Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Wydarzenia Polsat

"Fakty", "Wydarzenia" i inne programy informacyjne stacji TV.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#391

Post autor: michal » (ndz) 07 cze 2009, 1:21

Zgadzam się z tą wypowiedzią tylko co do Grabarczyk :D
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#392

Post autor: norbi » (pn) 08 cze 2009, 22:52

wcale mnie to nie dziwi, w końcu zawsze lubiłeś tę miernotę Wyszyńską, która właziła w dup... PiSowi i Libertasowi.

ninel
Chipsy przyszły
Posty: 10
Rejestracja: (czw) 14 sie 2008, 18:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#393

Post autor: ninel » (wt) 09 cze 2009, 1:29

norbi pisze:wcale mnie to nie dziwi, w końcu zawsze lubiłeś tę miernotę Wyszyńską, która właziła w dup... PiSowi i Libertasowi.
Tak, bo oczywiście jedyną słuszną linią jest włażenie w dup... Platfusom, a każdy kto nie sprzyja Donkowi to miernota.

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#394

Post autor: kamil » (wt) 09 cze 2009, 14:10

norbi pisze:Reportaże Grabarczyk też są fatalne.
Nawet nie wiesz, co piszesz. Grabarczyk już od ponad roku nie przygotowuje żadnych reportaży.

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#395

Post autor: norbi » (wt) 09 cze 2009, 23:25

odp. do ninela: gdyby Wyszyńska tak nachalnie propagowała PO tak jak PiS i Libertas ganiłbym ją tak samo jak teraz, bo nie jest rolą prezentera sprzyjać obojętnie jakiej partii. Najlepiej w tym względzie zachowuje się Dorota Wysocka, która mówi: "Mam określone poglądy polityczne, ale idąc do pracy zostawiam je w domu"
odp. do kamila: wiem, że ich nie robi, bo po odejściu Lisicy i Kacprzaka z Wydarzeń nie była ich w stanie już robić prowadząc na zmianę z Gugałą. Nie zmienia to faktu, że w robieniu reportaży była i jest kiepska i pewnie dlatego znów ich nie robi mimo, że dziennik prowadzi już Gawryluk i Wrześniewska - Zygiert, więc miałaby na nie czas.

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#396

Post autor: Ama18 » (sob) 01 sie 2009, 19:25

Dzisiaj pani Grabarczyk znowu rozbawiła mnie, prowadząc Wydarzenia - pod koniec wydania, tradycyjnie zaprosiła widzów "na Wydarzenia o 18:50". Kiedy pojawiły się napisy końcowe, dodała "Jutro, oczywiście", wypowiedziane z wyraźnym śmiechem :D

Nie wiem po co to dodawała, przeciętny widz raczej wie, że następne główne wydanie serwisu inf. jest następnego dnia (chyba, że pani Grabarczyk ma problemy z zapamiętaniem tego faktu :x )

EDIT:
A poza tym Grabarczyk mocno przytyła
W poniedziałek wróciła z urlopu, widocznie podczas niego "pobalowała" ;)
Ostatnio zmieniony (sob) 01 sie 2009, 20:01 przez Ama18, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#397

Post autor: michal » (sob) 01 sie 2009, 19:48

Też akurat ogłądałem Wydarzenia i zastanawiałem się, że może to powiedziała (bo jej nagle się przypomniało, że nie dodała) tak po prostu do siebie lub kolegów, myśląc że mikrofony są wyłączone.

A poza tym Grabarczyk mocno przytyła i wszystkie końcowe zapowiedzi (były to tematy lekkie) czytała z dziwnym grymasem, który dawał efekt odwrotny od prawdopodobnie zamierzonego, skwaszonej miny.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#398

Post autor: TinkiWinki » (śr) 05 sie 2009, 16:23

Ta pani powinna nosić przydomek "pomyłka". 2-3 przejęzyczenia na Wydarzenia to norma. Każde oczywiście kończy szerokim uśmiechem. Raz, drugi czy nawet dziesiaty to może wyglądać sympatycznie ale przy takiej ilości pomyłek jest lekko irytujące. Gdzies czytałem że Wydarzenia miały najwięcej błędów, wpadek z programów informacyjnych. Przypuszczam że większość to "dzieło" pani Grabarczyk :D Dzisiejsze Wydarzenia zakończyła słowami - Idę poćwiczyć rozciąganie ust :x Miało to być nawiązanie do materiału kończącego Wydarzenia. Zabrzmiało lekko dwuznacznie :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#399

