Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Jak oni śpiewają

Interesujące programy TV komercyjnych.
Vabrationek
Chipsy przyszły
Posty: 29
Rejestracja: (pn) 12 mar 2007, 8:31
Lokalizacja: Zgorzelec

Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Vabrationek » (sob) 17 mar 2007, 13:37

Jak Oni Śpiewają? - polski program rozrywkowy. Prowadzącymi są: Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz. Program emitowany od soboty 3 marca 2007 na antenie Polsatu w każdą sobotę.
Vabrationek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: viper » (sob) 17 mar 2007, 19:44

Dla mnie ten program jest cienki. Wolałem "Idola" i naprawdę szkoda, że musieli go zastąpić audycją na słabszym poziomie. Ci aktorzy z seriali śpiewają jeszcze gorzej niż "Idole".
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Vabrationek
Chipsy przyszły
Posty: 29
Rejestracja: (pn) 12 mar 2007, 8:31
Lokalizacja: Zgorzelec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Vabrationek » (ndz) 18 mar 2007, 19:00

Wczoraj Najsłabiej zaśpiewał Robert Moskwa serialowy Artur Rogowski z M jak Miłość.
Vabrationek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (ndz) 18 mar 2007, 23:39

Program beznadziejny. Tych fałszów nie da się słuchać. Jedynie ta Natasza śpiewa dobrze, ale to zdaje się jest piosenkarka, która gra, a nie aktorka. Nawet w eliminacjach do Eurowizji miała piosenkę... Organizacyjnie plajta. Częste pomyłki jury, wchodzenie sobie słowo, ogólnie niedogranie. Co chwila przerwy reklamowe, przeciąganie programu. Słodkiej Cichopek też nie da się słuchać (rz...ć się chce), Ibisz też nienaturalny

"- Krzysiu, jakie propozycje piosenek masz dla xxx za tydzień?"
"- Już podaję: (...)"

Wrrr.


I dziwię sie ludziom, którzy głosują na piosenki, żeby staremu dziadowi czy wyjej babie coś wybrać. A dlaczego Siudym czy ksiądz proboszcz nie dostają piosenek po angielsku, ale zamiast tego jakieś włoskie lub hiszpańskie? Aż taki były wstyd?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (wt) 20 mar 2007, 17:16

Ej weź poruta na maxa... choć i tak to nic w porównaniu z Show time czy jak mu tam było....
Polsat zawsze jakiś badziew odpieprzy, chce pokazać że umie to co TVN a niestety het daleko im do nich...

TzG też jest beznadziejny ale przynajmniej nie tak żenujący.
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
macias
Coś z niego/niej będzie
Posty: 220
Rejestracja: (czw) 11 sty 2007, 13:44
Lokalizacja: 71

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: macias » (wt) 20 mar 2007, 18:43

michal pisze:I dziwię sie ludziom, którzy głosują na piosenki, żeby staremu dziadowi czy wyjej babie coś wybrać.
Kiedyś miałem okazję obserwować realizację debaty politycznej w TVP3 Wrocław. W trakcie programu zadano widzom pytanie, na które mogli odpowiedzieć tak lub nie wysyłając sms'y na wskazany numer. Pod koniec programu realizatorzy pokazali wynik sondy - 75% na tak, 25% na nie. W głosowaniu wzięły udział 4 osoby. :) Mam wrażenie, że w przypadku JOŚ frekwencja może być podobna, o ile w ogóle wyniki nie są z góry zaplanowane. Nie dziwi Was to, że dziwnym trafem piosenki pasują do wykonawców ? Imo coś tu jest nie teges. :]

Vabrationek
Chipsy przyszły
Posty: 29
Rejestracja: (pn) 12 mar 2007, 8:31
Lokalizacja: Zgorzelec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Vabrationek » (pt) 23 mar 2007, 15:38

filmy spiewających gwiazd: na razie 2 :x
http://www.youtube.com/watch?v=ek7lB4jOai0 Marzena Sztuka ''let's get loud''
http://www.youtube.com/watch?v=JFtkwG6W02Q Agnieszka Włodarczyk ''Tyle słońca w całym mieście''.
Vabrationek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: viper » (sob) 24 mar 2007, 14:08

Jak pisze dzisiejszy "Fakt", Edyta Herbuś i Natasza Urbańska, występujące w programie, bardzo się nienawidzą. Uśmiechają się tylko na planie show, a prywatnie się nie lubią.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Jak oni śpiewają

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: michal » (sob) 24 mar 2007, 21:09

Agnieszka Włodarczyk zaśpiewała przed chwilą w taki sposób, że aż przechodziły ciarki.

