Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN - Teraz my

Interesujące programy TV komercyjnych.
Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Grzesioo » (pt) 02 cze 2006, 16:25

Pełniejszy filmik tego pana :D


ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Filmik
[hide]http://rapidshare.de/files/22005881/dzi ... i.avi.html [/hide]

Jak widać człowiek może zgłupieć przez kobiete :D
Radzę zwrócić szczególną uwagę na imiona w tym filmie :x

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Ania » (czw) 08 cze 2006, 20:13

Ehehe oglądał ktoś jak się Biedroń z Wierzejskim rozprawił ? :D Polewa była :x
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Grzesioo » (czw) 08 cze 2006, 20:41

Ja wiem czy się rozprawił? Poprostu kopał leżącego :x

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: Ania » (sob) 05 sie 2006, 19:41

Sekielski i Morozowski zdobyli nagrodę Niptel :D
za program Teraz My
^@^
Obrazek

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Piotrek » (sob) 05 sie 2006, 19:50

Tylko pogratulować. :D

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Martin » (sob) 05 sie 2006, 20:21

Gratulacje!

Ps. A kto jeszcze dostał NIPTELa? :>

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: Piotrek » (sob) 05 sie 2006, 20:33

Wiem, że oni dostali NIPTELA, a nominowany był jeszcze Lis i Majewski.

fieldy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: fieldy » (pt) 08 wrz 2006, 23:22

w ostatnim odcinku Maciej Kuroń musiał wysłuchiwać bełkotu Wierzejskiego na temat jego ojca.
Nawet w pewnym momencie Sekielski nie wytrzyumał i kazał mu przestać


Jets to najlepsza pozycja z oferty TVN-u
prowadzący sa profesjonalistami, ael prowadzą publicystyczny program bardzo humorystycznie, bardzo czesto posługują sie ironią, ktora nierzadko przeradza sie w sarkazm, i lubią zaskakiwac gości, przez co narażeni są na "dostanie po pysku" :lol:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: Ania » (pt) 08 wrz 2006, 23:49

Dokłądnie rzygac sie chciało patrząc na tego pajaca Wierzejskiego.. za to Senyszyn była zajebista :D
^@^
Obrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: Martin » (sob) 09 wrz 2006, 12:05

A to właśnie Wierzejski miał na koniec pretensje, że debata nie była rzeczowa i profesjonalna... :]

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: Robin » (śr) 27 wrz 2006, 10:48

Kolejny wielku sukces programu, który już nie jeden raz cytowany był przez inne media m.in. w sprawie odznaczenia Jaruzelskiego czy po oskarżeniach PO przez posła Kurskiego. :D
Żałuję, że nie oglądałem, dopiero po programie od kolegów i z paska TVN24 dowiedziałem się, co właściwie się stało. Po 23:30 na TVN24 ruszyła lawina komentarzy. O tym więcej w temacie o TVN24.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: Ania » (wt) 03 paź 2006, 13:12

wokół progamu Teraz My robi się coraz większy smród :/
Subotić: Nigdy nie byłem agentem WSI
"Nigdy nie byłem agentem WSI" - oświadczył sekretarz programowy TVN Milan Subotić.
Jest to reakcja na publikację "Gazety Polskiej", która powołując się na ustalenia komisji weryfikacyjnej WSI, napisała, że Subotić, który doradza przy akceptacji programów publicystycznych stacji m.in. programu "Teraz My", współpracował z WSI, a wcześniej z wojskowymi służbami PRL.

Według "Gazety Polskiej", oficerem prowadzącym Suboticia był Konstanty Malejczyk, późniejszy szef WSI, a następnie współpracownik Andrzeja Leppera.


Według informatorów "GP", Konstanty Malejczyk na kilka dni przed programem "Teraz My", w którym ujawniono tzw. taśmy Beger spotkał się z posłem Samoobrony Januszem Maksymiukiem, "dyrektorem Biura Krajowego tej partii, byłym członkiem PZPR i SLD". "To Maksymiuk przyznał się później do zorganizowania prowokacji. A dziennikarze TVN publicznie stwierdzili, że zgłosili się w sprawie jej przygotowania do Maksymiuka" - twierdzi "GP".

Telewizja TVN oświadczyła, że Milan Subotić nie miał żadnego wpływu na treść ostatniego wydania tego programu "Teraz My". O treści programu nie był nawet poinformowany. Autorzy programu kontaktowali się w tej sprawie jedynie ze ścisłym kierownictwem TVN.

