Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Wydarzenia Polsat

"Fakty", "Wydarzenia" i inne programy informacyjne stacji TV.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Wydarzenia Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (ndz) 27 mar 2005, 21:29

Dziś w Wydarzenia Sportowe Polsatu prowadził Marcin Feddek - mąż Pauliny Chylewskiej. Jeszcze do niedawna pracował w TVP. Nie wiedziałem, że przeszedł. Ostatnimi latami był mocno lansowany, jeździł na mecze i różne imprezy i robił relacje. Czyżby Korzeniowski robił czystki? Polsat zaoferował mu lepszą pracę? A może Lis o niego zabiegał? W każdym razie zmiana dziwna, bo Chylewska ma bardzo mocne plecy w TVP i jakby co na pewno mogła by nimi osłonić.

I jeszcze w temacie Wydarzeń. Na gazecie.pl ktoś zapodał, że jest nowy prowadzący programu w TV4. Możecie powiedzieć coś więcej? Minimum nazwisko :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Przemek » (pn) 28 mar 2005, 7:51

Mój kuzyn powiedział że Feddek jest przumulony (przymulasty). :-D A że jest w Polsatcie to się ciesz?. Nie lubi? go i nie chce na niego już patrze? na ekranie mojej szacowenej TVP :D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (wt) 29 mar 2005, 19:31

Dziś w Wydarzeniach kilka b??dów. W wizytówce o procesie Beger, na którym wysz?o, że było to polecenie partyje, grafik napisa? "polecenie kartyjne".

W materiale Beaty Grabarczyk o sukcesach i pora?kach Lecha Kaczy?skiego jako prezydenta warszawy podawano statystyk? policyjną.

Jako sukces poprawa bezpiecze?stwa i obni?enie przest?czości - liczba zatrzymanych sprawców na gorącym uczynku
Listopad 2002 - chyba 269, a w marcu 2005 - 999.

Hmmm. Nie przemawia do mnie ten wska?nik. Niby, że więcej ?apią? Z drugiej strony przecie? to może znaczy?, że pracują tak samo, a przest?pczośc jest większa.

A drugi wska?nik to już kompletny absurd. Liczba podejmowanych interwencji przez policjantów w Warszawie.
Listopad 2002 - 23 interwencje, a marzec 2005 - a? 12500.

Przecie? to jakis absurd. Na cała Warszaw? policja tylko 23 razy podejmowa?a wtedy jakieś dzia?ania?! A teraz taka iloś??! Nawet gdyby jakimś cudem tak było (nie wierze) czy to znaczy, że teraz jest bezpieczniej?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (śr) 06 kwie 2005, 18:48

Wydarzenia 18:45 zgodnie z przypuszczeniami z Rzymu. Prowadzi oczywiście Hanka. Cz?ś? programu jest jednak z Warszawy, a tam siedzi Kutyna. Dziwny podzia?, bo Kutyna zapowiada jak na razie wy?acznie tematy watyka?skie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 06 kwie 2005, 18:57

Dochodz? do wniosku, że jednak stare Informacjie nie były takie złe. Owszem pojawia?y się tam wpadki, ale okazuje się, że Tomasz Lis nie stworzy? niczego wyjątkowego w Polsacie. Zmieni? tylko nazw? programu, scenografi? i prowadzącą....

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: tobi » (czw) 07 kwie 2005, 19:16

A ja dzis przekona?em się że WYDARZENIA to zespó?. I co raz bardziej mi odpowiadający. WYDARZENIA z Watykanu poprowadzia?a Hanna Smoktunowicz, live i jedynka bardzo dobry materiał Ma?gorzaty Zi?tkiewicz, potem Macha?a i WYDARZENIA z Wawy kilka minut Iwony Kutyny. A potem znów z Watykanu. Bardzo ?adnie mimo braku sygna?u podczas pierwszego ?ączenia z Macha?ą. I Karpi?ska ?adnie zebra?a materiał i przeczyta?a. poprawnie i bardzo dobrze.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Przemek » (pn) 11 kwie 2005, 8:03

A ja polubui?em Wydarzenia i moi rodzice zdecydowali że pozostaną na sta?e... No ale to coś dziwnego bo przez 6 lat nie przerwanie Fkaty razem oglądaliśmy (a ja póŸniej Wiadomości)... Wogole mi się jakoś muzyka spodoba?a (szczegó?nie trąbki) i Guga?a mnie jakoś nie denerwowa?... A może musz? się uda? do lekarza....