Dostała same szóstki i to całkiem zasłużenie! Jakby ktoś przypadkiem spotkał nagranie na youtube (nie będzie to już niestety Vabrationek :/) to niech tutaj zamieści link.

I znowu ksiądz proboszcz dostał do wyboru za tydzień piosenkę polską i włoską. Po angielsku chyba nigdy nie zaśpiewa, nawet nie dostanie propozycji, bo byłaby katastrofa gdyby wygrała ta angielska pozycja. Podobne propozycje pewnie dostanie Siudym (a może już dostał, nie oglądałem).

Cichopek zachwyca się Płoszajskim jak napalona nastolatka. Jaki przystojny, jaki super itd. A moim skromnym zdaniem nie jest to żaden przystojniak i majtki zsikane na jego widok ma w Polsce tylko ww. Kasia Cichopek.

Robert Moskwa znowu fatalnie zaśpiewał, ale jury postanowiło chyba odgórną decyzją dyrekcji wejść mu w dupę.

Polsatowi mało kasy, show się nie zwraca. Wymyślono nowość - pasek z pozdrowieniami z 4,88 zł. I z tego co widze jest na to barani popyt.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Przemek » (ndz) 25 mar 2007, 10:40

Włodarczyk była świetna. Natasza jak zwykle OK. Przeszkadzała mi ta szopka w ciągu piosenki.
Źle że odpadała Figruska. Jednak największym nieporozumienim są dla mnie Herbuś, Płoszajski i ks. Proboszcz. Szkoda też M.Sztuki. Jednak myślę że odpadnie Lewińska.

PS. Gdy tylko znajdzie się na YT występ Agnieszki dam tu linka specjalnie dla Michała :x

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Poland » (ndz) 25 mar 2007, 14:03

Według mnie powinni zostać aż do finału: Natasza Urbańska (właściwie nie wiem co ona tutaj robi mogła robić płytę już po preselekcjach Eurowizyjnych(jak to robiła rok temu Kasia Cerekwicka)) i Agnieszka Włodarczyk źle że opadła Figurska (była fajna i ładna :] ) kosztem jakiegoś "babsztyla" z Klanu.
Z facetów dalej musi iść Robert Moskwa i ewentualnie Włodzimierz Matusiak lub Marek Siudym natomiast największym nieporozumieniem jest dla mnie Łukasz Płoszanski
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Ania » (ndz) 25 mar 2007, 17:01

Źle że odpadała Figruska
:shock: :shock: :shock: proszę was.... dolał wam ktoś coś do herbaty ? A może inny show oglądaliśmy ?

Przecież ta żenadnica ani śpiewać nie umie ani nic... tragedia szczególnie tą Shakire połżyła. Najpierw przez chwile się zastanawiałam po jakiemu ona w ogóle śpiewa. Potem zrozumiałam ze to było coś podobnego do ang... tylko że zmieniała słowa piosenki o melodii już nie mówiąc...
Masakra dobrze że odpadła...

Nieporozumienie to również Herbuś, Płoszasjki i Nejman...
W zasadzie to daje rade Włodarczyk Siudym i ta Natasza... A tak w ogóle to z jakiego się serialu wzięła ? Bo jakos nie kojarzę :]

No i mistrzyni cietej riposty Edzia z lodem rożkiem na głowie :> Chyba usiłowała naśladaować ubiorem Dodę niestety nie wyszło...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: michal » (ndz) 25 mar 2007, 17:45

Ania pisze: W zasadzie to daje rade Włodarczyk Siudym i ta Natasza... A tak w ogóle to z jakiego się serialu wzięła ? Bo jakos nie kojarzę :]
Z tego co pamiętam co mówili podczas eliminacji Eurowizji to ona gra w "Fali zbrodni". Można więc powiedzieć, że to reprezentantka Polsatu.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

POpieram
Przeciętniak
Posty: 156
Rejestracja: (wt) 02 sty 2007, 17:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: POpieram » (ndz) 25 mar 2007, 21:42

Ale dzisiaj w 'Tańcu z gwiazdami' pojechali po 'Jak ONI śpiewają'. :lol:
Kasia: Hubert, wolisz taniec, czy śpiew?
Hubert: po tym, co wczoraj usłyszałem wolę zdecydowanie taniec!

:x

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: michal » (pn) 26 mar 2007, 0:38

Tu jest ostatni występ Agnieszki Włodarczyk.

http://www.youtube.com/watch?v=-BtX9avi0DY
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