Strona 1 z 1

Taneczny show Mandaryny w Polsacie

: (wt) 18 lip 2006, 20:59
autor: viper
Ciekawe, czy przebije TVN-owski "Taniec z gwiazdami"... Dwa pilotażowe odcinki mają być nadane 20 i 27 sierpnia, a jeśli się spodobają, to program od września będzie emitowany na stałe.

http://wirtualnemedia.pl/document,,1405 ... _show.html

: (wt) 18 lip 2006, 21:13
autor: Grzesioo
No to TVN zrobił jej pewną reklame pokazując ją w Kulisach sławy :D

: (sob) 22 lip 2006, 1:37
autor: Ania
Mandaryna uczy tańczyć Renatę Beger
Mandaryna ujawniła w rozmowie z "Dziennikiem" , że jednym z gości jej tanecznego show będzie Renata Beger.

Piosenkarka powiedziała, że posłanki nie trzeba było namawiać do udziału w programie, i mimo że z profesjonalnym tańcem nie miała wcześniej nic wspólnego, to po trzech dniach ćwiczeń wypadła znakomicie.

Marta Wiśniewska przygotowuje się do premiery telewizyjnego tanecznego show. Dwa pilotażowe odcinki programu wyemitowane będą pod koniec sierpnia. Od ich oglądalności zależeć będzie, czy pojawią się kolejne.

"TVN ma wspaniały program »Taniec z gwiazdami«, w którym jednak taniec wydaje się niesamowicie trudny. My chcemy to zmienić i pokazać widzom, że i oni mogą nauczyć się tańczyć" - tłumaczy menedżerka Manadryny, Katarzyna Kanclerz.

Program będzie stanowił konkurencję dla TVN-owskiego "Tańca z gwiazdami", którego 4. edycja rusza we wrześniu. W szranki o Kryształową Kulę staną aktorzy Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska, Weronika Rosati, Katarzyna Bujakiewicz, Artur Żmijewski, Małgorzata Teodorska oraz wokaliści Monika Brodka, Szymon Wydra, Tomasz Makowiecki i łyżwiarz Mariusz Siudek.

Partnerować im będą m.in. tancerze Anna Głogowska i Marcin Olszewski. Zabraknie jednak Rafała Maseraka.

Nie zmienią się natomiast jurorzy (aktorka Beata Tyszkiewicz, piosenkarz Zbigniew Wodecki, choreograf Piotr Galiński i mistrzyni Polski w tańcu Iwona Szymańska-Pavlović) oraz prowadzący (Hubert Urbański i Katarzyna Skrzynecka).

Jak na razie wymienione wyżej gwiazdy nie potwierdziły dziennikowi swojego udziału. Uczestnicy show są bowiem związani klauzulą poufności.
Onet...

szkoda komentować :/ kto next ? pingwin Gosiewski ?

: (sob) 22 lip 2006, 7:49
autor: Grzesioo
Mam nadzieje że Pani Beger nie bedzie tańczyć na rurze :x Chociaż wtedy napewno Polsat przebiłby oglądalnością wszystkie inne stacje :D

: (śr) 02 sie 2006, 20:49
autor: Poland
Grzesioo pisze:Mam nadzieje że Pani Beger nie bedzie tańczyć na rurze :x Chociaż wtedy napewno Polsat przebiłby oglądalnością wszystkie inne stacje :D
tak tak w pasmo o 18 i to jeszcze w niedziele !

: (ndz) 27 sie 2006, 18:27
autor: Ania
:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: Zajebisty program :] trąci Ich troje na miliony lat świetlnych - mandaryna jako narrator tez extra - poprostu hit murowany na miare poprzenich arcydzieł polkiczu i Ciao Debil :]

: (pn) 28 sie 2006, 16:07
autor: Poland
Masz racje Aniu najlepiej było kiedy Beger wręczała Mandarynie-mandarynki.
Ten Tino też jest zajebsty i świetnie tańczy

: (wt) 29 sie 2006, 0:56
autor: Ania
Beger też ogólnie wtych tańcach była świetna... te włosy te fryzury :x

: (wt) 29 sie 2006, 16:32
autor: viper
Dla mnie program "Let's Dance" - bo tak jest zatytułowany - nie przebije "Tańca z Gwiazdami". Oglądając pierwszy odcinek, odniosłem wrażenie, że audycja jest nieprofesjonalnie przygotowana: miała być wielka scena, tancerze mieli założyć wymyślne kostiumy, a tu... Żenada, żenada i jeszcze raz żenada. To nie będzie hit.

: (pn) 18 wrz 2006, 16:10
autor: Poland
W tym miesiącu sie dowiemy czy program będzie dalej w ramówce ! Ja jestem za

: (śr) 02 lip 2008, 15:24
autor: froguś
Ja słyszałem, że ponoć ma ten program powrócić ;)

: (śr) 02 lip 2008, 17:50
autor: Poland
Też o tym słyszałem ale traktuje tą informacje z przymrużeniem oka czyli jako taką plotkę.