Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Fakty TVN

"Fakty", "Wydarzenia" i inne programy informacyjne stacji TV.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#316

Post autor: Ania » (wt) 02 maja 2006, 1:09

And ale jak nikt nie chce jak chce :D

No fakt scenografia taka Rydzykowa ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#317

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 02 maja 2006, 9:17

Tak Kajtku widziałem! Po niedzielnym tabloidowym i wyjątkowo słabym wydaniu z Kajdanowiczem wszystko jest dobre. A teraz na poważnie - widać w tym wszystkim rękę Durczoka. Program był interesujący i wciągający. Nie przesadzili (jak to było w zwyczaju "starych" Faktów) z tematami lekkimi i o "dupie Maryny." Ciekawe jak będzie dzisiaj. Durczok rzeczywiście poddenerwowany, a belki do poprawy :D Fajny widok na Warszawę, zegar przed programem i kilka zdań opisu pod ozdobnikiem. No ale to wszystko już było - w Wiadomościach - od 97 zegar i widok na ul. Świętokrzyską, a od kwietnia 2004 dwa zdania dłuższego opisu pod każdym ozdobnikiem, kiedy wydawało się, że szefem \\` zostanie Durczok.
Poziom programu wyższy niz zwykle. Nie wiem co zrobią np Wiadomości, ale taki Tomasz Lis już teraz powienien martwić się o swoje Wydarzenia.

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#318

Post autor: Piotrek » (wt) 02 maja 2006, 9:40

No i Fakty trwały zdecydowanie dłużej... :smile:

A podał już ktoś wczorajszą oglądalność Faktów? :>

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#319

Post autor: Martin » (wt) 02 maja 2006, 10:27

A mnie się belki i ozdobniki (podłużne niczym z Wiadomości) nowych Faktów w ogóle nie podobają. Poprzednie są o wiele lepsze. Te wprowadzone wczoraj są niczym z painta. Myślałem, że zmiany w Faktach pójdą w innym kierunku... Także oprawa graficzna zła. Nowe Dobre ,moim zdaniem, jest przywitanie przez prowadzącego na stojąco (hehe, chyba Durczok musiał potem biec do tego biurka, żeby zdążyć :x trochę kondycji mu się przyda).
Ogólnie Fakty na 4-

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#320

Post autor: Piotrek » (wt) 02 maja 2006, 10:53

Ciekawe jak będą wyglądać Fakty popołudniowe :roll:

Awatar użytkownika
PabloOoOo
Chipsy przyszły
Posty: 71
Rejestracja: (pn) 06 lut 2006, 12:35
Lokalizacja: Z nikąd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#321

Post autor: PabloOoOo » (wt) 02 maja 2006, 10:57

And pisze:No i tak, jak mówiłem, są już dzisiejsze Fakty w Neostradzie :ok:

Obrazek
Obrazek

Gdyby ktoś chciał, to mogę je gdzieś wstawic. Ale ponieważ nikt nie chce, to trudno ;)

A wiecie, z czym mi się kojarzy to trugie ujęcie :>
Z tym:

Obrazek

A nie, to jest raczej ten magazynek do rozmów porannych (tj. "studio publicystyczne") :x
Jak to nikt nie chce JA CHCE I PROSZE O WYSTAWIENIE WCZORAJSZYCH FAKTÓW !!!!!!!! :)

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#322

Post autor: Piotrek » (wt) 02 maja 2006, 11:05

PabloOoOoOoOoOo masz to do ściągnięcia na www.neostrada.pl
ale ściągniesz tylko wtedy gdy masz Neostradę ;)

Awatar użytkownika
PabloOoOo
Chipsy przyszły
Posty: 71
Rejestracja: (pn) 06 lut 2006, 12:35
Lokalizacja: Z nikąd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#323

