Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Nie do wiary

Interesujące programy TV komercyjnych.
Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

Nie do wiary

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Robin » (sob) 30 wrz 2006, 13:47

Witam! Niedawno program "Nie do wiary" po bardzo wielu latach emisji zniknął z anteny TVN. Ja poszukuję motywu muzycznego z tej audycji. Czy ktoś z Was ma go albo wie, gdzie go znaleźć?

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nie do wiary

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: janekpogwad » (sob) 18 sie 2012, 21:29

Tymczasem po niecałych 6 latach "Nie do wiary" wraca do telewizji z nowymi odcinkami! Produkcją dalej zajmuje się ITI, ale program będzie emitowany w naziemnej TTV. Prowadzącym jest nadal Maciej Trojanowski, nieco się postarzał, ma teraz dłuższe włosy. Studio jest bardzo podobne do starego, również takie tajemnicze i przyciemnione. Czołówka pewnie zostanie ta sama - w końcu to był kultowy program.

Tutaj zapping z YT: http://www.youtube.com/watch?v=9bLwrhTXiTU
Poza tym sporo starych odcinków jest w TVN Playerze: http://tvnplayer.pl/programy-online/nie ... cinki,600/

Co ja myślę o tym programie?
Na pewno jest w wielu aspektach kontrowersyjny. Nie wszystkie tematy czy zagadnienia i tezy wysuwane przez Trojanowskiego są dla mnie, zadeklarowanego katolika, do przyjęcia. Poza tym sama osoba i przeszłość Trojanowskiego jest co najmniej dwuznaczna. Nie oznacza to jednak, że programu nie należy oglądać; trzeba mieć jednak na względzie swoje przekonania. Tematyka mistyczna, kontaktu z innymi światami, cywilizacjami, a nawet z Bogiem zawsze intrygowała i fascynowała człowieka. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystko jest takie proste, jakby się to wydawało po obejrzeniu "Strefy 11". To jest w zasadzie bardzo trudna tematyka, która graniczy przecież z filozoficznym i religijnym sensem istnienia, a także eschatologią. Żyjemy teraz w czasach, kiedy człowiek nie ma czasu stanąć i pomyśleć nad sobą samym. Telewizja próbuje za niego odpowiedzieć na najważniejsze pytania. Nie wykluczam, że ITI zdecydowało się na wznowienie serii ze względu... na koniec 2012 roku. :D Może trzeba podkręcić temperaturę, emocje?

Kończąc mój wywód przyznaję, że nie wszystkie "Nie do wiary" są od razu złe. Czasami były podejmowane bardzo ciekawe tematy dotyczące genialnych ludzi, zjawisk. Dlatego myślę, że warto zobaczyć na jesieni kilka nowych odcinków i sprawdzić tematykę. Bo może być naprawdę ciekawie. ;)

BW134
Coś z niego/niej będzie
Posty: 208
Rejestracja: (śr) 07 gru 2011, 18:07
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Katowice
Lokalizacja: Rybna, śląskie

Re: Nie do wiary

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: BW134 » (ndz) 19 sie 2012, 10:31

A co będzie na koniecc 2012? Końca świata miało nie być tylko bakun

ODPOWIEDZ