"Od ostatniej soboty, kiedy to minister Antoni Macierewicz przedstawił tezy raportu o rozwiązani WSI, w kręgach medialnych krążyły przecieki o domniemanej współpracy Milana Suboticia – z-cy dyr. Programowego TVN - z tymi służbami. Sam zainteresowany kategorycznie temu zaprzecza, również w opublikowanym dziś oświadczeniu, i ma zamiar wystąpić na drogę sądową przeciwko »Gazecie Polskiej«" - czytamy w oświadczeniu TVN.

"TVN nie posiadał wcześniej żadnych informacji świadczących o rzekomej współpracy Milana Suboticia ze służbami specjalnymi. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji w tej sprawie stacja musi mieć dowody na rzekomą działalność Milana Suboticia mogącą godzić w interesy TVN i jej wiarygodność. Wzywamy odnośne władze do ujawnienia kierownictwu stacji takich dokumentów. Posługiwanie się polityką medialnych przecieków będziemy traktować, jako świadome działanie godzące w interesy stacji i interes opinii publicznej, mającej prawo do rzetelnej informacji również w takich, jak ta sprawach" - oswiadcza TVN.

"Jeśli rewelacje »Gazety Polskiej« okażą się nieprawdziwe, a mamy prawo tak sądzić, Stacja wystąpi na drogę prawną przeciwko wydawcy tego tytułu" - czytamy w oświadczeniu.
Hmm może się okazać ze dziennikarze tvn zostali faktycznie wmanewrowani w jakiedz działania WSI... tyle ze coz tego :smiech: ??? czy to cokolwiek zmienia w ocenie tego co widzieliśmy w programie :D ? bo dla mnie nie i obszczymurki z PiS moga sobie szczekać ile chca ;)


No i dalszy wątek afery ... była konferencja na krórej PiSdzielcy w osobie Kuchcinskiego zaatakowali tvn ze jest narzędziem platformy i wogole ma powiazania z WSI itp...

I przed chwila był program na tvn 24 z udziałem męża Styśki , Miszczaka , Grassa, Sekiego i Morozo... no i tam oni się tłumaczyli że niczym nie byli inspirowani. Zrobili też podsumowanie ile razy politycy PIs Byli na antenie... i jeszcze zapowiedzieli oddanie sprawy do sądu.

Aha i jeszcze powiedzieli ze od dzis bedzie przewaga PO w Teraz My bo politycy PiS powiedzieli że więcej nie przyjda
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: Ania » (czw) 05 paź 2006, 17:00

Nie no nie sądziłam ze to takie lizodupy :/
Zenua na maxa...
Autorzy "Teraz My" przepraszają widzów

Autorzy programu "Teraz My" Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski przeprosili widzów za "formę rozmowy z Jackiem Kurskim", jaką przeprowadzili w ubiegły wtorek na antenie TVN. Zapewnili jednocześnie, że politycy PiS-u są wciąż mile widzianymi gośćmi w ich programie.

Jest to reakcja na oświadczenie polityków PiS, którzy zapowiedzieli, że nie będą przyjmować zaproszeń do "Teraz My" dopóki Morozowski i Sekielski nie przeproszą Kurskiego.

"Przepraszamy naszych widzów, którzy mogli poczuć się zniesmaczeni i oburzeni formą naszej rozmowy z Jackiem Kurskim" - powiedział w czwartek PAP Morozowski odczytując przygotowane oświadczenie.

"Nasza emocjonalna reakcja wynikała stąd, iż czuliśmy się obrażani tym, co Jacek Kurski mówił o nas i naszych kolegach dziennikarzach, a co było nieprawdą. Jeszcze raz przepraszamy naszych widzów, zapewniamy jednocześnie, że politycy PiS-u są wciąż mile widzianymi gośćmi w naszym programie. Wolny fotel będzie na nich zawsze czekał" - dodał Morozowski.

PiS: "Teraz My" do Rady Etyki Mediów

Klub PiS złożył w czwartek skargę do Rady Etyki Mediów na dziennikarzy programu TVN "Teraz My" w związku z ich zachowaniem podczas wtorkowej rozmowy z Kurskim.

