Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Uwaga vs Interwencja...

Interesujące programy TV komercyjnych.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Uwaga vs Interwencja...

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (pn) 21 mar 2005, 21:53

Jak donosza Wirtualne Media "W środ? 16 marca br. "Interwencj?" obejrza?o ponad 2,4 mln widzów przy udziale 28,7%, podczas gdy "Uwag?" w TVN ponad 2,2 mln przy udziale 14,2 % - wynika z danych AGB Polska."

czy?by Tvn przegrywa? na wszystkich polach ? Ja jednak zdecydowanie wol? Uwage :) a wy ? Fajny jest ten nowy koleś ale jednak wola?ama Rogalskiego i Cebul? ... ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Uwaga vs Interwencja...

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (wt) 22 mar 2005, 2:35

W Interwecji jest drewniana i sztuczna prezenterka, która mnie denerwuje. Do Leśkiewicza z Uwagi byłem początkowo nieprzekonany, ale teraz bardzo go lubi? i uwa?am, że jest najlepszy. Cebula to typowa hiena dziennikarska.

Obu tych programów nie oglądam. Wyjątek jest wtedy jak zobacz? zwiastun, temat mnie zainteresuje i co najwa?niejsze nie zapomn?. Zapomnie? mi się udaje zw?zszcza o Uwadze, której zwiastun zobacz? po Faktach.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: tobi » (wt) 22 mar 2005, 23:22

Generalnie nie przepadam za tanią sensacja i mówieniem o kolejnych gwa?atach czy zbocze?cach. I mam wciąż w pami?ci że ten program tj. UWAGA zaj??ą a kto wie czy pomys? na ten program nie przyczyni? się do przesuni?cia Kropki nad i...Moniki Olejnik na pore po 23.

Materia?y UWAGI stokro? lepsze a pomys? Interwencji to g?upie naśladowanie programu którego nigdy Interwencja nie pokona. Pomys? Leesa zaiste :lol:

Zdarza się że obejrze...materiały lepij zrobione i czsami np gdy mowa o gwie?dzie jakiejś to nawet bywają wzruszające :lol: :lol: :lol:

Ania pisze:czy?by Tvn przegrywa? na wszystkich polach? Ja jednak zdecydowanie wol? Uwage a wy? Fajny jest ten nowy koleś ale jednak wola?ama Rogalskiego i Cebul? ... ;)
a pami?ta ktoś Pana Dariusza Bugalskiego. Wraz z ca?ą rodzina na g?os mówiliśmy jego powitania i o?egnania. Tak samo z pami?ci jak On :lol: Uwielbiam tego faceta........zarówno w radio jak i w tivi.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (śr) 23 mar 2005, 12:39

tobi pisze:pomys? Interwencji to g?upie naśladowanie programu którego nigdy Interwencja nie pokona. Pomys? Leesa zaiste :lol:
Interwencja jest już bardzo d?ugo. Na pewno jeszcze przed przyjście Lisa. Ze dwa lata bym powiedział.
tobi pisze: a pami?ta ktoś Pana Dariusza Bugalskiego. Wraz z ca?ą rodzina na g?os mówiliśmy jego powitania i o?egnania. Tak samo z pami?ci jak On :lol: Uwielbiam tego faceta........zarówno w radio jak i w tivi.
Pami?tam go, ale zrezygnowa? ponieważ nie podoba? mu się brukowy poziom programu.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: tobi » (śr) 23 mar 2005, 20:21

michal pisze: Interwencja jest już bardzo d?ugo. Na pewno jeszcze przed przyjście Lisa. Ze dwa lata bym powiedział.