Post autor: Ama18 » (śr) 05 sie 2009, 16:43

To, że "Wydarzenia" mają najwięcej wpadek to prawda, ale nie zdaje się, by pani Grabarczyk miała na to aż tak duży wpływ.
Maj nie był dobrym czasem pod względem liczby antenowych wpadek dla „Wydarzeń”. Twórcy serwisu Polsatu popełnili w maju 12 uchybień, poprawiając swój kwietniowy wynik o 2 błędy i tym sposobem stając się niechlubnym liderem.
Jak można rozumieć sformułowanie "antenowa wpadka"? Jeżeli można pod to pojęcie podciągnąć błędy językowe prezenterów, pomylenie zapowiedzi to pani Grabarczyk włożyła do wyniku Wydarzeń kilka... milionów groszy :x .

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#400

Post autor: michal » (śr) 05 sie 2009, 19:50

Wiecie może dlaczego zawsze w Wydarzeniach po forszpanie w Wydarzeniach, gdy kamera znajdująca się w głębi studia zbliża się po raz drugi do Gugały, przez studio z prawej na lewą stronę od kamerzysty przechodzi jakiś facet? Jest to stały element programu i zastanawiam się jaki jest zakres obowiązków osoby będącej na tym stanowisku, może on coś podczas forszpaniu trzyma coś dla Gugały? Obawiam się jednak, że nie ma to żadnego celu, a ktoś to wymyślił, sądząc że jest to bardzo profesjonalne. W "Nie do wiary" też tak panienki w miniówach chodziły po studiu podczas przerywników.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#401

Post autor: Ama18 » (czw) 06 sie 2009, 13:39

W TVN24 też jakiś człowiek podczas pokazywania przez kamerę "planu ogólnego" przechodzi obok kamer "naziemnych", może to jakiś operator? Choć oczywiście istnieje możliwość, że jest to robione dla "szpanu".

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#402

Post autor: TinkiWinki » (czw) 06 sie 2009, 18:07

To może być wózkowy :x W TVN24 i TVP INFO podgląd na siebie i na bieżący program prowadzący ma na monitorku zainstalowanym pod kamerą. Nie wiem dlaczego ale w Polsat News monitor z podglądem jest na dodatkowym wózku który w zależności od ustawienia kamery jest przestawiany. Widać to po Wydarzeniach kiedy jest ujęcie na całe studio. Kamera z prezentera obraca się w drugą stronę a za plecami operatora jakiś pan przestawia właśnie wózek z monitorem.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#403

Post autor: michal » (czw) 06 sie 2009, 19:31

TinkiWinki pisze:Nie wiem dlaczego ale w Polsat News monitor z podglądem jest na dodatkowym wózku który w zależności od ustawienia kamery jest przestawiany. Widać to po Wydarzeniach kiedy jest ujęcie na całe studio. Kamera z prezentera obraca się w drugą stronę a za plecami operatora jakiś pan przestawia właśnie wózek z monitorem.
Tak, to rozumiem i widzę w tym cel, bo prowadzący przechodzi do gościa po drugiej stronie studia. Ale czemu on musi przechodzić tuż po forszpanie? Co obsługuje (ustawia) w trakcie forszpanu, że widz codziennie musi to oglądać?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#404

Post autor: Dawid_sc51 » (czw) 06 sie 2009, 23:20

No może oni tak chccą. Kto ich tam wie.

TomekTVR
Coś z niego/niej będzie
Posty: 203
Rejestracja: (ndz) 28 cze 2009, 13:27
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Warszawa / Vilnius

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#405

Post autor: TomekTVR » (pt) 07 sie 2009, 10:32

michal pisze:Wiecie może dlaczego zawsze w Wydarzeniach po forszpanie w Wydarzeniach, gdy kamera znajdująca się w głębi studia zbliża się po raz drugi do Gugały, przez studio z prawej na lewą stronę od kamerzysty przechodzi jakiś facet? Jest to stały element programu i zastanawiam się jaki jest zakres obowiązków osoby będącej na tym stanowisku, może on coś podczas forszpaniu trzyma coś dla Gugały? Obawiam się jednak, że nie ma to żadnego celu, a ktoś to wymyślił, sądząc że jest to bardzo profesjonalne. W "Nie do wiary" też tak panienki w miniówach chodziły po studiu podczas przerywników.
Może być, że ten lot kamery jest nagrany raz, a teraz ciągle powtarzają :D
Mi się zdaje, że w Faktach też jest nagrany, albowiem w czasie lotu na ekranie widać napis "Fakty", a kiedy przełącza się inna kamera na prezentera, napisu już nie ma :P
Rawr!

ODPOWIEDZ