Magdalena Bajer, przewodnicząca Rady Etyki Mediów powiedziała PAP, że nie miała jeszcze okazji zapoznać się z jej treścią. Jak dodała, nie widziała też wtorkowego programu, nie może więc formułować na ten temat opinii.

"Byłam zniesmaczona. Dziennikarz nie ma prawa zachowywać się w sposób emocjonalny, a tam to nie była nawet emocja, tylko wręcz histeria" - powiedziała PAP prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Krystyna Mokrosińska.

Podczas briefingu prasowego w Sejmie Małgorzata Sadurska (PiS) powiedziała, że jej klub domaga się, aby autorzy programu "Teraz My" Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski przeprosili Kurskiego podczas emisji kolejnej audycji, a także na łamach ogólnopolskich dzienników. Do tego czasu posłowie PiS nie będą przyjmować zaproszeń do "Teraz My" - podkreśliła.

Zdaniem Sadurskiej, podczas wtorkowego programu dziennikarze zachowywali się nieetycznie: "nie dopuszczali Kurskiego do głosu" i "przepytywali go". "Pan Jacek Kurski nie miał żadnych praw przedstawienia swojego stanowiska (...) My jako klub nie możemy pozwolić, aby jeden z naszych kolegów tak był traktowany" - podkreśliła.

Zdaniem Tomasza Markowskiego (PiS), dziennikarze "Teraz My" złamali "w mniejszym lub większym stopniu" zasady etyki dziennikarskiej m.in.: zasadę prawdy, obiektywizmu, uczciwości, oddzielenia informacji od komentarza, szacunku i tolerancji, poszanowania ludzkiej godności, pierwszeństwa dobra odbiorcy oraz zasadę wolności i odpowiedzialności.

Według Mokrosińskiej, Morozowski i Sekielski powinni przeprosić nie tylko widzów, ale i Kurskiego. "Jeżeli ja zapraszam człowieka którego nie lubię, to nie w celu demonstracji tego, co o nim myślę, tylko zapraszam po to, żeby się czegoś od niego dowiedzieć. Nie chodzi tu o Kurskiego, tylko chodzi o to - i jest to błąd wielu dziennikarzy - że "grają na siebie", na swoje gwiazdorstwo" - podkreśliła Mokrosińska.

Jacek Kurski w rozmowie z PAP stwierdził, że czuje się "podwójnie usatysfakcjonowany". "Przede wszystkim dlatego, że klub PiS ujął się za mną" - podkreślił. "Przyjmuję z dobrodziejstwem to, że redaktorzy przeprosili wprawdzie nie mnie, ale widzów, jednak słowo przepraszam przeszło im przez gardło" - zaznaczył.

Dodał, że nie żywi osobistej urazy do autorów "Teraz My". Pytany, czy przyjąłby zaproszenie do programu, odparł, że decyzje o wystąpieniach konsultowane są z kierownictwem klubu.

Podczas wtorkowego programu "Teraz My" dziennikarze rozmawiali z Kurskim o zarzutach "Gazety Polskiej" wobec Milana Subotića (byłego sekretarza programowego TVN). Kurski zarzucił Suboticiowi, że uczestniczył w "prowokacji politycznej", jaką była - jego zdaniem - emisja taśm z nagraniem rozmów Renaty Beger z ministrami w Kancelarii Premiera - Adamem Lipińskim i Wojciechem Mojzesowiczem o jej przejściu do PiS w zamian za stanowisko w resorcie rolnictwa.
^@^
Obrazek

matijar

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: matijar » (śr) 25 kwie 2007, 3:07

Witam mam pytanie ma może ktoś filmik jak Miller był w Teraz My i powiedział "Bracia Kaczyńscy są nie tylko z tej samej partii, ale i z tego samego jaja". Jeśli ktoś ma link albo posiada ten filmik prosił bym o udostępnienie.

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: AsiaMaria » (wt) 20 lis 2007, 9:47

No to sobie Bimbaski nieżle poczynają: :what: :what: :what: :what:
Poczytajcie sobie:
[url=http://]http://muzyka.interia.pl/pop/news/doda-dla-donalda-tuska,1013638,50[/url]

Już zostawię to bez komentarza, bo ich bardzo lubię, ale jak wczoraj zobaczyłam tę całą pożal się Boże... :( to mnie zatkało. I to tak niezbyt przyjemnie :what:
[/quote]

ODPOWIEDZ