Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Puls Raport

"Fakty", "Wydarzenia" i inne programy informacyjne stacji TV.
Justine

Puls Raport

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Justine » (śr) 31 paź 2007, 19:46

Od niedzieli w telewizji "Puls" możemy oglądać nowy serwis informacyjny "Puls Raport". Staryuje on o godz. 19.30. Czy zatem ma szanse przetrwać i przebić "Wiadomości" emitowane o tej samej godzinie?
Co o tym myślicie? Co myślicie o "Puls raporcie"?

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Poland » (śr) 31 paź 2007, 20:15

Ty masz z tym serwisem jakiś obłęd bo wcześniej pisałaś :
w NIEDZIELĘ RUSZYŁ NOWY SERWIS INFORMACYJNY "PULS RAPORT". cO CIEKAWE serwis ten emitowany jest o tej samej godzinie co "Wiadomości" na TVP, czyli o 19.30. czy zatem będzie konkurencją dla "Wiadomości", zdobędzie więcej widzów?
Moim zdaniem nie!!! Dzieli go wiellka przepaść z "Wiadomościami" i jeszcze dużo brakuje "pulsowi.." do "Wiadomości" na TVP1. Ale bardzo jestem ciekawa co Wy myślicie na ten temat?
Oglądaliście już "Puls raport"?
Jak Wam sie podoba?
Pozdrawiam i bardzo liczę na Wasze opinie!

a o Puls Raporcie możemy mówić tu a nie tam. Mi się serwis podoba i zaakceptuje wszystko oprócz reklam.
Poland - Aktywnie najlepszy

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: tobi » (czw) 01 lis 2007, 1:38

a co do opinii. Śledzę, i przecieram oczy ze zdumienia każdego dnia. Małe studio, słaba, a jednocześnie w mairę wyraźna grafika. Prowadzący Ziemiec - jak zawsze ok, ceniłem go szczególnie podczas dogłębnych rozmów z gośćmi i profesjonalnym prowadzeniem magazynów informacyjnych w TVN24. Ale co robi p.Trzaskalska (wieloletnia pogodynka ) w dzienniku informacyjnym i to obok Ziemca!!?? To psuje mi smak całości.
Mają kilka dobrych nazwisk jak Pyza, Lipko.
Nie można porównywać do obecnych już na polskim rynku codziennych dzienników informacyjnych, ale warto śledzić, bo ciekawie dobierają tematy, materiały są ciekawe i ciekawie robione. Widzę szansę na zaistnienie w codziennych programach informacyjnych obecnych aktualnie, ale za jakiś rok.
No i nie do zniesienia jest rozdzielanie dziennika od części sportowej i pogodowej reklamami. Nigdy nie wyczekuje końca dziennika, bo na reklamach już mój pilot jest używany.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: TinkiWinki » (wt) 04 mar 2008, 21:38

Puls raport to wyjątkowy serwis informacyjny :D
W czołówce pojawia się jaśnie pan prezydent :x
Obrazek

W PR można trafić na dane ze strony PiS-u :D
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: TinkiWinki » (wt) 04 mar 2008, 21:38

Puls raport to wyjątkowy serwis informacyjny :D
W czołówce pojawia się jaśnie pan prezydent :x
Obrazek

W PR można trafić na dane ze strony PiS-u :D
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 05 mar 2008, 9:52

Prędzej lub później łapę na stacji położy PiS. Już teraz szefem publicystki jest propisowski Karnowski, a w przyszłości pojawi się tam więcej gwaizd pisowskiej publicystki.

