Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Puls Raport

"Fakty", "Wydarzenia" i inne programy informacyjne stacji TV.
Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: Poland » (śr) 18 cze 2008, 18:33

W sierpniu mają być podobno zmiany w Puls Raporcie :)
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: TinkiWinki » (czw) 19 cze 2008, 16:55

Pomysłowy jingiel promocyjny ma Puls raport :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Filmik do zobaczenia i do ściągnięcia

I tutaj już odwrócili Pauline Drapałe (caps nr 11) coby ładnie się prezentowała :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: kamil » (czw) 19 cze 2008, 17:30

Mogliby sobie wyprodukować podkładki dla dziennikarzy. :D Wczoraj mignęło mi jak Józefowicz korzystał z czarnej, na której widniało logo ''Pulsu tygodnia''. Zerkał na nią jak oparzony. :D

inga
Chipsy przyszły
Posty: 42
Rejestracja: (sob) 14 cze 2008, 10:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: inga » (wt) 24 cze 2008, 23:33

kisiel205 pisze:W sierpniu mają być podobno zmiany w Puls Raporcie :)
co wiesz, jakies personalne roszady? Najwyzszy czas. Jak pokombinują przy prowadzących to im dobrze zrobi. Do reporterów nie mam uwag. Ale jaki jest sens, ze prowadzą 2 osoby jak to widać, ze czytają z promptera, a nie gadają ze sobą. W CNN jest masa naturalnych, spontanicznych gadek, a tu co chłopczyk i dziewczynka, dla każdego coś miłego?

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: Poland » (czw) 26 cze 2008, 9:25

Potwierdzam swoje słowa - będą zmiany w Puls Raporcie. O dziwo tak jak w TVP INFO tak i tu do zmian dojdzie w sierpniu. Więcej : http://www.wirtualnemedia.pl/article/23 ... oprawe.htm
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: TinkiWinki » (śr) 02 lip 2008, 19:24

Programy informacyjne często kopiują tematy. Np. materiał o pani sołtys urzedującej od 50 lat widziałem gdzieś już w poniedziałek.
Obrazek Obrazek
Najczęściej kopiują z TVN-u :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

mike
Chipsy przyszły
Posty: 68
Rejestracja: (pt) 13 cze 2008, 22:50
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: mike » (śr) 02 lip 2008, 19:48

A ja mam wrażenie, że jest odwrotnie, że to TVN kopiuje i spija śmietanke, bo ma większą oglądalność. Wiele tematów widziałem po puls raporcie w faktach.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: TinkiWinki » (śr) 02 lip 2008, 19:59

Możliwe, ja kilka razy widziałem skopiowane tematy na Superstacji, wszystkie z Faktów, wszystkie robione na następny dzień po emisji w TVN-ie :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

mike
Chipsy przyszły
Posty: 68
Rejestracja: (pt) 13 cze 2008, 22:50
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: mike » (śr) 02 lip 2008, 20:05

no to niezłe dziennikarstwo, z walorem newsowym wtedy chyba kiepsko :)

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: Przemek » (śr) 16 lip 2008, 17:14

Telewizja Puls ogłosiła dzisiaj istotną zmianę swojej strategii programowej - zakończenie nadawania programów informacyjnych na żywo. Zgodnie ze swoją misją dostarczania widzom szerokiego spektrum programów o tematyce rodzinnej, spółka podjęła decyzję o położeniu większego nacisku na realizację programów o charakterze rozrywkowym i rodzinnym. Podjęta decyzja będzie się wiązała z reorganizacją w TV Puls.


Telewizja Puls rozpoczęła nadawanie codziennych programów informacyjnych w październiku 2007 r. Pomimo ustanowienia wysokich norm w całej produkcji wiadomości oraz profesjonalnego poziomu i ogromnego zaangażowania zespołu Telewizji Puls, kontynuacja strategii codziennego nadawania programów informacyjnych na żywo, na tym etapie rozwoju spółki, z przyczyn biznesowych nie jest już możliwa.
;( ;( ;( Bardzo zła i głupia decyzja...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: michal » (śr) 16 lip 2008, 17:21

Przemek pisze: ;( ;( ;( Bardzo zła i głupia decyzja...
Ale spodziewana i jedynie słuszna. Przecież klapa była oczywista. Produkować dalej program, którego prawie nikt nie ogląda?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: Przemek » (śr) 16 lip 2008, 17:46

• Dziś Puls po raz ostatni emituje ”Puls Raport”

Telewizja Puls rezygnuje z nadawania newsów. Dziś o 18.30 zostanie wyemitowane ostatnie wydanie serwisu informacyjnego ”Puls Raport”.
O likwidacji programu zespół Pulsu poinformowano na dzisiejszym zebraniu. Nikt się tego nie spodziewał, ponieważ właśnie remontowane jest studio serwisu, a pracownicy otrzymali podwyżki. Według informacji ”Presserwisu” o rezygnacji z ”Puls Raportu” zdecydował amerykański udziałowiec Pulsu – koncern Ruperta Murdocha News Corporation.
”Puls Raport” ukazywał się od października ub.r., kiedy to telewizja wystartowała z nową ramówką. Miał dwie emisje dziennie: o 19.30 (w maju br. przesunięto to wydanie na 18.30) i o 22. Programem kierowała Amelia Łukasiak, dyrektor programów informacyjnych Pulsu. Zespołem reporterów ”Puls Raportu” kierował Jacek Karnowski – który jest też wydawcą ostatniego, dzisiejszego serwisu.
W dniach 1-15 lipca br. ”Puls Raport” o 18.30 miał średnio 67 tys. widzów i 0,87 proc. udziału w rynku (AGB Nielsen Media Research).

www.press.pl
:(

Ciekawe co z rewelacyjnymi Drapałą i Maślakiem... Trzaskalska gdzieś się na pewno wepcha.

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: looser106 » (śr) 16 lip 2008, 18:02

No to długo byli na antenie. Ostatnio czasami nawet zerknąłem na Puls Raport, ale powiem bez bólu, że jest mi obojętne, czy on bedzie, czy nie. Ziemiec nie bedzie miał gdzie wracać, gdy już wyzdrowieje :>
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: Poland » (śr) 16 lip 2008, 18:38

Kiedyś widziałem ten program - naprawdę bardzo ciekawy szkoda że upada :(
Poland - Aktywnie najlepszy

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: viper » (śr) 16 lip 2008, 18:44

Może "gwiazdy" Puls Raportu przejdą do TVP i zasilą ekipy Wiadomości, Panoramy, Teleexpressu albo TVP Info?
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