Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Olimpia Górska-Żukowska

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
yabol428

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#76

Post autor: yabol428 » (wt) 13 mar 2007, 15:04

Jeszcze jedną rzecz chcę podkreślić. Na naszym kierunku studiów było sporo osób nastawionych na karierę w polityce lub w dziennikarstwie. Niektórzy, jeżeli zaczynali w tych dziedzinach odnosić jakieś sukcesy, to szybko woda sodowa im uderzała się do głowy. Olimpia nigdy taka nie była. Pomimo że podczas studiów miała już osiągnięcia w dziennikarstwie radiowym, zawsze była osobą skromną i koleżeńską. Nigdy nie zadzierała głowy z powodu swoich sukcesów. List, zacytowany powyżej przez Aivlis, jest rzeczywiście wyrazem jej charakteru, nie zaś żadną kokieterią. Taką ją zapamiętałem i teraz widzę, że się nic nie zmieniła. Drugim naszym kolegą z roku, który nic się nie zmienił pomimo kariery w polityce, jaką zaczął już w okresie studenckim, był Krzysztof Szczerski, obecny wiceminister spraw zagranicznych.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#77

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 28 sty 2008, 20:03

Olimpia Górska Żukowska prowadzi również krakowską Kronikę. Nie wiem jednak, czy rozstała się z Panoramą. Jesienią widziałem ją również w magazynie Raport z Polski, nadawanym na TVP info o 15.00
W nowej roli spisuje się rewelacyjnie - naprawdę poziomem bije na głowę krakowskie "gwiazdy" Kroniki. Jest bardzo naturalna, uśmiechnięta. Naprawdę dobrze się ogląda prowadzone przez nią wydania.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#78

Post autor: michal » (wt) 25 mar 2008, 1:55

W Wielką Sobotę Olimpia Górska-Żukowska prowadziła Panoramę o 18:30. Świąteczną atmosferę podkreślał towarzyszjący jej ozdobny stroik. Oto zdjęcia obrazujące ten uroczy zestaw :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Także inne prezenterki występowały z tym stroikiem w okresie wielkanocnym. Zdjęcia zamieściłem w temacie o Panoramie :arrow: https://mediasite.boo.pl/forum/topics34/ ... .htm#31877
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#79

Post autor: tobi » (śr) 16 kwie 2008, 13:23

materiał do Polsat NEWS. Razem z Beatą Borocką i Iwoną Kutyną idealne twarze do nowego kanału informacyjnego. Pytanie tylko na ile dobrze im w TVP. Iwona Kutyna zresztą zaczynała w TVN24, a Olimpia w TVN. Może znów telewizja komercyjna, kanał informacyjny? Kto wie, czy Panorama nie będzie emitowana za miesiąc np o 2 w nocy :smiech:

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#80

Post autor: michal » (ndz) 08 cze 2008, 0:48

Jak opisałem w temacie o iTVP, od 7 czerwca od godz. 13:00 panuje tam cenzura na materiały filmowe związane z euro. Wszystko jest wycinane. Jedynie w plikach emitowanych na żywo (które wprawdzie później też można oglądać) cenzor się minimalnie spóźnia i pozwala przez sekundę na widok prezenterki z piłkarskim ozdobnikiem ;) W plikach umieszczanych na stronach iTVP dla poszczególnych audycji tego karygodnego błędu już nie ma :)

Wydanie o 18:30
Obrazek

Wydanie o 24:00
Obrazek

***

Kolejne dyżury Olimpii w Panoramie były ponownie w sobotę - 14 czerwca. W wydaniu o 18:30 nie mówiła o piłce, dopiero o 24:00 znalazła się relacja z boisk.

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
MS-WDC
Przeciętniak
Posty: 187
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 18:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#81

Post autor: MS-WDC » (pt) 31 paź 2008, 13:43

Pani Olimpia dziś w Warszawie :D


ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#82

Post autor: michal » (sob) 01 lis 2008, 1:17

Co ona tam prowadzi? Jakiś biznes?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#83

Post autor: kamil » (sob) 01 lis 2008, 8:24

''Raport z Polski''. Widziałem ją tam również po 15.00.

Le Journal
Popisał/a już trochę
Posty: 510
Rejestracja: (śr) 03 lut 2010, 15:07
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków

Re: Olimpia Górska-Żukowska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#84

Post autor: Le Journal » (ndz) 07 lip 2013, 15:54

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 528&type=3
W tym linku można zobaczyć dwa zdjęcia Olimpii, które wykonał @michal :)

pawek95
Chipsy przyszły
Posty: 62
Rejestracja: (sob) 18 sty 2014, 21:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kielce
Lokalizacja: Kazimierza Wielka

Re: Olimpia Górska-Żukowska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#85

Post autor: pawek95 » (sob) 18 sty 2014, 21:48

Zawsze jest ładna i uczciwa, na ekranie przyciąga wzrok męskiego widza i dzielnie wykonuje swoją pracę, jaką jest gadanie.

Kobieta uniwersalna – wygląd do pracy w telewizji, głos do pracy w radiu.

Jeśli myślicie, że jej mężem jest Bartosz Żukowski (niezapomniany Walduś z „Kiepskich”), to się grubo mylicie: poczytajcie powyższe wypowiedzi i nie powielajcie nieprawdziwych legend.

Le Journal
Popisał/a już trochę
Posty: 510
Rejestracja: (śr) 03 lut 2010, 15:07
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków

Re: Olimpia Górska-Żukowska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#86

Post autor: Le Journal » (ndz) 19 sty 2014, 20:56

@pawelek95: Z poniższego cytatu dowiesz się, że mężem Olimpii Górskiej nie jest Bartosz Żukowski:
yabol428 pisze:W sumie zajrzałem na to forum przypadkiem, poszukując w necie informacji o dawnych znajomych z różnych etapów edukacji. Ale skoro już jestem, to chciałbym jedną rzecz wyjaśnić. Mężem Olimpii Górskiej nie jest żaden Kiepski, nie Bartosz tylko Jacek Żukowski, dziennikarz sportowy, a zarazem kolega ze studiów (politologia na UJ). Też byłem z nimi na roku i choć Olimpii osobiście nie widziałem jakieś 12 lat to z tego co pamiętam z tamtych czasów, była bardzo sympatyczną i lubianą koleżanką. Jedyną jej wadą było, że paliła ogromne ilości papierosów - ciekawy jestem nawet, czy dziś nadal to robi. Pochodzi z rodziny o dziennikarskich tradycjach, jej ojciec jest dziennikarzem "Gazety Krakowskiej", a sama zaczynała od prowadzenia w Radiu Kraków listy przebojów w 1993. Potem w tym radiu czytała wiadomości, a dalej to już wiadomo.
Pozdrawiam wszystkich uczestników tego forum.

pawek95
Chipsy przyszły
Posty: 62
Rejestracja: (sob) 18 sty 2014, 21:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kielce
Lokalizacja: Kazimierza Wielka

Re: Olimpia Górska-Żukowska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#87

Post autor: pawek95 » (pn) 20 sty 2014, 13:23

Co już się dokonało.

Le Journal
Popisał/a już trochę
Posty: 510
Rejestracja: (śr) 03 lut 2010, 15:07
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków

Re: Olimpia Górska-Żukowska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#88

Post autor: Le Journal » (pn) 23 maja 2016, 1:15

W 07:50 pojawia się setka z udziałem syna Olimpii Górskiej: http://krakow.tvp.pl/25465633/22-v-2016-godz-2145

ODPOWIEDZ