Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Aktuelle Kamera

"Fakty", "Wydarzenia" i inne programy informacyjne stacji TV.
Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Aktuelle Kamera

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Dawid_sc51 » (sob) 18 lip 2009, 11:56

Aktuelle Kamera - serwis informacyjny telewizji NRD. Odpowiednik polskiego Dziennika Telewizyjnego, którego główne wydanie było emitowane tak jak w Polsce, czyli o godzinie 19.30. Pierwsze wydanie wyemitowano 21 grudnia 1952 roku. Ostatni program nadano 14 grudnia 1990 roku.

Prezenterami serwisu są m.in. Renate Krawielicki, Angelika Unterlauf, Wolfgang Lippe oraz Klaus Ackermann.
Aktuelle Kamera - 09.11.1989r. Prowadzi Angelika Unterlauf
http://www.youtube.com/watch?v=Yv9dnSi_KK8


Tu chciałbym porozmawiac o tym programie i ogólnie o telewizji z b. NRD.
Ps. ma ktoś może program aktuelle Kamera, chodzi mi o jakieś urywki.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: TinkiWinki » (wt) 28 lip 2009, 18:23

Powtórki tyle że jakiegoś dziennika ZDF są na kanale ZDF INFO. Są to powtórki sprzed 20 lat. Akurat trafiłem na coś o Polsce. Śląsk się chciał odłączyć :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A tamten filmik z YT to z jakiego był kanału? Dziennik/Wiadomości z początku lat 90-tych były nagrywane? Są w archiwach? Na TVP Historia mogliby je powtarzać.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Dawid_sc51 » (sob) 01 sie 2009, 2:02

Ten link był z DDR Fernsechen - czyli Telewizja NRD. A program to odpowiednik naszedo "DT" i także nadawany o 19:30

ODPOWIEDZ