Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Fakty TVN

"Fakty", "Wydarzenia" i inne programy informacyjne stacji TV.
Awatar użytkownika
krisso
Chipsy przyszły
Posty: 79
Rejestracja: (pt) 05 sie 2005, 13:37
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#496

Post autor: krisso » (pt) 01 wrz 2006, 10:23

Aivlis pisze:Dzięki Grzesioo, filmik wymiata :D :* :* :* :*
Bardzo ciekawy materiał ;)
KONSTYTUCJA RP z 2 Kwietnia 1997 Art. 54, punkt 1:
"Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji"

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#497

Post autor: Black Jack » (pt) 01 wrz 2006, 18:56

:oo Czy ja dobrze rozumiałem wczoraj Agatę Adamek :>
No, to muszę to babci pokazać, która twierdzi, że ja jestem ''oklęty'' :x :x :x

Pani w telewizji to już jednak nie przystoi takich słów używać :x :x :x
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#498

Post autor: Grzesioo » (pt) 01 wrz 2006, 19:53

W downloadzie,dział filmiki jest ten filmik w lepszej jakości.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#499

Post autor: tobi » (pt) 01 wrz 2006, 22:56

Piotrek pisze:Pamiętacie to:
Obrazek

A teraz zauważyłem to:
Obrazek
Na drugim zdjęciu nie ma śladu po ekranie.

Czyli możemy sądzić, że już na stałe usunięto ten ekranik...

Sorry za dwa posty pod rząd.

Powinni powrócić do korzystania z niego, fajny bajer.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#500

Post autor: tobi » (śr) 13 wrz 2006, 12:04

Dlaczego poniedziałkowe Fakty o 19 prowadził Grzegorz Kajdanowicz. W taki dzień?
O 17.30 Debate nt 11 września w TVN24 prowadziła Justyna Pochnake i naturalnym wydawało mi się, że to Durczok będzie miał FAKTY TVN o 19.

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#501

Post autor: Robin » (ndz) 17 wrz 2006, 0:09

Ale Durczok miał Fakty w zeszłym tygodniu, aż do piątku. :D A potem 3 dni Kajdan i wypadło akurat na 11 września. Raczej dziwne byłoby jakby na jeden dzień pojawił się Kamil, takie nie w stylu grafika Faktów. :x

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#502

Post autor: michal » (pn) 02 paź 2006, 20:43

I 19:00 obecnie jest już całkowicie ciemno i przed Faktami podświetlony PKiN widać bardzo wyraźnie i ładnie to wygląda. Jednak mimo ciemności nie jest codziennie tak samo jak można było się spodziewać. Czekam na zimę jak będzie śnieżnobiało albo jak będzie jakaś zawierucha. Na święta pewnie będzie nieźle wszystko przystrojone.

W sobotę (a moze wczoraj) zauważyłem, że na bloku na dole, który jest na pierwszym planie, pojawiła się ogromna biała wielkoformatowa reklama (ciekawe czy specjalnie :P). Podejrzewam, że to jest Skoda Roomster, bo coś podobnego jest na naszych autobusach. Kiedy pierwszy raz ją widziałem była wyraźna, oświetlona, a dziś wszystko w jej okolicy było ciemne i była słabo widoczna. Można powiedzieć, że Skoda ma teraz codziennie reklamę za darmo.

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#503

Post autor: michal » (czw) 05 paź 2006, 19:05

Haha, Fakty nie pozwolą komuś na darmową reklamę. Banner Skody Roomster został teraz zasłonięty zegarem, który przewędrował z prawego górnego rogu na środek. Nie spodziewałem się tego i kapsa nie ma :) W ostatnich dniach był wyraźnie już podświetlony.

EDIT - wstawiam zdjęcia z 6 października

Obrazek

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#504

Post autor: michal » (wt) 17 paź 2006, 1:25

Dziś mieliśmy też wpadkę w Faktach Popołudniowych. Anita Werner czytała informację o postawieniu zarzutów byłemu posłowi Jerzemu Sztelidze. W ozdobniku było jego zdjęcie oraz napis, że poseł, że zarzuty, coś takiego. Nie było materiału, więc od razu nastąpiło przejście do kolejnego tematu - o ludziach, którzy zarazili się włośnicą po zjedzeniu miesa dzika. Zmienił się więc ozdobnik na następujący: Napis "Dzika włośnica", a na zdjęciu... poseł Szteliga :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#505

Post autor: michal » (wt) 17 paź 2006, 20:42

Co myślicie o dzisiejszym materiale o w Faktach o piractwie w internecie? Tylko u nich o tym słyszałem. Policja od dzisiaj organizuje naloty na internautów za udostepnianie plików oraz za ich ściąganie. Podobno pierwsze aresztowania już były w Koszalinie (3 osoby), a za toen czyn grozi 8 lat. Ja się tak przeraziłem, że od razu wszystko pozamykałem. ;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#506

Post autor: Ania » (wt) 17 paź 2006, 20:54

Szczerze powiem ze dość rozbawił mnie ten materiał. Niech zaczną robić płyty w rozsądnych cenach to ludzie zaczną kupować legalne a nie piraty.
Ja tam zawsze sie bałam kupować z Bema ) poznanski odpowiedinik stadionu 10 lecia) bo podobno wybuchały ale czasem kupiałm

CD muza - 15 zł
CD gra - 30
DVD film 45 a zazwyczaj na jednym były 2 filmy

Sciaganie z neta też nie jest jak dla mnie niczym złym... jak przestaną zdzierac to moge kupic legala. Kiedyś kupiłam kilka gier ale kosztowały 50 czy 60 zł ...

