Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Fakty TVN

"Fakty", "Wydarzenia" i inne programy informacyjne stacji TV.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: Ania » (ndz) 03 lip 2005, 23:38

Stys?awa jutro w Fucktach ;) czyli dzielnie wraca po urlopie do pracy ;)

Co do Rymana to moze ma nudne powitania za to Piotr Marciniak przegina z "co dzisiaj jeszcze pokazemy ? " :) ale i tak ich obu uwielbiam za to ze nie są Kajdanowiczem ;) z resztą sama Justyś nie może prowadzi? Fucktów cały tydzien więc póki nie ma szans na powrót Anity....

Co do melodyjki to juz wstydz się przyzna? ale nawet nie wiem jak brzmiała ;)
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: tobi » (ndz) 03 lip 2005, 23:45

Marciniak jest REWELACYJNY i pasuje mi na number one w Faktach.
Ktoś policzy? ile naszej homofobki z TVN nie było?

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: Ania » (ndz) 03 lip 2005, 23:54

prawie 2 tygodnie
^@^
Obrazek

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: viper » (ndz) 03 lip 2005, 23:58

Ania pisze:Co do melodyjki to juz wstydz się przyzna? ale nawet nie wiem jak brzmiała ;)
No coś ty, na pewno pami?tasz, jak zaczyna?y się Fakty przed pojawieniem się nowego studia... Na stronie poprzedniej jest link do filmiku pt. "Fakty ?apu-capu", w którym ta melodyjka jest na samym początku. Troszeczk? zniekszta?cona (jakoś? nagrania jest, jaka jest), ale jak pos?uchasz, to ci się przypomni :)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: michal » (pn) 04 lip 2005, 0:06

Prosz? o wyjaśnienie. Kochanke się po?egna?a 3 tygodnie temu, bo Rymanowski by? 3 tygodnie w Faktach, ale wyst?powa?a jeszcze póŸniej przez tydzień w TVN 24. Zgadza się?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: Kajetan » (pn) 04 lip 2005, 9:26

michal pisze:Prosz? o wyjaśnienie. Kochanke się po?egna?a 3 tygodnie temu, bo Rymanowski by? 3 tygodnie w Faktach, ale wyst?powa?a jeszcze póŸniej przez tydzień w TVN 24. Zgadza się?
Nie zgadza się :wink: Gdy Justyna wakacyjnie ?egna?a się w "Faktach" ostatnich przed urlopem (pamiętam te "FAKTY" - było mnóstwo gadania o niczym, poziomem to wydanie nie odbiega?o od "Faktu" czy "Super Expressu") na wizji się nie pojawiła - w TVN24 potem jej nie było.
Tak więc urlop trwa? trzy tygodnie :) (Liczy?em, że jeszcze tydzień jej nie będzie :D ).

Prawdopodbny staje się urlop pod koniec sierpnia, bo sama Pochankowa rzeczywiście od września 2004 napracowa?a się troch? :lol:
183 posty - i super! ]

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: michal » (pn) 04 lip 2005, 13:50

No to dobrze myśla?em. Ale pojawiła się informacja, że dwa tygodnie i nikt nie prostowa?, więc zastanawaia?em się gdzie sie zgubi? jeden tydzień. :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: viper » (sob) 09 lip 2005, 21:39

Ciekawe, czy w nowym studiu Fakty będą kiedyś prowadzone na stojąco :) Tak miało by? od 6 września 2004, ale jak widać pomys? nie wypali?. A szkoda, bo to oszcz?dnoś? - nie trzeba obraca? centralnego sto?u. Tak jak podczas Sportu, wystarczy przystawi? "turystyczny" stoliczek przed ekran tylnoprojekcyjny, a za nim staną?by prezenter. Pami?tam kilka wyda? specjalnych jeszcze w starym studiu: Tomasz Lis prowadzi? je, stojąc przy pulpicie. Tak samo mog?oby by? w nowym studiu. I moim zdaniem nie wygląda?oby ?le.

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: Marcin » (sob) 09 lip 2005, 21:43

Ju? raz, podczas wyborów prezydenckich w USA takie Fakty były, a prowadzi? je Bogdan Rymanowski. Teraz nie wiem czy to dobry pomys?, może by?yby zbyt jednolite w stosunku do sportu i pogody. Ale mog?oby by? fajnie. :D

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: Kajetan » (ndz) 10 lip 2005, 16:17

viper pisze:Ciekawe, czy w nowym studiu Fakty będą kiedyś prowadzone na stojąco :) Tak miało by? od 6 września 2004, ale jak widać pomys? nie wypali?.
Tak nie miało by? - taką plotk?, informacj? poda? Medialink w ubiegłe wakacje. Co ciekawe, wg tego serwisu studio miało by? w ocieniach czerwonych - tak nie jest, kolejny raz MEDIALINK wyssa? sobie wtedy takie info z palca (inne, nieprawdziwe inf. to np o 4 edycji BB).

Osobiście uwa?am, że dobrze się sta?o, że informacje MEDIALINKu nie okazały się prawdziwymi. Bo po co sta? jak można siedzień? :lol:

Uwa?am, że obecnie w "Faktach" nie trzeba nic zmienia? (w sensie zjadów kamerowych, oprawy czy wysuwania się ekranu przy ?ączeniu się z dziennikarzem). Informacje to informacje, nie może by? tak ?eby w programie informacyjnym miał miejsce przerost formy nad treścią :!:
Tymczasem wczoraj Kajdanowicz - wg mnie nie było ?le mimo poczatkowej wpadki j?zykowej - przeprosi? w ko?cu. I te go?e protesty :lol:
183 posty - i super! ]

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: tobi » (pn) 11 lip 2005, 9:03

Kajetan pisze: Osobiście uwa?am, że dobrze się sta?o, że informacje MEDIALINKu nie okazały się prawdziwymi. Bo po co sta? jak można siedzień? :lol:

po to by program się wyróżniał od innych, by była to innowacja i nadanie jeszcze bardziej Innego chatrakteru...innego czyli lpeszego powa?nijeszego, przypominajacego dziennik zagranicznych kanałów traktujące informacje jako coś.

