna?a się Pieńkowska, w poniedzia?ek Holecka (dla wielu to by? szok - my?śeli, że tylko Jola odejdzie), w środ? Grobicka, a w czwartek o 15.00 Prokopiuk. Wówczas już nikt nie miał oporów w nazwaniu Warakomskiej wariatką. O 19.30 pojawia?s ie prezenterka specjalnej troski - Wysocka. Niestety po dziś dzień nie dostrzegam jej uroku i kobiecości. Ona się nawet uśmiechną nie potrafi. Odesz?a równiez Sommer, ale w tym przypadku nak?amali, że na kilka miesi?cy udała is? do sanatorium. Liczy?em, że jednak wróci i po tylu latach pracy będzie miała mo??iwoś? pożegnania się z widzami.

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: scherbi » (sob) 28 maja 2005, 10:17

Szkjoda mi Lucyny Grobickiej. Pamietam ja od zawsze, jeszcze jak miala dluuuugie czarne wlosy. Byla sympatyczna osoba. Naprawde mogla zostac, tak jak i Sommer.
[/img]

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: michal » (sob) 28 maja 2005, 14:43

doktorfaustus1 pisze: W niedziele z widzami ?egna?a się Pieńkowska, w poniedzia?ek Holecka (dla wielu to by? szok - my?śeli, że tylko Jola odejdzie),
Jak pami?tamy to było dziwne po?egnanie. Potem jeszcze była przecie? w wieczornych, a w Super Expressie wszystkiemu zaprzecza?a, że się nie ?egna?a tylko ?yczy?a mi?ego wieczoru jak zawsze. Potem artyku?y, że jest na urlopie i po dwóch tygodniach wraca jak zawsze do pracy oraz że była ze swoją dobrą kole?anką Warakomską na parapetówie i się świetnie bawi?y, więc na pewno nie wyleci.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 28 maja 2005, 15:44

Tak tytlko ów dwu tygodniowy urlop ptrzemieni? się w kilkumiesi?czne po?egnanie z anteną - wróci?ą dopiero w styczniu. A w poniedzia?ek się po?egna?a z widzami. Pewnie zobaczy?a grafik i odkry?a, że nie ma ?adnego dyżuru, więc się po?egna?a. Potem ktoś z TAI doszed? do wniosku, że można da? jej coś innego.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: michal » (sob) 28 maja 2005, 15:57

Ale ona się nie po?egna?a, tylko ?yczy?a szczególnie mi?ego wieczoru. Brzmia?o to wymownie, ale nie do ko?ca konkretnie. Mia?a przecie? próby kamerowe. Może sama zdała sobie spraw?, że w nowym studiu sobie nie radzi i kiepsko wygląda? Poza tym grafik na póŸniejsze dni by? podobno tajny i dopiero w przeddzień 14 pa?dziernika, albo nawet tego samego dnia z gazet dowiedziliśmy się, że główne poprowadzi Wysocka. No chyba, że wszystkie dni były wiadome oprócz 14.X. i decyzja kto zacznie podj?ta była w ostatnim momencie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: scherbi » (sob) 28 maja 2005, 17:43

Z tego co wiem do do samego konca nie bylo wiadomo kto poprowadzi pierwsze Wiadomosci z niebieskiego studia. Mowa byla o Michale Adamczyku i Dorocie Wysockiej - Schnepf. Wszystko sie wydalo 14.X o 19.30. Szkoda ze Adamczyka juz nie wrzucaja na glowne\'\' tak jak to bylo min. w sierpniu 2004. On dobrze sobie radzi.