A nie 90 czy 100 a już za CD z muzyka za 50 zł to wogóle przewał maxymalny...

Z reszta ja sobie słucham muzy na minidiscu :D i co ? mam sobie kupic taka płyte w sklepie ?
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#507

Post autor: tobi » (wt) 17 paź 2006, 21:54

michal pisze:Haha, Fakty nie pozwolą komuś na darmową reklamę. Banner Skody Roomster został teraz zasłonięty zegarem, który przewędrował z prawego górnego rogu na środek. Nie spodziewałem się tego i kapsa nie ma :) W ostatnich dniach był wyraźnie już podświetlony.

EDIT - wstawiam zdjęcia z 6 października

Obrazek

Obrazek

a mnie ciekawi, czy ludzie tam mieszkający mają jakieś zyski z tego, że na ich oknach wisi ta szmata.Przecież tam ludzie mieszkają. Reklamy w Wwie serio przeszkadzają, zabijają miasto.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#508

Post autor: michal » (wt) 17 paź 2006, 22:27

Ania pisze:Szczerze powiem ze dość rozbawił mnie ten materiał. Niech zaczną robić płyty w rozsądnych cenach to ludzie zaczną kupować legalne a nie piraty.
Wg mnie takie aresztowania i nękanie też się może do tego przyczynić. Z kolei jak ludzie będą kupowac płyty tylko legalne to obniżą sie ceny. Ceny są wysokie, bo ludzie nie kupują, a wytwórnia musi zarabiać. I można powiedzieć, że zarabia na uczciwych jeleniach, albo bogaczach, którym żadna cena nie robi różnicy.
Ania pisze: Sciaganie z neta też nie jest jak dla mnie niczym złym... jak przestaną zdzierac to moge kupic legala.
Ja akurat nie pytałem jakie Ty masz podejście na ten tematy, tylko czy się jakie wrażenie zrobiło przesłanie informacyjne tego materiału. Widze, ze to po Tobie spływa. Ale nie boisz się, że ściągając coś złapiesz to z serwera policyjnego (zasadzki), no i tą samą drogą będziesz coś sama miała na stanie, co zainteresuje policję? Jeszcze się znajdą potem psychopaci, którzy będą na Ciebie honorowo donosić jak jeden motorniczy z Wrocławia, który najpierw zasadzał sie na pedofilów, a potem mu odbiło i urządzał zasadzki na ludzi robiących sobie jaja z Kaczek). Wiesz, ja nie chciałbym, aby przyszli do mnie policjanci z wizytą i zakuli w kajdanki. A potem siedzenie w celi w Bytomiu z Rutkowskim. Ja póki co mam co robić i chcę cieszyć się wolnością :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#509

Post autor: ArO » (wt) 17 paź 2006, 23:08

michal pisze:Wg mnie takie aresztowania i nękanie też się może do tego przyczynić. Z kolei jak ludzie będą kupowac płyty tylko legalne to obniżą sie ceny. Ceny są wysokie, bo ludzie nie kupują, a wytwórnia musi zarabiać. I można powiedzieć, że zarabia na uczciwych jeleniach, albo bogaczach, którym żadna cena nie robi różnicy.
W czasach kiedy płyty sprzedawały się po 500 tysięcy egzemplarzy płyty były ogromnie drogie. Kosztowały dużo więcej niż kasety. Dopiero wtedy kiedy sprzedaż mocno spadła to ceny zaczęły lecieć w dół. Jestem przekonany, że jeżeli taka sprzedaż by sie utrzymała do dziś to nikt by nie pomyslał zeby tak obniżyć ceny.

Jeśli chodzi o podejście to ja się obawiam. Nie znam osoby ktora niczego nie sciaga z netu nielegalnie. Ja również ściągam.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#510

Post autor: Ania » (śr) 18 paź 2006, 1:24

Nie nie zrobiło to na mnie wrażenia. Bo jedyne co mogą zrobić to wejsc i zająć mi komputer. Jeżeli nie jest na mnie to nie mają nawet i do tego prawa. Ponad to ciekawa jestem jak udowodnią że ja cokolwiek sciągałam ?
Że np z komputera nie korzystał brat siostra itp :] I tak koło się zamyka i otwiera się droga dla dobrego adwokata. Słowem moga takiej osobie skoczyć :]

Ten materiał był bardziej o osobach rozpowszechniających to w necie a to już całkiem inna historia.
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