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: Kajetan » (wt) 12 lip 2005, 21:43

?adne dzisiejsze "Fakty" - Mazur na sam poczatek i warszawski alarm co do bomby w metrze, póŸniej S?apek i zaginieni Polacy (w tym Monika Suchocka) w Londynie, live Worocha, Kolenda -Zaleska (świetnie) o Cimoszewiczu, Tusku, Prezydium Sejmu, dalej jeszcze Sekielski o teczkach - ujawania? czy nie :wink: Środszpan dosy? pó?no, dwie informacje odczyta?a Styśka (m.in. wypadek pod Poznaniem), B?aszkowski o g?osowaniu na dwie r?ce jednego z radnych w Gda?sku :lol: , Bater z Rosji i Kostek na koniec z Torunia - ogólnie było bardzo dobrze (jedno z lepszych ostatnich wyda?).

Wczoraj natomiast mieli ma?e problemy techniczne - ucieli koniec materiału Kasi Kolendy, w niedziel? natomiast były literówki: zamiast Pawła Gadomskiego by? Gdomski, Luksemburg napisany ma?ą a nie wielką literą - k?opot z obrazem po materiale Mazura (pojawi? si ? Kajdan, na chwil? znowu MAzur i znowu Kajdan) :wink:
To już drugi tydzień Justyny, ciekawee czy będzie i trzeci - Ryman chyba na urlop się wybra? (pewnie d?u?szy ni? jeden tydzien) :shock: :wink:

I ostatnia informacja: Bajka Aleksandra będzie pracowa?a dla "Faktów" od 1 sierpnia - wg mnie to bardzo korzystny transfer dla TVNu , jak będzie się spisywa?a - zobaczymy w najbli?szym czasie :)
183 posty - i super! ]

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 12 lip 2005, 22:03

Pami?tam ją z relacji dla Faktów Lisa. Ciekawe jak teraz się rozwinie. Ostatnio miałem "przyjemnoś?" s?ucha? jej relacji z wyboru nowego papieża. 19 IV podczas zaj?? na uczelni dowiedzieliśmy się, że wybrano nowego papieża. Kiedy wraca?em busem do domu Ratzinger wyszed? na Balkon B?ogos?awie?stw - Bajka sta?ą w t?umie na Placu św. Piotra i nic nie widzia?a - podejrzewam, że ludzie oglądający telewizj? już wiedzieli kto jest papieżem, ona musiała czeka? na podanie nazwiska. Pytam więc po jaką choler? tam stała skoro to radio - tutaj liczy się s?owo a nie obraz. RMF by? wówczas spó?niony jak cholera. W dodatku fatalnie sz?a im rozmowa w tymczasowym studiu uruchomionym w krakowskiej kurii - ciągle im przerywali i ?ączyli się z Watykanem, a tam ca?kowicie zagubiona Bajka.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: tobi » (wt) 12 lip 2005, 22:27

Kajetan pisze:
I ostatnia informacja: Bajka Aleksandra będzie pracowa?a dla "Faktów" od 1 sierpnia - wg mnie to bardzo korzystny transfer dla TVNu , jak będzie się spisywa?a - zobaczymy w najbli?szym czasie :)

ona już była w FAKTACH za Leesa epoki

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: michal » (wt) 12 lip 2005, 23:12

Kajetan pisze:?adne dzisiejsze "Fakty" -

(...)

B?aszkowski o g?osowaniu na dwie r?ce jednego z radnych w Gda?sku :lol: ,
Ten materiał bardzo mi się podoba? :)
Kajetan pisze: Wczoraj natomiast mieli ma?e problemy techniczne - ucieli koniec materiału Kasi Kolendy, w niedziel? natomiast były literówki: zamiast Pawła Gadomskiego by? Gdomski, Luksemburg napisany ma?ą a nie wielką literą - k?opot z obrazem po materiale Mazura (pojawi? si ? Kajdan, na chwil? znowu MAzur i znowu Kajdan)
Wczorajsze i dzisiejsze Fakty oglądałem. Kojarz? jedynie uci?cie ko?cówki Kolendy Zaleskiej oraz wiem, że zauwa?y?em w wizytówce jakąś inną literówk? , ale już wylecia?a mi z g?owy.
doktorfaustus1 pisze:Kiedy wraca?em busem do domu Ratzinger wyszed? na Balkon B?ogos?awie?stw - Bajka sta?ą w t?umie na Placu św. Piotra i nic nie widzia?a - podejrzewam, że ludzie oglądający telewizj? już wiedzieli kto jest papieżem, ona musiała czeka? na podanie nazwiska.
To nie tak. Najpierw wychodzi? kardyna? i to on og?asza? kto jest papieżem. Wcześniej tego nikt jeszcze nie wiedział. Po 5 minutach za krzy?em nowy papież wyszed? na balkon.
tobi pisze:
Kajetan pisze: I ostatnia informacja: Bajka Aleksandra będzie pracowa?a dla "Faktów" od 1 sierpnia - wg mnie to bardzo korzystny transfer dla TVNu , jak będzie się spisywa?a - zobaczymy w najbli?szym czasie :)

ona już była w FAKTACH za Leesa epoki
No tak, ale jako korespondentka RMF FM. Teraz będzie w zespole Faktów, a to zupe?nie co innego :D Mam jedno jej ma?e zdj?cie w ramkach z 2002 roku.

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