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: viper » (wt) 03 maja 2005, 23:56

Troch? nie podoba mi się scenografia Wydarze?: za dużo monitorków jak w starych Faktach TVN, stó? prezenterski zbyt wąski i ten wkurzający fiolet - taki kolor bardziej pasowa?by do teleturnieju ni? do audycji informacyjnej. Zdecydowanie bardziej podobają mi się nowe Fakty TVN i Wiadomości TVP.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Ania » (śr) 04 maja 2005, 20:16

Mnie nie odpowiada teleturniejowa oprawa programu a w szczególności prowadząca :? Kutyna jest świetna ale Guga?a z Hanka....
Sam lis za bardzo gwiazdorzy i to mi się nie podoba barziej się zmienia sie z anchormana w showmana !!! Szkoda. A z reporterów lubi? Grabarczyk Kietli?skiego i Macha?? :) Zi?tkiewicz hmm jak dla mnie zbyt teatralny ton.
No i bardzo niepozytywnie zaskoczy? mnie SObieniowski
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: michal » (śr) 04 maja 2005, 20:25

Ja bardzo lubi? Wydarzenia i staram się je ogląda?. Z prowadzących odpowiada mi Kutyna, ale Hank? tez trawi?. Guga?a jest kiepski. Ekipa prowadząca Biznes Wydarzenia jest oczywiście ok. Z reporterów lubi? Grabarczyk, Macha??, podoba mi się styl Zi?tkiewicz. Kletli?skiego nie lubi?, bo robi b??dy j?zykowe i uwa?am, że on ma teatralny ton. Nie mogę się przekona? do Mikulskiej-Rembek. W dodatku od czasu jak ktoś napisa?, że ma problemy z potem, ciągle jak ją widz? to wydaje mi się, że zaraz smród przejdzie do mnie to pokoju. Michalak i Mosór czyli stare twarze sa mi oboj?tne. Sobieniowski mnie absolutnie nie zaskoczy?, bo jest tak samo cienki jak by? w Faktach.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 04 maja 2005, 22:11

A ja nie lubi? Wydarze?. Czemu?
1) Pysza?kowaty Guga?a - jego wypowiedzi po powrocie z placówki w Ameryce Po?udniowej były ?enujące
2) Michalak - na kilometr śmierdzi agitacją z TV PULS
3) kiepska czołówka i studio
4) Lis, Lis, Lis, Lis, Lis
5) Sobieniowski (totalna pora?ka, nuda, same bana?y i maska cz?owieka, który wie o czym mówi) - on chyba nie wie na czym polega praca dziennikarza. Jest cienki jak barszcz. temu panu już dzi?kujemy.

Ale mimo wszystko trzymam za nich kciuki i licz?, że w ko?cu roz?o?ą Fakty na ?opatki. Oczywiscie z Wiadomosciami szans nie mają.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: tobi » (śr) 04 maja 2005, 22:56

A czemu niby mia?yby roz?o?y? na ?opatkiFAKTY. Nie lubisz FAKTÓW czy zwyczajnie zazdrościsz i wiesz że nie raz Fakty pobi?y Wiadomości i to od Faktów TVP czerpa?a.....wiele nauk porzez najprymitywniejszy sposób:naśladowanie, bad? : ściąganie ?ywcem, tzn. zywcem wzi?te.

Lubie Ma?gosie Zi?tkiewicz, Macha?e. Maślaka i Michalaka oraz Jasa.
Oprawa nawet mi zaczyna podoba? się. Czuc r?ke Lisa czasami....

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 05 maja 2005, 18:36

Gratuluj? sympatii do pana Michalak. W jednym z materiałów emitowanych przez Wydarzenia TV PULS mówiąc o próbach legalizacji związków homoseksualnych powiedział, że już nied?ugo ka?dy będzie mógł poślubi? koz? i nikt nie będzie miał prawa wyra?ania sprzeciwu (coś w tym stylu). Obecnie widząc tego pana od razu zmieniam kanał. Ba kiedy TV PULS upad?, a Michalak znalaz? is? w Informacjach zadzwoni?em tam i powiedziałme co o nim sądz?. (Dy?ur miała Urszula Rzepczak)

Nie wiem drogi Tobi w czym Wiadomosci TVP naśladują Fakty? W g?upkowatym stylu wypowiedzi cz?ści dziennikarzy? W szukaniu i epatowaniu tanią sensacją (patrz sprawa napadu na bank i zapowied? Rymana, który mówi? o tym wydarzeniu jak o filmie Urodzeni mordercy). Naprawd? takie przyk?ądy można mno?y?. A może Renata Kijowska jest cool? Kązdy temat ?ywcem ściąga z lokalnego dodatku Gazety Wyborczej. Co w poniedzia?ek jest w Wyborczej, we wtorek Renatka daje do Faktów - na nic innego jej nie sta?. ?enada.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: tobi » (ndz) 08 maja 2005, 2:22

doktorfaustus1 pisze:Gratuluj? sympatii do pana Michalak. W jednym z materiałów emitowanych przez Wydarzenia TV PULS mówiąc o próbach legalizacji związków homoseksualnych powiedział, że już nied?ugo ka?dy będzie mógł poślubi? koz? i nikt nie będzie miał prawa wyra?ania sprzeciwu (coś w tym stylu).
Nie wiedziałem...no ale powiedzmy że uwierz? :roll: I tak Go lubi?.
Ma trafne spostrze?enia i matreria?y nie najgorsze, nie tak prymitywnie zorbione jak w TVP. Na pewno lepsze komentarze ni? TVP

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 08 maja 2005, 10:56

Tak - komentarze to on ma - przesiąkni?te ideologią PiSu (powinniens to zauważył :? ) oraz homofobicznymi tres?iami. S?uchaj uwa?nie.

ODPOWIEDZ