Post autor: PabloOoOo » (wt) 02 maja 2006, 11:14

Wiem ale nie mam Neo :D

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#324

Post autor: Piotrek » (wt) 02 maja 2006, 14:17

Press.pl pisze: "Faktów" będzie można oglądać jedynie w TVN-ie. TVN 24 zrezygnował z emitowania programu na swojej na antenie. W miejsce "Faktów" o 19., pojawi się godzinny magazyn ekonomiczny "Fakty, ludzie, pieniądze", prowadzony przez Romana Młodkowskiego. Szefowie telewizji liczą, że widownia "Faktów" w TVN 24 przejdzie do TVN-u – podnosząc tym samym wyniki oglądalności serwisu.
Mogliby nadać o tej godzinie w TVN24 powtórkę jakiegoś programu a nie nadawać "Fakty ludzie pieniądze". Ja właśnie się boję, że Fakty zamiast na tym zyskać to stracą :/

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#325

Post autor: Ania » (śr) 03 maja 2006, 0:01

Też taks sądze...

O ktoś trafnie porównał nowe belki do Painta :x dokładnie tak przecież te stare były świetne co im znowu odwaliło :>

A jak dzisiaj Durczok ???
^@^
Obrazek

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#326

Post autor: Kajetan » (śr) 03 maja 2006, 0:52

Ania pisze:A jak dzisiaj Durczok ???
Hmm, dziś mniej stremowany niż wczoraj, aczkolwiek stres dalej chyba mu towarzyszył.. Musi się rozkręcić :D Popełnił trochę błędów, na przykład 3 tygodnie do wizyty Papieża zastąpił 3 miesiącami (i to na samym początku programu). Poza tym nienajlepiej wyszło mu czytanie forszpanu <czasem słabiej było go słychać>, podobnie było w śródszpanie .. Wpadki oczywiście wybaczone, wydanie pod względem merytorycznym (w mojej ocenie chociaż) dobre, w "Kamilowych" "Faktach" więcej liveów, główny - pierwszy - temat jest bardziej opracowywany (to na plus w sumie) :D

Ech, Belki są wstrętne! Nie mogę na nie patrzeć na dzień dzisiejszy, kicz straszny! :x Może nie są aż tak złe, możliwe, że przesadzam, zapewne polubię ję w miarę wraz z upływem czasu i :lol: Ozdobniki mimo iż ciekawe również na razie mnie nie przekonują do końca :> Hyyh :D

Aaa, Monster - wczorajsze FAKTy trwały standardowo - 27 minut, dłuższe niż zwykle więc nie były :>
I OBOP: FAKTY 1 maja 3,57 mln widzów (33 proc. udziału), \\' 4,3 mln osób, 36-procentowe udziały zdaje się ponad :) Czyli FAKTY dużo, różnica między dziennikami jak na tę firmę badawczą niewielka :x
183 posty - i super! ]

Awatar użytkownika
PabloOoOo
Chipsy przyszły
Posty: 71
Rejestracja: (pn) 06 lut 2006, 12:35
Lokalizacja: Z nikąd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#327

Post autor: PabloOoOo » (śr) 03 maja 2006, 17:55

Wielkie dzięki :*

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#328

Post autor: Robin » (śr) 03 maja 2006, 18:13

Za nami już 2 wydania „Faktów” z Kamilem, więc i ja w końcu napiszę, co o tym myślę....

A więc jest bardzo dobrze, nareszcie dziennik na poziomie, bo ostatnio różnie z tym bywało. :x

Dobór tematów w poniedziałek i wtorek bardzo dobry, cieszę się, że już w poniedziałek zaczęto „Fakty” do Radia Maryja, potem był premier i rząd i własny sondaż „Faktów”, a dopiero na trójce obchody 1 maja (inne dzienniki z braku laku musiały to dać na 1. :x ). Durczok zaangażował m.in. Sekielskiego, który się ostatnio dość lenił. W I wydaniu duzo live’ów, trochę za dużo, atutem były fajne widoczki na Sopot i Zakopane na końcu. We wtorek plusem był mat Błaszkowskiego o Andrzeju Gwieździe, który otrzyma(ł) od Kacza odznaczenie i o Rywinie, których chce do Strasbourga. Czerwińska jakaś inna mi się wydała w swym materiale, spokojniejsza – wpływ Kamila? :x

Co do belek – średnio mi się podobają, ale ujdą, bardzo fajne jest dzielenie ekranu podczas live’ów :D , widok na Wawę na początku i zegar – super, przejścia między materiałami – oki, tło za prowadzącym – wspaniałe!! :D , najazd kamery na prowadzącego na początku – ciesze się bardzo, że zmienili. Podobnie podoba mi się widok na hol MBC. Za to początek czołówki zupełnie mi nie leżu, jest jakiś dziwny, te kolory, błękinozielone....)