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Dawid_sc51 » (czw) 06 mar 2008, 21:49

w Polsce juz chyba, żadna stacja telewizyjna nie jest pro- jakaś tam. To mnie niepokoji.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: tobi » (śr) 16 kwie 2008, 22:51

Telewizja Puls od maja 2008 roku zmieni porę emisji swojego magazynu informacyjnego - "Puls Raport". Stacja rezygnuje między innymi z godziny 19.30, która od lat należy do "Wiadomości" telewizyjnej Jedynki.
Od poniedziałku, 5 maja 2008 roku, serwis informacyjny TV Puls - "Puls Raport" nadawany będzie w tygodniu (od poniedziałku do piątku) o godz. 18.30 i 22.00, a w weekendy o 18.30 i drugie wydanie po filmie ok. godz. 22:15.
http://media2.pl/media/35429-puls-rapor ... ciami.html

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: kamil » (czw) 17 kwie 2008, 10:02

No i to było do przewidzenia od samego początku. Podobnie skończyłoby wydanie o 12.00. ''Wiadomości'' pozostają niepokonane.

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Dawid_sc51 » (ndz) 20 kwie 2008, 0:16

kamil pisze:No i to było do przewidzenia od samego początku. Podobnie skończyłoby wydanie o 12.00. ''Wiadomości'' pozostają niepokonane.
Puls Raport nigdy się nie przebije, ponieważ od 18:30 do 20:15 są non stop nadawane programy informacyjne największych stacji. Puls Raport popełnił taki sam błąd jak FAKTY nadając swój program w tym samym czasie co WIADOMOŚCI. Wg mnie u nas o tych porach jest już wystarczająco dużo dzienników. Jeszcze wolne godziny są od 20 do 24.
Ale czynnikiem który mże mieć wpływna oglądalność PULS Raportu to nasz pan Prezydent w czołówce tego programu. Np. Superstacji rośnie oglądalnośc odkąd nie ma w niej polityków PiS-u, coś w tym musi być.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: michal » (ndz) 20 kwie 2008, 0:28

O godzinie 20:00 Puls już poniósł kiedyś klęskę nadając Wydarzenia. Wtedy ludzie już są przesyceni Wiadomościami i chcą oglądać filmy. A przed 18:30 to też się wydaje za wcześnie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Poland » (ndz) 20 kwie 2008, 12:33

Więc niech się przerzucą na 18:00 i 21:00 tam im nikt nie podskoczy.
Poland - Aktywnie najlepszy

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: kamil » (ndz) 20 kwie 2008, 12:59

kisiel205 pisze:Więc niech się przerzucą na 18:00 i 21:00 tam im nikt nie podskoczy.
O 18:00 są znowuż pasma lokalne na Dwójce. :roll: Myślę jednak, że 22:00 jest lepszą od 21.00 porą na informacje, bo między 20:00 a 22:00 ludzie wolą obejrzeć filmy, seriale czy rozrywkę, jakie serwują nam największe stacje. Wydanie o 18.30 mogłoby jednak rzeczywiście zostać przesnięte o pół godziny wcześniej. Serwis mógłby być krótki, dynamiczny, by nie powtarzać tych samych zapowiedzi i materiałów co o 22:00. A zamiast tak wielokrotnie zapowiadanego programu o 12:00 proponowałbym serwis o 14:00 z innym prowadzącym niż Olga Ptasińska. Myślę też, że dwa wydania prowadzone w parach to za dużo - wystarczy jedno wieczorne :D

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Poland » (ndz) 20 kwie 2008, 13:14

Z tego co wiem to wszystkie pasma półgodzinne między 17:00 a 20:00 są zajęte to jedynymi ratunkami dla Pulsu mogą być godziny 16:30,20:00 (to co że są filmy widz chce być na bieżąco z informacjami) i 22.
Poland - Aktywnie najlepszy

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: kamil » (ndz) 20 kwie 2008, 13:33

O 20.00 to Polacy przesyceni są programami informacyjnymi po ''Wiadomościach'' i ''Faktach''. Ponadto na Polsacie 2 powtarzają ''Wydarzenia'' (przypomnę, że kiedyś też były o 19.30). Nie ma co gdybać, zobaczymy jak program poradzi sobie o 18.30. Nie wróżę im jednak sukcesu.

ODPOWIEDZ