Nie prawda. Wcześniej by? program o tej samej teamtyce ale pod inną nazwą. I jak pami?? nie zawodzi to on jest od ostatnich wakacji, kiedy to była premiera. Wi?c UWAGA była pierwsza.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Ania » (śr) 23 mar 2005, 20:32

Ja nie uwa?am by cebula by? typowią hieną dziennikarską :lol:
goni za sensacją jak ka?dy dziennikarz ;) a le faktem jest ze czasem Uwaga sprowadza się tylko do poziomu Rozmów w toku ;) jednak czasem jest też fajne.Raz też moją uczelni? opisywali ;)
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: tobi » (śr) 23 mar 2005, 20:39

a co. dziekan zgwa?ci? kogoś czy zabili kogoś

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 23 mar 2005, 20:43

A może to Kamuii była bohaterką reporta?u? Czekamy na szczegó?y..... :D :D :D

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: tobi » (śr) 23 mar 2005, 20:46

tak......czekamy :D

A swego czasu w Interwncji była mowa o korzystaniu z domów publicznych radnego LPR z mojego regionu któy to regularnie odwiedza? domy publiczne. Hehe Polska Rodzina :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: michal » (śr) 23 mar 2005, 21:32

tobi pisze:
Nie prawda. Wcześniej by? program o tej samej teamtyce ale pod inną nazwą. I jak pami?? nie zawodzi to on jest od ostatnich wakacji, kiedy to była premiera. Wi?c UWAGA była pierwsza.
Ale gdzie ja pisz?, że Uwaga powstała po Interwencji? Stwierdzam jedynie, że była już d?ugo d?ugo zanim Lis zosta? zwolniony z TVN, bo napisa?eś, że to by? pomys? Lisa.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: tobi » (śr) 23 mar 2005, 21:47

za niego nazwa przerobi?a się w Interwencje. Wcześniej była insza nazwa lecz jej nie pamiętam w tej chwili.
Zreszto pamiętam że w poprednim studiu to redaktorem pilnującym ten program była niejaka znana dziś z innej anteny z 19.30 Dorota Gawryluk.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Ania » (śr) 23 mar 2005, 22:04

heh Faustus jak by mnie zgwa?ci? dziekan to bym Llicencjata nie musiała pisa? ;) nie tu chodzi?o o sprawy mafijno- inne ;) ale to już na PW jak ktoś chce ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: michal » (śr) 23 mar 2005, 22:59

tobi pisze:za niego nazwa przerobi?a się w Interwencje. Wcześniej była insza nazwa lecz jej nie pamiętam w tej chwili.


Interwencja była dużo wcześniej przed przyjściem Lisa i jeszcze raz to powtarzam. Nie jestem do ko?ca pewny, ale wystartowali w 2003 roku. program ten firmowa?a osoba janusza Zadury, który wcześniej pracowa? w RTL7 jako prezenter Wiadomości i w TVP jako prezenter i reporter sportowy.

A wcześniej rzeczywiście by? inny program o tym charakterze i robili go we wspó?pracy z Super Expressem. Nazywa? się chyba Super Express TV, a potem jeszcze inaczej, ale podobnie, kiedy wspó?prac? z tą gazetą zerwali. By? może "Express TV". Nie pamiętam już prezentera, ale prezenterką tego programu była Iza Bukowska.

tobi pisze:
Zreszto pamiętam że w poprednim studiu to redaktorem pilnującym ten program była niejaka znana dziś z innej anteny z 19.30 Dorota Gawryluk.
By? może. Nie pamiętam tego tak dok?adnie. Co to jest "zreszto"? Bardzo często u?ywasz tego sformu?owania.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: tobi » (śr) 23 mar 2005, 23:17

widocznie często przychodzi mi to na myśl. Tak tak.....bo w napisach ko?cowych pojawia?y się jej 'dane'. To Zadure pewnie Lees wywali?.

Po określenie terminu ZRESZTO odsy?am do specjalistów lub mojego managera :lol:

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: michal » (czw) 24 mar 2005, 13:50

tobi pisze: To Zadure pewnie Lees wywali?.
Raczej nie jest to sprwaka Lisa. Zadury nie ma już równie? bardzo d?ugo i znikna? po kilku miesiącach od startu programu. Jest teraz lektorem różnych programów i zajawek. Mo?liwek że samej Interwencji też.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