Co do zapowiedzi głównego tematu dnia przez forszpanem, to fajne to jest, ale jak wiele osób pisze, mogą byćproblemy ze zdążeniem do stołu i jest to taki nerwowy element dziennika, stąd duża pomyłka w wydaniu wtorkowym, o której pisał Kajtek. :x

Ogólnie Kamil prawie bdb prowadzi, zdnereowanie wkrótce minie. Zauważyć za to można, że nie wymawia „w” w nazwiskach, więc mogliśmy usłyszeć „Kostkowski”, „Błaszkoski” i chyba także „Kioska”. To powinno zostać wyeliminowane.
:x

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#329

Post autor: Grzesioo » (śr) 03 maja 2006, 21:36

And pisze: Plików jest 6, z tym, że chyba po raz pierwszy do jednego pliku wrzucono po 2 materiały :> Są to:
  • 2006.05.01 - Rodzina radiem mocna i radio to on?
  • 2006.05.01 - UEntuzjazm i EUROcznica
  • 2006.05.01 - Premierowe badanie
  • 2006.05.01 - Święto z marszu
  • 2006.05.01 - Pieczęć na zdrowie
  • 2006.05.01 - Poko-lenie i widoki miast: Zakopane i Sopot (na koniec)
Do pobrania: powiedzmy przez tydzień ;-)[/size]
Uwaga! Filmy w formacie Real Media, dlatego do ich obejrzenia potrzebny jest Real Player lub (znacznie fajniejszy :-P) Real Alternative
Może daj jakieś capsy poglądowe z każdego z klipów.
A codec najlepsiej szukac na http://www.free-codecs.com/

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#330

Post autor: Kajetan » (czw) 04 maja 2006, 10:08

Wczorajsze FAKTY i zadowalają ale i rozczarowują, bo relacje reporterskie były bardzo udane, pominięcia jednak się zdarzyły :D
Najpierw krótko o belkach - powoli mnie przekonują, wczoraj zresztą już stosowali jakby dwie różne, jedne z tych pierwszych "nowych" FAKTOW i inne - gdzie mapa Polski była całkiem z brzegu ekranu, tzn jakby zanikała na końcu tej belkii - takie powinny ostatecznie być :D Poza tym zdecydowali się na pomarańczowy (słusznie), w łączeniach live i belkach właśnie jest już jednolity kolor :D

Kamil o dziwo zaczął sensacyjnie i zupełnie inaczej niż "Wiadomości" czy "Wydarzenia" - powroty do domów, 73 zabitych, 3000 pijanych itd.., Maciek MAzur live i świetna relacja z specjalnego helikoptera FAKTÓW (bardzo dobra relacja, różniąca się od tych które znamy i które zobaczyliśmy wczoraj w \\' czy Wydarzeniach, stąd wybaczam początek) :D , potem o dziwo Nowicki i ustawa o ratownictwie, 3 maja, a raczej prezydent, który zaczyna się pokazywać publicznie (ta jego ofensywa..) - materiał (rewelacyjny) Tomka Sekielskiego :)

WCzorajsze FAKTY mówiły wczoraj o nowej Radzie na Radio Maryja, mówiły tez o pylicy i górnikach (to za temat!) :? Tego Kamilowi nie wybaczę, wolał sensacyjną Zielińską niz zagranicę, którą zupełnie pominął (a gdzie o 113 ofiarach katastrofy lotniczej chociażby) :lol:
Co do reszty nie mam zarzutów :D
183 posty - i super! ]

ODPOWIEDZ