Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Puls Raport

"Fakty", "Wydarzenia" i inne programy informacyjne stacji TV.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: tobi » (pn) 21 kwie 2008, 9:51

ostatnio w roli prowadzacych pojawił się wieloletni reporter TVN24/o.Łódź Konrad Wachulec. eksperymentują, czy Ziemiec się okopuje i chce mniej pracować, a więcej zarabiać?

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: kamil » (pn) 21 kwie 2008, 14:21

tobi pisze:ostatnio w roli prowadzacych pojawił się wieloletni reporter TVN24/o.Łódź Konrad Wachulec.
Wachulec zadebiutował jako prezenter ''Puls Raportu'' w Lany Poniedziałek jeśli dobrze pamiętam. Teraz na zmianę z Maślakiem prowadzi również magazyn ''Reporterzy''.
A Ziemiec w tym tygodniu relacjonował wizytę Papieża w USA ;)

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: TinkiWinki » (pn) 28 kwie 2008, 23:09

Dzisiaj Puls Raport skończył pół roku. Był materiał z wpadkami :D
http://pl.youtube.com/watch?v=91cdfwuIpxs
http://www.zshare.net/video/11250091796e7142/

A tak było pół roku temu
http://pl.youtube.com/watch?v=3Siyk9rxyv8
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: TinkiWinki » (śr) 30 kwie 2008, 22:43

Od dzisiaj część Puls Raportu prowadzą na stojąco :x Sprzed ekraniku LCD :x To jakiś trend? Nagle wszyscy sobie przypomnieli że są potomkami Homo erectus? :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorzucili jeszcze grafikę "W 80 sekund dookoła świata"
Ostatnio zmieniony (czw) 01 maja 2008, 12:16 przez TinkiWinki, łącznie zmieniany 1 raz.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: looser106 » (czw) 01 maja 2008, 12:07

Ja jeszcze pamiętam, jak na podobnych ekranikach, może nawet mniejszych, pokazywano pogodę na TVP...
Zauważyłem, że grafika za prowadzącymi zmieniła się. Chciałem dać sreena dla porównania, ale mam jakimś problem, nie chce mi się grafika zapisać.
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Przemek » (czw) 01 maja 2008, 18:06

Obrazek

Screen ze startu. Po jakimś tygodniu zmienili na obecną.

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: looser106 » (pt) 02 maja 2008, 11:26

No właśnie to tło mam na na ripie. Za 10-15 lat takie filmy i zapy to będą perełkami :)
A tak właściwie, to coś ich zmusiło to zmiany scenografii? Czy ta nowa im bardziej odpowiada po prostu?
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: TinkiWinki » (wt) 06 maja 2008, 23:50

Zmiany w Puls Raporcie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: kamil » (śr) 07 maja 2008, 14:30

Dziś rano oglądałem ''Puls raport'' i nie mogłem wyjść z podziwu. Serwisy co 15 minut nadawane z newsroomu. Bardzo fajnie to wyglądało - standard światowy. Widzę, że już TW wrzucił już capsy do wątku Olgi Ptasińskiej. :D

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: TinkiWinki » (czw) 08 maja 2008, 19:58

Czym się różni malutki Puls raport od wielkich Faktów? Ano tym że PR potrafi ściągnąć piosenkę z Tajwanu a Faktu pobierają ja z YoiuTube. Dzięki czemu ta telewizja super nowej generacji serwuje swoim widzom kwadraciki na ekranie :x

ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazek Obrazek
Chłopaki z innego forum cały czas liczą na Fakty w 16/9 i HD a ci im serwują YouTube i filmiki z telefonów komórkowych :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: tobi » (wt) 13 maja 2008, 23:57

Puls: Wiadomości wcześniej niż u konkurencji
W najbliższy weekend rusza druga odsłona kampanii outdoorowej telewizji Puls zapowiadającej zmianę godziny nadawania sztandarowego programu informacyjnego stacji - Puls Raport - z godz. 19.30 na 18.30
Rozpoczynająca się 10 maja kampania jest kontynuacją prowadzonej od początku miesiąca kampanii teaserowej, w której wykorzystano intrygujące hasła „Kto wyprzedza wydarzenia?”, „Kto wyprzedza fakty?”, „Kto wyprzedza wiadomości?”. W drugiej fazie kampanii na billboardach pojawiają się twarze znanych telewidzom prezenterów serwisu informacyjnego PULS RAPORT, wraz z hasłem „Telewizja Puls przyspiesza o godzinę” oraz z informacją o wprowadzonych zmianach godzin nadawania serwisu, przynosząc tym samym odpowiedź na postawione w kampanii teaserowej pytania.

Zmiana godziny nadawania pierwszego wieczornego wydania Puls Raportu oznacza także zmiany w wieczornej ramówce, m.in. wcześniejszą godzinę rozpoczęcia teleturnieju „Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?”.

- Zapowiadając zmiany w ramówce programu celowo zdecydowaliśmy się na wykorzystanie formy kampanii teaserowej. – mów Katarzyna Kowalewska, Marketing Manager TV Puls.

Najnowsza kampania telewizji PULS prowadzona będzie na ulicach Warszawy, Gdańska, Szczecina i Katowic, przy wykorzystaniu kilku formatów siatek wielkoformatowych i billboardów typu „backlight”.
http://media2.pl/media/36248-puls-wiado ... encji.html

billboardy na ul. Waryńskiego w Warszawie robią wrażenie. Niewiele mniejsze od tvn-owskich plakatów. Widać nie szkoda kasy, i dobrze. Program się bije, przebija i w mojej ocenie.

inga
Chipsy przyszły
Posty: 42
Rejestracja: (sob) 14 cze 2008, 10:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: inga » (pn) 16 cze 2008, 22:24

Inny niż wszystkie pozostałe serwisy. Duży plus. Jakoś tak bardziej do ludzi, pozytywnie i kolorowo :D. Nie gwiazdują. Niektórzy reporterzy/rki świetni. Ja tam im kibicuję i cierpliwie czekam na miliardy Murdocha.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: michal » (pn) 16 cze 2008, 22:34

A ja sobie wczoraj ustawiłem ten kanał w telewizorze i dziś poraz pierwszy chciałem obejrzeć Puls Raport. Oglądanie pana Ziemca i pani Trzaskalskiej jednak nie należy do przyjemności, więc tuż po czołówce i piłkarskim temacie musiałem przełączyć. Dałem jednak im po Panoramie jeszcze jedną szansę. W ciągu 10 minut było chyba 5 minut reklam. Podziękował :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

inga
Chipsy przyszły
Posty: 42
Rejestracja: (sob) 14 cze 2008, 10:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: inga » (pn) 16 cze 2008, 22:41

Faktycznie te reklamy są denerwujące. I co do prowadzących też się zgadzam. Tej akurat pary nie trawię. Sprawę ratują zastępstwa... Od razu robi się jakoś tak świerzo.. Zresztą lubię jak prowadzący to reporterzy.

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: kamil » (wt) 17 cze 2008, 14:05

inga pisze: Tej akurat pary nie trawię.
Ziemiec to profesjonalista w odróżnieniu od Kasi. Błędem było ustanowienie jej współprowadzącą główne wydanie programu.
Od razu robi się jakoś tak świerzo..
Mi te duety zdążyły już się znudzić, więc ciężko tu mówić o jakieś świeżości.

ODPOWIEDZ