Jeszcze pytanie. Nie moge nigdzie znalezc Wiadomosci 19.30 z 14.X . Nigdzie ich nie ma. Chcialbym sobie sciagnac je. Jesli ktos posiada to wydanie - z góry dziekuje!!!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 28 maja 2005, 18:10

Adamczyk w głównym wydaniu pojawi? is? dopiero po 14 X 2004r, wcześniej prowadzi? wy?ącznie wcześniejsze. Wed?ug doniesie? prasy zosta? wycofany z grafika 19.30 z polecenia Gaw?a, który twierdzi?, że widzowie nie lubią takich prezenterów któzy jedengo dnia są na Biegunie Po?udniowym, a innego w Zakopanym, ponieważ nie wzbudzają zaufania.


Oto link - wejd? na stron? i zapisz plik.
http://tvp.pl/View?Cat=134&id=125472

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: scherbi » (sob) 28 maja 2005, 20:46

OOOO nie!!!!
W sierpniu, kiedy Wiadomosci nadawane byly z newsroomu, Michal Adamczyk rowniez prowadzil glowne wydania. Dam sobie pewna czesc ciala obciac jezeli bylo inaczej. Pamietam - bo wtedy bylem na camping w Miedzyzdrojach i o 19,30 wszystko rzucvalem i szedlem do swietlicy ogladac Wiadomosci:) Widzialem go nie raz.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 28 maja 2005, 21:17

Scherbi nie wiem jaką część cia?a dajesz, ale już ją straci?eś. Micha Adamczyk miał swój debiut w głównym wydaniu dopiero w X 2004r. Mam nadziej?, że Micha? (z forum) potwierdzi me s?owa. Codziennie oglądam Wiadomości i taki fakt nie mógł ujś? mojej uwadz?. :D Uwierz my tutaj (oraz na innym forum) o wielu sprawach rozmwailiśmy a lista ptrezenterów Wiadomosci została ustalona jako pierwsza.

PS na prze?omie lipca i sieprnia w gronie kilku osób rozpocz?lismy dyskujse o Wiadomościach TVP1 i zapewne takie wydarzenie jak dyżur Adamczyka w głównym nei przesz?oby bez echa.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: michal » (sob) 28 maja 2005, 21:55

scherbi pisze:Z tego co wiem do do samego konca nie bylo wiadomo kto poprowadzi pierwsze Wiadomosci z niebieskiego studia. Mowa byla o Michale Adamczyku i Dorocie Wysockiej - Schnepf. Wszystko sie wydalo 14.X o 19.30.
No nie bardzo. Jak pisa?em wydaje mi się, że Super Express napisa?, że wydanie poprowadzi Wysocka (jest to do sprawdzenia), a już na pewno było to wiadome wcześniej ni? o 19:30, ponieważ poinformowali o tym w Teleexpressie.
scherbi pisze: Szkoda ze Adamczyka juz nie wrzucaja na glowne\'\' tak jak to bylo min. w sierpniu 2004. On dobrze sobie radzi.
Adamczyk główne prowadzi? dopiero po 14 pa?dziernika jak już to zosta?o napisane. Zdaje się by? w piątek 15, a weekend by? Ziemca. Potwierdzam wszystko co napisa? doktorfaustus1.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 28 maja 2005, 22:41

Ale chyba tylko Admaczyk i Wysocka brali udzia? w pierwszej kampani z takimi wąskimi reklamami w prasie - przynajmniej tych dwoje uda?o mi się zauważył i wycią?. Ta kampania rozpocz??a się chyba w poniedzia?ek, a w czwartek było studio - wszysc analizowali jego wygląd, ale widać było niewiele - boczną ścian?, wówczas jeszcze szarą.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: Przemek » (ndz) 29 maja 2005, 7:34

Hmmm
Co do Adamczyka:
Sherbi bardzo mi przykro że musisz się po?egna? z jedną cz?ścią cia?a... Adamczyk zadebiutowa? 15 pa?dziernika w głównych.

Wysocka - otó? w Se (14.10.04, które mam w domu) napisano, że ona będzie prowadzila debiut nowego studia.

E. 9:43

http://tvp.pl/video/2004/10/15/24810/film.asf Pierwsze główne wydanie Adamczyk <15.10.2005>

ODPOWIEDZ